MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

elsner (offline)

24-10-2013 11:17:10

Warszawa
Mi nie wyświetla się, trzeba mieć konto na you tube, ja nie mam, na fb tez nie mam.

alicia88 (offline)

24-10-2013 11:37:10

Poznań
Madzia ustawiłaś filmiki jako prywatne i tylko Ty możesz je oglądać. Musisz przestawić tak by oglądały to osoby, którym wysyłasz linka a nie wszyscy.


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

24-10-2013 12:32:07

Warszawa
Oglądając te prace które wkleiłyście byłam trochę zaskoczona bo myślałam, ze prace Julii Agnieszki są znacznie inne, oczywiście nie spodziewałam się że te słoneczka ktore rysuje i buzie będą tak ładne jak trzy czy czterolatka, ale po tym co napisała myślałam ze chociaż trochę przypominają buzię. Na moje oko to obie Julie rysują jednakowo, ten sam poziom adekwatny do wieku, bazgroły i tyle. Ja rysunków na razie nie zbieram, bo uważam że nie ma co sobie szafek zaśmiecać bazgrołami, przypadkowo nakreslonymi, gdy będzie rysowała coś konkretnego to zachowam na pamiątkę jako pierwsze rysunki, np głowonogi.

AgnieszkaO (offline)

24-10-2013 13:06:35

Tychy
ElsnerJulia rysuje zazwyczaj w zeszytach i je zbieram, piszę kiedy dany zeszyt założyłam i chowam je na pamiątkę, miejsca Nam nie brakuje na razie, z czasem zobaczymy, a ja sama chętnie zobaczyłabym swoje bazgroły i rysunki z dziecięcych lat, a takich niestety nie posiadam:p Tak samo przez cały pierwszy rok życia Julii prowadziłam "Kalendarz mojego Maluszka" mam tam zapisane dosłownie wszystko co kiedy Julia zrobiła, powiedziała, zjadła itd. Moim zdaniem to świetna pamiątka, bo z czasem wiele rzeczy zapominamy, szczególnie gdy dziecko jest już starsze...smiling smiley Mamy taki album gdzie ma test ciążowy, bransoletkę ze szpitala, kosmyk włosków, odbitą nóżkę, rączkę na pamiątkę schowamy pierwszego mleczaka który wypadł (choc może to nie za bardzo higieniczne hehe, wiec pomyslimy)... Myślę, że jak będzie starsza fajnie będzie się to oglądac

Dziewczyny co robicie z rzeczami po dzieciach?:> Zostawiacie, oddajecie, sprzedajecie?
Ja ostatnio kupiłam sobie w końcu worki próżniowe i pochowałam ładnie ubrania z pierwszego roku, wczesniej mialam je po prostu w reklamówkach, ale zajmowały sporo miejsca, niedługo chyba będzie trzeba chowac nastęne, mam je usegregowane w ciuchy jesienno- zimowe i te lżejsze powiedzmy wiosenno- letnie, czy po prostu letnie i w tych workach zajmują niewiele miejsca, pochowałam też rożki itp. Narazie trzymam choc zastanawiam sie co z nimi robic...czy ma to sens zeby je trzymac choc troche mi szkoda jesprzedac czy komus oddac...
Jedyne co sprzedaliśmy to wózek ten 3w1 bo nie było sensu go trzymac i wystawiłam na allegro i tablicy krzesełko do karmienia, bo Julia prawie z niego nie korzystała, zawsze wolała jeśc przy stole lub swoim stoliczku...Kojec, leżaczek i nocnik bo u Nas od dawna ubikacja z podkładką, też wolała odrazu kibelek niż nocnik, ale sprzedałam tylko kojec, jakos nie mogę tych rzeczy sprzedac, mimo, ze są prawie jak nowe, ciekawa jestem jak to u Was wygląda...
Maduskama fajnie od razu drugie dzieciątko, moze skorzysta z ubranek, moze będzie druga dziewczynka to już w ogóle supersmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

lava (offline)

24-10-2013 13:09:33

Madzia własnie ustawienia zmień. Wózeczek kupiłam na allegro, chyba sto pare zł kosztował, tylko nie mam już w historii kupionych, bo to sporo czasu temu było. Tylko, ze Madziu ten też jest plastikowy i na poczatku Sarcia chciała do niego wejsć czego by na pewno nie wytrzymał smiling smiley na razie jakoś daje radę ten wózeczek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

24-10-2013 13:54:06

lava (offline)

24-10-2013 13:55:18

ooo zobacz a tu w tej samej cenie 2 w 1 [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

24-10-2013 13:56:29

lava (offline)

24-10-2013 14:02:56

ten tez ładny [link widoczny po zalogowaniu] dobra już nie oglądam i nie wklejam, znowu mnie poniosło winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

24-10-2013 14:06:14

Agnieszka co do filmików nie kręcę ciągle raz na kilka dni po 2,3 minutki, poniewaz wysyłam moim Rodzicom, którzy rzadko widza Sarę. Mój Tato gdy dzwonie zawsze prosi o filmik smiling smiley Kiedyś częściej to robiłam.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547960, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.