LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

gajodka (offline)

22-06-2013 21:18:56

Toruń
Ja zjadlam a Wy gdzie???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kolejne szczęście smiling smiley

Nika80 (offline)

22-06-2013 22:09:50

Tychy
Ja już jestem. Melduję się na posterunku. Dopiero teraz, bo dziś obchodziliśmy kościelny roczek Łuski. Właśnie wróciłam z odwożenia mamy po imprezie. Fajny dzionek za nami (w przeciwieństwie do dwóch poprzednich). O, obudziła się, nie poszaleję. Dobrej nocy

gajodka (offline)

22-06-2013 23:00:33

Toruń
No Nika smiling smiley uratowalas pozostale dziewuszyska winking smiley bo juz chcialam focha stzelic winking smiley

Co tam sie dzialo przez ostatnie 2dni??? Dalej chorobsko Was toczy? Oby nie!

U nas dzis znowu byl dramat przy robieniu kupala...placz i krzyk i wielkie lzy. Dupka ja bolala w trakcie i po strasznie. Znowu powtorzyl sie wczoraj brak i dzis po prostu masa uderzeniowa w zdwojonej mocy. Gdzie sie to w tak malym brzuszku chowa... Niby ten debridat chyba lepiej dziala bo znowu zaczely sie lepsze nocki,ale ten ogrom mnie przeraza. No nic nie smuce wyzalilam sie.

Info dla mam z dziewuszkami smiling smiley w reserved sa rewelacyjne przeceny plaszczykow dla dziewoi. Niby takie wiosenno zimowe i ja trafilam najmniejszy 92cm ale za to ceny 39,99 i 49,99. A Laurcia wyglada w nim boooosko smiling smiley Chodzila przez kilkanascie min w nim po domu i nie dawala go sobie zdjac smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Dobra to tyle na dzis. Lulam bo do karmionka juz niedaleko smiling smiley a i dzien jak kazdy zacznie sie ok 5...

Paaa Nika spokojnej nocki dla Was panienki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kolejne szczęście smiling smiley

ula1219 (offline)

23-06-2013 20:37:10

Lublin
hej dziewczyny!
u nas w piątek była taka burza, że wysiadł mi net i do teraz nie mam. Ciągnę z telefonu, ale to jakaś masakra sad smiley mam nadzieję, że jutro już naprawią.
no ale zajrzałam (widzisz gajodka winking smiley)
u nas dziś bardzo fajny dzień, chociaż się nie zapowiadał, ze względu na poranną potyczkę z małżonem :/
ale potyczka poszła w zapomnienie, zebraliśmy potomków i pojechaliśmy do Bałtowa do JuraParku.
Chłopaki wybiegani, wyhasani, padli nam w samochodzie i spali ponad godzinę w drodze powrotnej. A wróciliśmy po 18. Więc zupełnie nie wiem o której dziś pójdą spać...
Ale było warto, mnóstwo atrakcji, spory teren z ekspozycją makiet dinozaurów, wielki plac zabaw, wesołe miasteczko.
Jutro wolne od przedszkola, bo idziemy na dzień otwarty do przedszkola, do którego Miły będzie chodził od września. Ciekawe jak będzie się bawił.

uciekam, miłej nocki!
ps. kopiuję, bo jak mnie wyloguje to mnie chyba szlag trafi...


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

23-06-2013 20:37:30

Lublin

ula1219 (offline)

23-06-2013 20:39:13

Lublin
gajodka czy Laura dalej w skarpetkach? grinning smiley
ja juz rozebrałam Igulina do bodziaka, bo i u nas w domu zrobiło się gorąco...


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Nika80 (offline)

23-06-2013 22:23:32

Tychy
Hej, hej,
To znów jasmiling smiley. I znów jak po ogień, bo jutro jadę na 6. do pracy, a dopiero teraz jakoś wszystko udało mi się pozbierać (wczoraj impreza u nas, dziś u teścia, a jutro chrzest mojego siostrzeńca).

Ula - super, że udało Wam się spędzić miło rodzinny dzionek. Poszukam tego Juraparku i ew. podrzucę pomysł wyjazdu do niego mojej lubelskiej siostrze. Dobrze, że sprzeczka z małżem poszła w niepamięć. My ostatnio z Diabełkiemwinking smiley mieliśmy też raczej czarne dzionki. Do tego stopnia, że w sobotę rano przed imprezą nie miałam siły/ ochoty robić nic - a nie miałam ani sprzątniętego mieszkania, ani zrobionych zakupów, ani poprasowanych rzeczy, ani nawet pomysłu na menu, że o spowiedzi nie wspomnę.... Jakimś totalnym cudem wszystkie czarne chmury się rozpierzchły (zaczęłam je przeganiać będąc o 6. rano na zakupach w Tescowinking smiley ). Oczywiście ciast już sama nie upiekłam, tylko zrobiłam jakichś deser, ale wszystkie pozostałe punkty udało się zrealizować.

gajodka (offline)

23-06-2013 22:31:38

Toruń
Hehehe Ula Klucha bez skarpet i przy rozszczelnionym oknie winking smiley


Reszta jutro. Dokarmiam zarloks


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kolejne szczęście smiling smiley

Nika80 (offline)

23-06-2013 22:35:21

Tychy
Gajodka - dzięki za pytanie o zdrówko Łusuni. O dziwo niespodziewanie od wczoraj o niebo lepiej. Dziś chapnęła ostatnią dawkę antybiotyku i oby nie musiała go wsuwać przez bardzo dłuuuuugi czas.
Co do ubierania malucha - ubieram młodą dokładnie tak samo, jak piszesz. Mało tego - dopiero parę dni temu po raz pierwszy w 16-miesięcznym życiu moje dziecko miało na sobie koszulkę i spodenki, a nie bodziaka (bo zawsze miałam wrażenie, że sobie przeziębi neruniewinking smiley. Aktualnie śpi w nowej dwuczęściowej pidżamce z krótkimi rękawkami i nogawkami (obowiązkowe skarpetki dopełniają całości mundurka), przykryta flanelową pieluszką.
Uff, dobrze, że udało mi się wczoraj coś skrobnąć, bo jeszcze byś strzeliła focha i i Ty byś uciekła już na stałe na fb ……
Tyle na razie, dobrej nocki. Jak tylko spojrzę na zegarek, to mi słabo….
Dobrej nocki i kolorowych dla Was i Waszych maluchów

Nika80 (offline)

23-06-2013 22:39:21

Tychy
O, Gajodka! Pewno za chwilę będziemy karmiły żarłoksy synchronicznie, bo moja pijawica niechybnie się obudzi, jak tylko mnie wyniucha. Szybkiego, spokojnego karmionka, dłuuuugiej, przespanej nocki i miłego, słonecznego dzionka jutro Bye, byyyyyye
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.