Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

pati1988 (offline)

08-06-2012 09:12:32

Tez juz wstalismysmiling smiley moi rodzice wzieli Naduske i na basen pojechali, babci tez niema wiec z Adaskiem urzedujemy sami w domu heh i puzniej przejde sie do Pepco moze cos fajnego znajdetongue sticking out smiley
GUSIA oj tak jak mi wody odeszly w nocy to myslalam ze sie zesikalam i wogule zalalam cale lozko, puzniej kuchnie i do tego karetke i dalej sie zastanawiam gdzie ja to wszystko miescilamtongue sticking out smiley za Adaska to tylko mi sie sonczyly w domu ale w skaretce poszlo wszystko i tez cala karetka plywala hehgrinning smiley Mi to strasznie zaczely wlosy wypadac ok 3 miesiaca po drogim porodzie i paznokcie sie lamaly, karmilam piersia to pewnie tez od tego ze dziecko 'wysysa' wszystkie witaminy zaczelam brac belise ale strasznie duzo pryszczy mi wyskakiwalo, puzniej falvit i teraz mbe i jest o wiele lepiej nawet wlosy przestaly wypadac, ale badania tez dobrze zebys zrobiła dla dobra swojego, tez nienawidze igiel ale badania zrobilam i jest wszystko dobrze
MAGDA teraz na usg pewnie bedzie widac pecherzyk(poszukaj w necie jak moze teraz wygladac twoje dzidzi). Ja na fb mam tez zdjecia z usg maluchow-Naduski to pierwsze bylo z 12 tygodnia nawet nosek juz bylo widac heh nigdy niezapomne jak wtedy pierwszy raz zobaczylam jak serduszko bije i juz wkrotce i Ty zobaczyszsmiling smiley oj wspolczuje tyle godzin w autokarze ale jak mus to mus
MADZIK pewnie ze wkoncu zrob sobie dzien tylko dla siebie a dzieciaki niech posiedza w domuwinking smiley

sophisticatedmada (offline)

08-06-2012 09:35:20

Mielec
Paulina no masz racje na pewno bedzie widac tylko pecherzyk ale dobre i to smiling smiley no to niezle z nich malzenstwo grinning smiley ja pitole grinning smiley maja "luzne" podejscie do zycia LOL no ja nie wiem jak mozna bez obrzydzenia sie z prostytutka kochac ehhh no oby K sie zmienil na dobre,jak wyjade to nam to dobrze zrobi,zawsze tak rozlaka na nas (raczej niego) dziala pozytywnie. a nie wiadomo ile zostane w polsce. moja przyjaciolka mi powiedziala zebym lekarzowi naklamala ze np krwawilam to mnie wysle do szpitala to przynajmniej bede miala swiety spokoj. bo bede mieszkac u tesciow a oni nie rozumieja ze jak sie ma ciaze zagrozona (tak ja pierwsza mialam) to trzeba lezec na dupie tylko mi jakies rozne rzeczy kazali robic,raz poszlam do sklepu to prawie zemdlalam to sie pozniej matka Kuby zdarla na meza ze czemu mnie wysyla do sklepu jak mam lezec..wreszcie wtedy zrozumiala ...przewracjący oczami a w szpitalu zawsze mocniejsze dawki hormonow daja na podtrzymanie. w szpitalu kobietka mi opowiadala ze jej kolezanka w 8 tyg trafila na pogotowie z poronieniem rozpoczynajacym sie i jej uratowali ciaze smiling smiley na zastrzykach jechala,bo duphaston czy luteina to nic przy zastrzykach. no my dzis pojedziemy do znajomego Kuby z pracy bo wiem ze chce wyjsc do ludzi bo prawie nikogo tu nie mamy wiec pojade z nim tam to sie ucieszy smiling smiley ten koles ma zone i dwoch synkow. \
Pati no wlasnie ogladalam zdjecia usg z konca 4 tyg i widac pecherzyk winking smiley ja to basenu sie boje tzn wody tongue sticking out smiley jak bylam w 2 kl podstawowki sie uczyc plywac to prawie sie utopilam i teraz mam traume sad smiley

zaczely mi sie mdlosci... ktorych w pierwszej ciazy nie mialam (jedynie po 6 tabl duphastonu dziennie)... prawie zwymiotowalam....blee


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

rozia76 (offline)

08-06-2012 09:36:50

Zabrze
Madzik hahaha dzien sexu...mamy ciche dni z M wiec odpada;p Olisiek zdrowy juz gra na xboxie...

Magda zbadasz sie i bedzie wszystko Ok nie zamartwiaj sie tak bo to zle wam zrobi ;* wspolczuje tyle godzin...wez sobie ksiazke smiling smiley

Pati, Gusiu wlasnie to uczucie na kupe jest dziwne mi wlasnie z Róża jak bylam na sam koniec w wodzie to mi mowia ze jak tylko poczuje takie parcie to mam natychmiast wychodzic bo jeszcze im ur w wodzieLOL

Gusiu a nie mowilam ze fajnie w chusciesmiling smiley ja tez tak mialam na poczatku ze mi usypiala a jak ja chcialam odlozyc to sie budzila LOL a co do tego dziwnego malzenstwa to chore jakies tak jakby im sie nie ukladalo to mu zalatwia sex...;/

