Styczeń 2012 ;-)

Wysłane przez Effa 

Effa (offline)

18-07-2011 15:12:37

Starachowice
Maja, ja też o tym nic do tej pory nie słyszałam. A szkoda, przydałoby się te 25%... winking smiley Może popytaj ją, niech powie coś dokładniej. ;-)
Tiss- oj taak... A jeszcze się zrobiło gorąco. Zanim doszłam do sklepu myślałam że się rozpłynę... Zresztą pal licho z samym ciepłem, tylko zaczyna mi się ciężko w tym upale oddychać i trochę mi się kręci w głowie. Jeszcze trochę i nie będę mogła sama nigdzie wyjść w taką pogodę...
A dziewczyny, macie jakieś typowe zachcianki? grinning smiley Na słone, słodkie itp? grinning smiley U mnie raczej nie, poza wczorajszą naglą chęcią na jajka na miękko po obejrzeniu "seksmisji" grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 16:41 przez Effa.

tissaya (offline)

18-07-2011 16:42:15

Kraków
Effa uff a ja myslalam ze to tylko mi tak cieplo smiling smiley nie zazdroszcze Ci takiego samopoczucia szczerze mowiac... miejmy nadzieje, ze sie ochlodzi smiling smiley ja jak narazie jestem spragniona odrobiny slonca na skorze bom blada, ale z drugiej strony duuuusznnoo...

a co do zachcianek hmm.. ogórki małosolne robione przez moja mame i kiszone - to zawsze smiling smiley plus wlasnie mi sie tez zachcialo jajek na miekko grinning smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 16:43 przez tissaya.

Effa (offline)

18-07-2011 16:49:08

Starachowice
Ha! grinning smiley
Dobra, zbieram się do tego ginekologa, trzymajcie kciuki ;-)


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

tissaya (offline)

18-07-2011 18:00:04

Kraków
daj znac smiling smiley


Effa (offline)

18-07-2011 18:15:09

Starachowice
Ano wróciłam grinning smiley
Serduszko pięknie dzieciaczkowi puka, ale nie dowiedziałam się jeszcze co tam sie w brzuchu chowa sad smiley Lekarz mówi że jeszcze za wcześnie, ale że na następnej wizycie już się pewnie dowiem. Wyznaczył na 8 sierpnia- akurat będzie 19 tydzień grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

tissaya (offline)

18-07-2011 18:50:19

Kraków
Effa no to hmm.. w sumie fajnie, ale.. czas do 8 sierpnia przeleci zanim sie spostrzerzesz. ja tez wtedy mam termin ale podejrzewam ze to o wiele za wczesnie bedzie zeby cokolwiek 'zobaczyc' smiling smiley troche mam to pokopane i nie wiem dokladnie ktory tydzien kiedy sie konczy itede, wiec na moje oko jak narazie to jest kolo poczatku 12tego..


Effa (offline)

18-07-2011 18:57:42

Starachowice
Ja też się w którymś momencie pogubiłam grinning smiley Co znajde jakieś liczniki, to mi co innego wychodzi. Wg tego tutaj co mam pod postem, nowy tydzień zaczyna mi się bodajże w czwartek, ale wg ginekologa w poniedziałek i tego się trzymam grinning smiley
W sumie jeszcze jedna sprawa, która mnie zdziwiła. Moja waga grinning smiley Nigdy nie należałam do szczupłych i tendencję do tycia mam po rodzince ogromną odziedziczoną, a tu od 2 m-cy (wg wagi u gin) tylko jeden kg mi podskoczył do góry grinning smiley Aż dziwne, ostatnio jadłam strasznie dużo słodyczy...
A co do płci- eh, no wytrzymam te trzy tygodnie jakoś ;]


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

kama83 (offline)

18-07-2011 19:45:42

Strzelce Opolskie
Cześć dziewczyny, długo mnie nie było bo odwiedzałam rodzinę, ale dużo się też wydarzyło. 12.07 miałam usg genetyczne i kamień spadł mi z serca. Wszystko jest w porządku, te parametry które na tym etapie można ocenić mieszczą się we wszystkich normach, naprawdę wielka ulga. Zapytaliśmy o płeć, to był równo 12 tydzień i na poczatku lekarka powiedziała, że w tym czasie raczej jeszcze nie oceniają płci, ale po chwili powiedziała, że będzie ..... chłopczyk bo to co ma między nóżkami to raczej pępowiną nie jest i że jest to informacja raczej tylko już do potwierdzenia. Niesamowite uczucie .....

Witam nowe styczniówki


[link widoczny po zalogowaniu]

tissaya (offline)

18-07-2011 20:39:59

Kraków
Cytuj
kama83
Cześć dziewczyny, długo mnie nie było bo odwiedzałam rodzinę, ale dużo się też wydarzyło. 12.07 miałam usg genetyczne i kamień spadł mi z serca. Wszystko jest w porządku, te parametry które na tym etapie można ocenić mieszczą się we wszystkich normach, naprawdę wielka ulga. Zapytaliśmy o płeć, to był równo 12 tydzień i na poczatku lekarka powiedziała, że w tym czasie raczej jeszcze nie oceniają płci, ale po chwili powiedziała, że będzie ..... chłopczyk bo to co ma między nóżkami to raczej pępowiną nie jest i że jest to informacja raczej tylko już do potwierdzenia. Niesamowite uczucie .....

Witam nowe styczniówki

woow - suuuperowo!smiling smiley))

Eff tylko sie ciesz heeh ale tak czy siak trzeba uwazac smiling smiley ja od dziecka mialam spora nadwage, przed ciaza schudlam 10kg, teraz gin powiedzial zeby sie nie odchudzac bron boze- zaczelam jesc wiecej a tu waga spada :|


Maja85m (offline)

18-07-2011 22:18:14

Gdańsk
effa no jak to ci nie powiedział !!!!!!!!!! małpiszon jeden no to narazie tylko ja z kamą83 wiemy i sa 2 boye smiling smileysmiling smiley hahahah ja tez mam ogrooooomna tentencje do tycia moj rozmiar przed ciaza to 44 i jakos nie moge sie pochwalic ze nie tyje po to poczatek 4 miesiaca a ja +9kg jakas maskara w spodnie wchodze ale brzucha nie dopinam boje sie ze bede musiala rodzic na podlodze bo łóżka dla mnie nie bedzie smiling smiley moj mi mowi ze mam piekna druga brode i zawsze za to dostanie ochrzan smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548040, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.