GRUDNIÓWECZKI 2011

Wysłane przez monkoi 

monkoi (offline)

07-04-2011 17:47:42

HEJ smiling smiley MAM NADZIEJE ZE KTOS DO MNIE DOŁACZY I RAZEM PRZEJDZIEMY PRZEZ NAJBLIŻSZE TYGODNIE smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 09:25 przez Sympatyczna.

Missey (offline)

07-04-2011 19:06:12

Wrocław
Wow !
Już grudniówki żartowniś supcio !!!!
Ja w grudniu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Gratuluję wszystkim, które już wiedzą i które się dowiedzą.
Będę do Was zaglądać żartowniś

luska (offline)

07-04-2011 20:43:03

Kikół
hej ja również dołączam do grudniówek poraz kolejnyradość

luska (offline)

07-04-2011 20:50:03

Kikół
Mam nadzieje , ze bedzie nas z czasem przybywaćsmiling smiley
Monkoi a napisz coś o sobie pierwsza ciąża??Kiedy się dowiedziałaś??I czy masz juz wizyte pierwsza u lekarza za sobą??radość

edzia9664 (offline)

08-04-2011 09:26:04

Witam GRUDNIÓWECZKIsmiling smiley

Jak ten czas leci,suuuper.

Gratulacje smiling smiley Życze Wam spokojnych 9 miesięcy ciąża

Wrześnióweczka 2011

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-08 09:28 przez edzia9664.

monkoi (offline)

08-04-2011 09:36:04

hej luskasmiling smiley to jest moja druga ciaza...pierwsza niestety skończyła sie w 7 tygodniu sad smiley 5 miesiecy temu...
ale jestem pełna nadzieji, że tym razem bedzie wszystko ok smiling smiley
Co do wizyty u ginekologa... to jestem juz po pierwszej ale nie miałam robionego USG.
Kolejna dopiero 18 kwietnia i juz nie moge sie doczekac!!!! a wyobraź sobie że poszłam 25 marca do przychodni umówic wizyte do ginekologa i chciala mnie zapisac dopiero na czerwca!!!! to jest chore!!!!
A jak wyglada to u Ciebie?? kiedy sie dowiedzialas??
bo ja wiedzialam juz trzy dni przed spodziewaną @i w tym dniu poziom Hcg mialam juz 375!!! a za trzy dni juz mialam 1390 i tak sie zastanawiam czy wszystko jest oki.

luska (offline)

08-04-2011 09:58:29

Kikół
Kochana na pewno wszystko będzie dobrze.To jest moja 4 ciaza.......Raczej mieliśmy pecha ostania była 4 miesiące temu tez straciłam w 7 tc.Teraz jestem pełna obaw tym bardziej , ze nie mogę tak uważać bo jest Oleniek i często chce na ręce .Wiec go dźwigam a potem niestety często brzuszek boli .ale mimo wszystko wierze , ze teraz się uda i po raz trzeci będę grudniowa.Ja pierwsza wizyte bede miala dopiero 20 kwietnia a rejestrowałam sie 29marca. I to prywatnie.O ciąży wiedziałam odrazuwinking smileyhehe po 6 dniach od przytulania zrobiłam test no i jest pozytywnysmiling smileyczyli dowiedziałam sie 25 marca.A z tego co widzę to ten sam termin będziemy miałysmiling smiley

atena_82 (offline)

08-04-2011 12:40:11

Legnica
Witam Grudniówki smiling smiley
życzę spokojnych 40 tygodni smiling smiley

pozdrawiam majówka 2011 smiling smiley

igusia (offline)

08-04-2011 19:52:29

Malbork
Witajciesmiling smiley
Gratuluje przyszłym mamom, u mnie również dwie kreski na teście, chociaż ta druga bardzo bladasad smiley jednak wszystkie objawy wskazują na ciążę, no i ta spóźniająca się miesiączkasmiling smiley. Mam już 4 letniego synka, a ten dzidziuś byłby spełnieniem marzeń mojego mężasmiling smiley jutro powtórzę test i sprawdzimysmiling smiley

luska (offline)

08-04-2011 21:35:47

Kikół
Hej z wieczorka
Nasze forum jeszcze coś mało ruchliwe oby więcej nas byłosmiling smiley
Igunia to jak najszybciej daj znać czy druga kreseczka pojawiła sie znowusmiling smileyU mnie na początku tez bardzo bladziutka była ale jak już się pojawiła to jakiś znaksmiling smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5303, Posty: 1347623, Użytkownicy: 73195.
Ostatnio dołączył/a Gabrysia90.

Statystyki tego forum
Wątki: 420, Posty: 646747.