MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

elsner (offline)

26-10-2013 22:33:40

Warszawa
ilonkap ta plansza to mata wodna, na allegro znajdziesz duży wybór. Bardzo mi się podobają ząbki Zosiaczka, śliczne je ma. U mojej małej są mniejsze.

elsner (offline)

26-10-2013 22:35:29

Warszawa
Zapomniałam dopisać: Ania tak samo włazi na krzesło smiling smiley w ten sam sposób, a potem na stół.

gosiunia (offline)

26-10-2013 22:52:53

Szczecin
Ilonkap Zosieńka ma piękny uśmiech smiling smiley no i te włoski, wiem że się powtarzam, ale włoski sprawiają, że dziewczynki takie "dziewczynkowe" grinning smiley Juleczka Madzi, ma taką matę wodną, fajna sprawa, my mamy taką [link widoczny po zalogowaniu]. Teraz dziewczyny ciągle się nią bawią, bo dzięki Madzi i Julci przypomniało mi się że taką mamy grinning smiley i jest szał!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

27-10-2013 07:41:26

Tychy


Juleńka w deszczową pogodęsmiling smiley

IlonkaŚlicznie Zosieńka wygląda...Widać, że z niej też taka pogodna dziewczynkasmiling smiley Myślę, że jest podobna do Brata, on już taki duży chłopaksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

AgnieszkaO (offline)

27-10-2013 07:46:16

Tychy
Nie wiem czy Wam opowiadałam, Julia zawsze lubiła buty, ale to co teraz robi to dopiero...smiling smiley Uwielbia brać moje buty, jeśli ma do nich dostęp, nawet takie na takim małym kwadratowym obcasie, choć głownie zawsze bawi się Naszymi papciami, zakłada je i w nich chodzi, są o wiele za duże, ale świetnie sobie w nich radzi, do tego prócz butów, jak prawdziwa kobieta uwielbia nakrycia głowy, zakłada taty czapki z daszkiem, jakies inne, tez od lalek, a jak nie ma nic pod ręką to potrafi założyć nawet pampersa na głowe i tak chodzic, przeglądać się i mówić, że ma śliczne buty i czapke lub opasie (opaske). Takie to śmieszne, wiem, że dziewczynki tak robią, wydawało mi sie, ze troche starsze, choc np. moja siostrzenica w ogole tego nie robiła...smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

alicia88 (offline)

27-10-2013 08:16:45

Poznań
Piotruś też uwielbia buty. Zawsze jak jakieś znajdzie to mówi kogo to i zakłada je i chodzi po mieszkaniu smiling smiley innych rzeczy nie zakłada, bo ogólnie nie lubi się ubierać. Właśnie próbuję przymierzyć mu bluzę, którą mu wczoraj kupiłam i sobie nie pozwala...


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

27-10-2013 09:07:35

Warszawa
Ania często zakłada sobie swoje buty, albo je ściaga, ale częsciej zakłada, tak jak Zosia na zdjęciu. Naszych butów nie zakłada sobie, jak ja zdejmę kapcie na chwilę i ona je zobaczy, to przynosi i zakłada mi na stopy, tak samo gdy mężowi spadnie z nogi kapeć gdy siedzi przy komputerze, to mała mu zakłada. W ubranka nie ubiera się, kiedyś robiła to bardzo często, zakładała na głowę albo na szyję. Teraz czasami próbuje zdjąć bluzkę.

Maduska (offline)

27-10-2013 15:57:50

Bartniki
Hejsmiling smiley
U nas gorzej z przeziębieniami, Marysia od wczoraj dostała kaszlu i jutro idziemy do lekarza. Jeszcze wczoraj byliśmy u mojego bratanka na urodzinkach, Marysia pokasływała, a w nocy na dobre choróbsko się rozkreciłosad smiley
Elsner termin mam na połowę kwietnia, ale z usg 2 ygodnie wcześniej, więc myślę, że bedzie początek kwietnia.
Marysia tez uwielbia się przebierać, a w szczególności buty.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

angelika88 (offline)

28-10-2013 12:52:10

Włocławek



Angelika

angelika88 (offline)

28-10-2013 12:57:55

Włocławek



Angelika
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547950, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.