GRUDNIÓWECZKI 2011

Wysłane przez monkoi 

luska (offline)

26-04-2011 21:07:24

Kikół
hej kobietki witam po świętach.U mnie to w końcu odpoczynek(chociaż aktywny)Z małym bylismy u rodziców moich spotkanie z psiapsiółkami zakupy fryzjer.ale sie zrelaksowałam.



[link widoczny po zalogowaniu]

luska (offline)

26-04-2011 21:08:52

Kikół
Cos o mnie hmmm.Jestem z kujawsko pomorskiego(okolice Torunia).Mam synka.Chociaż nie jest moim pierwszym dzidzusiem......no i nie wiem co jeszcze o sobie napisaćwinking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

26-04-2011 22:17:07

No to i ja o sobie smiling smiley Mam 27 lat. Od 5 jestem żoną najwspanialszego faceta pod słońcem grinning smiley Prowadzimy swoją firmę i mieszkamy pod Poznaniem.To będzie nasze pierwsze, wyczekane maleństwo smiling smiley

MAK (offline)

27-04-2011 08:23:07

Kraków
Witam wszystkich,
Długo sie wahałam czy do was dołączyć czy nie, ale jednak ciekawość wygrałasmiling smiley
Nasze maleństwo powinno sie urodzic 5grudnia. Nie moge sie juz doczekacsmiling smiley Tydzien temu widzaiłam już jak bije jego małe serduszo- piekny widok.
Od tamtego czasu jednak troche sie u nas podziało. Zaczełam miec plamienia dostałam duphaston i nakaz leżenia w łóżku. Dzis ide na kontrole i troszke sie boje tego co powie lekarz bo czytanie wpisów na forach nie napawa optymistycznie;( ale postanowiłam myślec pozytywnie i nie dopuszczam do siebie myśli, że bedzie inaczej.
Moj wpis na tym forum jest takim moim "zaklinaczem" smiling smiley Jesli juz po 2 tygodniach zdecydowałam sie tu zalogowac to bede sie logowac az do grudniasmiling smiley

eva2009 (offline)

27-04-2011 08:25:32

MAK witaj smiling smiley Jasne że będzie dobrze ! Napisz coś o sobie smiling smiley

owieczka84 (offline)

27-04-2011 08:36:25

Kruszyna
mam 27 lat i jestem z okolic Czestochowy. jest to nasz pierwszy dzidziuiś

MAK (offline)

27-04-2011 08:45:43

Kraków
Mam 29lat, to moja pierwsza ciaża, ale wyczekiwana juz prawie rok. o ciaży dowiedziałam sie na poczatku kwietnia.Zrobilam 2 testy oba pozytywne ale kilka tygodni wczesniej robiac badaniawyszlo mi ze moge byc nosicielka toksoplazmozy ( co mnie bardzo zdziwilo bo nie mialam kontaktu z zadnym kotem)na szczescie kolejne badanie wyszlo ok wiec przestalam sie martwic
Jak widac od samoego poczatku wychodza jakies kwiatki wiec tak naprawde nie potrafimy sie tak w pelni i do konca cieszyc

eva2009 (offline)

27-04-2011 08:49:54

MAK moja droga też wyboista ale wierzę że będzie ok. Nie mam tarczycy- problem z wyregulowaniem TSH. Potem nie miałam jajeczkowania. Potem za krótki cykl. Jestem na luteinie i wierzę ze się uda smiling smiley Głowa do góry smiling smiley

MAK (offline)

27-04-2011 08:59:40

Kraków
Dziekismiling smiley dzis wielki dzien- ide do lekarza i nie wyjde z gabinetu do poki nie dowiem sie czegos pozytywnegosmiling smiley

04dinka (offline)

27-04-2011 09:51:40

no to teraz ja smiling smiley mam 22 latka . 1,5roku jestem szczesliwa zona smiling smiley mam juz malego lotra (Hanie) i o czekujemy z mezem kolejnego lotra na grudnia!
mimo ze to moja druga ciaza tez sie sporo martwie.... bo nastepna wizyte mam az za 3 tygodnie! sad smiley pozdrawiam grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.