GRUDNIÓWECZKI 2011

Wysłane przez monkoi 

rozia76 (offline)

25-07-2012 11:59:26

Zabrze
Madralińska dziękujemy :* a no szybko...u mnie to było tak że dużo się działo szkoła matura przeprowadzki, praca w między czasie studia... ehhh ale fakt strasznie szybko, też sobie na razie Róży nie wyobrażam 4 letniej;pp ciekawe jak to będzie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madralinska (offline)

25-07-2012 21:12:10

Poznań
Rozia
Z jednej strony ciężko pewnie takiej młodej mamie, niektórym to się świat zawala... Ale ja uważam że dobrze jest być młodą mamą. Gdy dzieci odchowane nadal jest się młodym smiling smiley. Najważniejsze jest wsparcie najbliższych. No i trzeba mieć też coś w głowie. Bo znam dziewczyny które powpadały w wieku 17 lat na imprezach, dziecko wychowuje babcia a one nadal szaleją...

Rozia a ile Ty masz lat? Jeśli to nie tajemnica. smiling smiley
Ja gdy rodziłam Danusię miałam 23 lata i 2 miesiące, w sumie już taka bardzo młoda nie byłam ale w mojej rodzinie to urodziłam jako najmłodsza (Danusia jest pierwszą prawnuczką mojej babci, a ma ona 13 wnucząt z czego tylko 2 młodszych ode mnie o rok). Siostra i kuzynki pomimo tego że już nie które mężatki to jeszcze nie planują dzieci. Skupiają się na pracy. Jedna jest w ciąży ma 29 lat ale nie planowała tego. Oczywiście cieszy się, ale chciała jeszcze poczekać.
U nas nie mogą się nadziwić że się staraliśmy w tak młodym wieku (Dawid jest 2 lata ode mnie starszy). Ale na co tu czekać? Jakoś super u nas finansowo nie jest itp. ale nie ma sensu odkładać takiej decyzji na "lepsze czasy" bo zawsze może być gorzej i na to lepsze będzie się czekało i czekało... a dziecko to sama radość. Uważam że to była najlepsza decyzja w naszym życiu smiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

26-07-2012 09:58:58

Zabrze
Madralinska ja miałam 17 jak ur Olisia a Różę 20 a teraz mam 21,5, nie planowaliśmy tego ale teraz jestem zadowolona że tak szybko to przyszło bo jak już dzieci będą odchowane ja jeszcze będę młoda grinning smiley a ja myślałam że jesteś starsza, zresztą prawie zawsze piszę na forum ze starszymi...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alenka225 (offline)

26-07-2012 15:40:58

Łodz
witajcie dziewczyny po kilku dniach ale w sobote trafilismy do szpitala z Marti bo stracila mi przytomnosc w mieszkaniu kolo 11 godz na jedna minute,okazalo sie ze marti ma padaczke ktore musimy leczyc, 9 sierpnia wracamy na 3 dni do szpitala na rezonans magnetyczny,w poniedzialek i we wtorek znow stracila przytomnosc i z badan EEG wyszlo ze ma padaczke tak na 30/40 procent stroszke jestem podlamana w sobote to myslalam ze ja trace;[przelewala mi sie w rekach


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

alenka225 (offline)

26-07-2012 15:42:26

Łodz
Rozia wszystkiego naj naj najlepszego dla Olisia smiling smileydziewczyny odezwe sie jak sie troszke ogarne z myslami


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

26-07-2012 15:59:35

Zabrze
Alenka jejku ale jak to padaczka ? tak się sama z siebie przyszła w 8mieś ? jejku trzymaj się kochana i pisz nam jak u Martinki matko aż mi się słabo zrobiło kochana :*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Dor (offline)

26-07-2012 18:56:33

Bordeaux
Witam,

Alenka, trzymaj sie odwaznie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napisz jak bedziesz miala chwilke czasu i nastroju!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alenka225 (offline)

26-07-2012 21:07:37

Łodz
Tak Rozia wyszlo to teraz przy przeziebieniu ze ma padaczke,oprocz tego ataku miala w poniedzialek i wtorek o 7 godz rano,jestem troszke zmeczona szpitalem bo od poniedzialku do wczoraj bylismy na OIOM Marti byla monitorowana a ja na okraglo przy jej lozeczku bylam w nocy i w dzien,lekarz mowi ze to idzie zaleczyc itd bierzemy leki od wczoraj


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

26-07-2012 21:44:52

Zabrze
Alenka jejku ale mała się musiała na męczyć :* cały czas o was myślę i nie mogę sobie wyobrazić że padaczka to choroba którą można nabyć...myślałam że ona jest od ur. Miejmy nadzieję a nie będzie musiała ich brać długo i wyzdrowieje :*

a u mnie Oli też chory chyba przyprowadziłaś tą chorobę do nas smiling smiley a Róży chyba zęby bo ja siedzi sobie sama to nagle wyje a potem się uspokaja...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alenka225 (offline)

26-07-2012 21:54:44

Łodz
Rozia choroba nie wybiera czlowiekasad smileymiejmy nadzieje ze te ataki sie juz nie pojawia,nie umie na to patrzyc jak mala sie nie ruszala,a w sobote to w histerie w mieszkaniu wpadlam ,zaczelam mala cucic bo myslalam ze to ze zadlawila sie jedzeniem itd az balkon pootwieralam maz wybieg po pomoc do znajomego,ale kobita pod blokiem sie zatrzymala jak uslyszala mnie jak placze z balkonu,karetka w 3 minuty przyjechala,ale czysa paranoja bo w czasie podrozy do szpitala musialam sie w polowie drogi do innej karetki przesiasc,mimo tego Marti ma usmiech na twarzy i mi pomaga to przetrwac widzac ile ma pogody ducha w sobie i kazdy lekarz czy pielegniarka nam to mowili


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546360, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.