Róża już drzemie a Oli gra i tak sobie siedze ale musze sie zabrac za nauke bo juz jutro zaliczenia grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-08 09:39 przez rozia76.

madzik1988 (offline)

08-06-2012 09:42:59

Toruń
Madzia wspolczuje drogi,ja to bym chyba tyle nie wysiedziala :/ jak jedziemy z Damiankiem do Warszawy na badania to ja wymiekam a to tylko 4 -5 godzin jazdy :/

Pati to masz prawie wolne hehe u mnie Damianek wlasnie usnal a Nikolka dopiero sie ubiera bo dzis troszke dluzej polezakowalismy w lozeczku grinning smiley kurde musze isc pooplacac rachunki a tak mi sie niechce :/ na dodatek juz pada wrr... :/

GusiuNesta My z K mielismy pierwsze rozstanie jak Nikolka miala 7 miesiecy,wyjechal na 3 miesiace do Norwegi,to byla masakra :/
Z Nikolka mi pecherz przebili ale z Damiankiem mi same odchodzily hehe pamietam to jak dzis,stalam w szpitalu w lazience i czekalam na wolny prysznic rozmawiajac z inna ciezarna az tu nagle cos mi cieknie,w pierwszej chwili pomyslalam ze sie posikalam i polecialam szybko do lazienki a tu sie okazalo ze wody. Maskra,pamietam ze bylam strasznie wtedy wystraszona :/ ale masz racje,strasznie dziwne uczucie smiling smiley super znajomi smiling smiley ja to znam troszke inna sytacje mialam znajoma ktora pracowala z burdelu (miala wtedy z 16 lat) i poznala tam gacha prawie 50 letniego,wielkie love story...ona zaszla w ciaze z nim,on powiedzial ze jak urodzi chlopca to z nia bedzie a jak dziewczynke to nie. Dziwne no ale tak bylo,urodzila chlopca. I zostali razem,najlepsze jest to ze on jest wlascicielem firmy Mentor z ciuchami sportowymi i ona w sumie juz jest tej firmy wlascicielka smiling smiley_ ma dom,ma wszystko co chce z tym ze ona ma teraz 24 a on 55 :/

Rozia powiedz mi Kobietko fajne sa gry na Xboxa? Bo K chce kupic Playa 3 ale mi sie bardziej xBox widzi.



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-08 09:49 przez madzik1988.

rozia76 (offline)

08-06-2012 10:48:10

Zabrze
Madzik my mamy to co bylo w zestawie np. mijanie pzeszkod, łatanie dziur, plywanie tratwa itp, a my przerobilismy xboxa i sciagneli nam jakies wyscigi i sporty np tenis, futbol amerykanski, darty, golf ale zamierzam sciagnac inne sporty taniec i widzialam dla dzieci z kreskowek grysmiling smiley Olis tak opanowal to wszystko ze szok w tenisa to nas ogrywa czasami... u nas M wygral go w pracy wiec nie bylo wyboru grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

08-06-2012 10:53:31

Witam i ja w przerwie od nauki :-)
Ciężko idzie, bo jeszcze siostreniec przyjechał, bo ma wolne od szkoły cały czas musisiedziec przed telewizorem, na xboxie albo na kopie, bomarudzi, że mu sie nudzi i cały czas muszę się przemieszczać z pokoju do pokoju masakra :p
Anitka chwilowo śpi :-)
Gusiu ty już chyba pisalas o tych kolegach i ich zabawach :p a te małżeństwo powinno harem albo dom publiczny zorganizować a nie targi rolnicze :-) tak to się teraz nazwa hehe :-)
Madzia nudności w ciąży to dobry znak, znaczy, że wszystko porządku :-) może i dobry pomysł z tym szpitalem, przynajmniej na początku żeby dobrze się ciążą zaopiekować :-)
Madzik :-) też dobre :d taka warunkową miłość jak chłopiec totka a jk dziewczyna to nie.. masakra, no ale dobrze, jak on takiewarunki stawia to niech jej wszystko odda :-)

Spadać dalej zadania robić :-) znów teorii mi się ie chce uczyć tylkozadan, jk ostatnio i będzie tylko połowa punktów za koło.. ale co ja zrobię, że jk już zacznę zadania robić to nie chce mi się teorii uczyć :p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

08-06-2012 10:54:17

Ale walnelam masło maslane w ostatnim zdaniu :-) hehe taka że mnie humanistka :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sophisticatedmada (offline)

08-06-2012 11:10:01

Mielec
Madzia no chyba wikituje po drodze szczegolnie ze nie moge siedziec bo w tej pozycji mnie najbardziej krzyz boli ..
Tynka no wolalabym w szpitalu byc bylabym spokojniejsza. no masz racje,ja to sie nawet ciesze ze mam nudnosci.
Rozia problem w tym ze nie mm tu zadnej kisazki :/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-08 11:10 przez sophisticatedmada.

rozia76 (offline)

08-06-2012 11:53:26

Zabrze
Tynka to tak samo jak u mnie;p powodzenia w nauce w tak ciazkich warunkach smiling smiley

Magda oo to nie niedobrze a muzyka w tel?;p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sophisticatedmada (offline)

08-06-2012 12:59:21

Mielec
Rozia no muzyka jest winking smiley tak to zawsze na aviomarinach jade to spie caly czas.. ostatnio jak z Kuba jechalam to normalnie spalam 20 godzin grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.