LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

Nika80 (offline)

01-07-2013 00:21:45

Tychy
Dobrej nocy. Zmykam, bo bateria mi w kompie dogorywa - znak, że czas się położyć. Kolorowych dla Was i Waszych maluszków - tego najmniejszego/ najmniejszej też (nie pamiętam, od jakiego wieku dzidziolce mają już sny...)

ula1219 (offline)

01-07-2013 08:52:50

Lublin
wrrr.... Ignas mi tak pomógł, że mi wykasował co napisałam...

Nika a czemu temat zamknięty? gajodka z tego co pamiętam, też trochę jeszcze karmiła jak była w ciąży. A Łusia już duża dziewczynka, więc pewnie powoli sama będzie rezygnować z mlekołasiowania. A posiadanie rodzeństwa - bezcenne winking smiley

a tu juz poniedziałek, trzeba wracać do siebie po lenistwie weekendowym. My byliśmy w Kazimierzu, nawet zajrzeliśmy do kościoła gdzie braliśmy ślub smiling smiley wspomnienia... smiling smiley połaziliśmy nad Wisłą. Wczoraj za to zmarzłam na maksa!!! Poszliśmy na spacer, dobrze że chłopakom wzięłam bluzy i bezrękawniki, bo było zimno że szok, aż nie przystoi w lecie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

01-07-2013 12:23:28

Bielsko-Biała
Ula- z tego co kojarzę to Nika jeszcze przez ciągłe karmienie nie dostała od ciąży @ smiling smiley więc może byc problem z zafasolkowaniem- choć mi doktorka mówiła że fakt że się nie krwawi nie oznacza że nie można zajść w ciążę- bo owulacja może byćsmiling smiley
Nika- wiem że to ciężkie ale musisz zacisnąć zęby- i nastawić się na wielkie niezadowolenie i bunty małej- im będzie większa tym będzie Ci ciężej ją odstawić- sama piszesz że już całkiem świadomie domaga się swoich prawsmiling smiley a też dobrze żeby przed kolejną ciążą Twój organizm trochę się zregenerował po karmieniusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-01 12:27 przez ewaban.

bedzia01 (offline)

01-07-2013 13:06:00

Piła
Hej kobiety!
zmusiłyście mnie do zarejestrowania się na fbLOL to teraz mnie zaproście bo ja tego jeszcze nie ogarnęłam a nie mam co czytać w przerwie na śniadanieLOL
Ewa...podam Tobie dane do wyszukania na poczcie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

bedzia01 (offline)

01-07-2013 13:24:18

Piła
Nika...to jest dobre "niejednokrotnie my się jakimś cudem doczołgamy do popołudnia czekając na wybawienie, a zamiast oczekiwanego rycerza w drzwiach staje ktoś, kto twierdzi, że jest o wiele bardziej zmęczony od nas i jeszcze żąda obiadu..." LOLLOLLOL


[link widoczny po zalogowaniu]

bedzia01 (offline)

01-07-2013 13:25:24

Piła
Gajodka i Ewa...spotkałyście się w końcu czy nie...?


[link widoczny po zalogowaniu]

bedzia01 (offline)

01-07-2013 13:31:24

Piła
Ula...Twoi chłopcy są czaderscysmiling smiley Fajnie,że tak razem się dogadują.


[link widoczny po zalogowaniu]

bedzia01 (offline)

01-07-2013 13:32:33

Piła
A ja się pochwalę, a co...- moja starsza córa przyniosła świadectwo z czerwonym paskiemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

01-07-2013 13:58:10

Lublin
bedzia gratulacje dla Córy!!! och jak ja bym chciała, żeby moje dzieci takie świadectwa przynosiły smiling smiley no to jaka nagroda za wzorowe wyniki w nauce?
dziewczyny oczywiście że sie spotkały, a na fb juz są fotki smiling smiley
dzięki za pochwałę moich urwipołciów kochanych. No i do zobaczenia na fb, tak nikt nie będzie widział o czym plotkujemy winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

01-07-2013 13:59:59

Lublin
nika to już chyba @ brak 2 lata smiling smiley to jest dopiero szaleństwo grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.