Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

pati1988 (offline)

07-06-2012 19:06:32

ROZIA biedny Olis mam nadzieje, ze juz z nim wszystko dobrze??

madzik1988 (offline)

07-06-2012 21:02:20

Toruń
Kurde ogladalam pogode i przez caly weekend maja byc burze sad smiley kuzwa kiedy ta pogoda sie poprawi? :/ Bylismy na spacerku,K wrocil wczesniej z pracy smiling smiley

Pati hehehe fajna ta spolka grinning smiley moje maluchy to maja pomysly grinning smiley

Rozia oj Biedny Oliwierek sad smiley oby mu nic niebylo.

Karotka skoro twierdzisz ze dacie rade to tak bedzie smiling smiley wszystko sie ulozy,zobaczyszsmiling smiley oby maluszek byl zdrowy grinning smiley

Izabelka osz Ty imprezowiczko nasza smiling smiley ja jak urodzilam to marzylam tylko o tym by zjesc drozdzowe z budyniem i isc spac grinning smiley nawet niewiem czemu wlasnie TO chcialam zjesc,poprostu mialam chyba jakas po ciazowa zachcianke grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

sophisticatedmada (offline)

07-06-2012 21:03:43

Mielec
Jagoda hmm no mama na pewno sie stresuje jak to bedzie... a z tata ciezka sytuacja. a daje na Ciebie i siostre jakies pieniadze ??? mysle tak jak Iza,ze mama pewnie jest taka nadopiekuncza wlasnie ze wzgledu na ta cala sytuacje z tata. ja nadal mam uplawy... sad smiley kochana suwaczek musisz ten kod wkleic tak : edytuj -> ustawienia forum -> podpis i zapisac.
Pati a co bym rady nie dala,znajde w sobie sile,wszystko dla dziecka.
Madzia dziekuje za te mile slowa,wierze ze tym razem sie uda... chociaz teraz mam wyrzuty sumienia ze zaszlam w ciaze tak szybko... mialam tylko jedna miesiaczke po poronieniu... nie jestem gotowa na nowa ciaze... sad smiley

dzieczyny jade w sobote do Polski bo chce juz sie zbadac,placze caly czas z nerwow,zle sie czuje.. na szczescie nie krwawie.

[link widoczny po zalogowaniu]

i znow bog wie ile czasu bez K...ostatnio jak w ciazy pojechalam 8 marca to wrocilam tu dopiero 7 maja...[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

madzik1988 (offline)

07-06-2012 21:12:50

Toruń
Madziu nawet niewiem co mam Ci napisac sad smiley musicie to jakos przetrwac,jak bedziesz w Polsce i pojdziesz do gina bedziesz spokojniejsza. Mysle ze wszystko bedzie dobrze. Uplawy i ja mialam z Nikolka + krwawienia,ale to przez macice.Tylko u Ciebie troszke inna sytuacja bo jestes po poronieniu sad smiley Jestem z Toba i Cie bede wspierala :joliecouette:



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

pati1988 (offline)

07-06-2012 21:21:03

Tym razem Adasko orła wzina. Dzieciaki szalaly na dole u moich rodzicow a ze lozko bylo rozlozone to i po podlodze i po lozku sie ganialy, Adasiek biegl do przodu, patrzyl do tylu no i lozko sie skonczylo naszczescie tylko sie pukna w czolo o podloge bo raczkami sie podparl ale Naduska tez sie wystraszyla i uciekla do babci

madzik1988 (offline)

07-06-2012 21:24:06

Toruń
Pati ahh te dzieciaczki grinning smiley ja to zawalu dostane jak moj wkoncu zacznie chodzic spinning smiley sticking its tongue out



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

pati1988 (offline)

07-06-2012 21:33:14

MADZIK u mnie to Naduska robi tak ze Adaska np ciasteczka przeklada do siebie a puzniej mu wydziela po jednym a on taki biedny i czeka to zabieram go na bok i nasypuje mu znowu do miseczki to zabiera miseczke i idzie pod stol zjesc w spokoju heh. Ty masz o tyle dobrze ze Nikola jest duzo starsza od Damianka to jak zacznie chodzic to tylko za nim bedziesz biegac bo u mnie za jednym i za drugim trzeba latactongue sticking out smiley
MAGDA niewiem czy pisalam ale z Naduska od 20tyg mialam krwotok trafilam do szpitala niby z zagrozeniem poronienia ale porobili mi usg i wyszlo ze mam krwiaka na macicy i pekl jak zaszlam w ciaze a puzniej tez dlugo mialam plamienie i bralam tabletki na podtrzymanie i mialam sie oszczedzac balam sie ale musialam wierzyc ze wszystko bedzie dobrze no i naszczescie bylo. A czemu masz wyrzuty?? Badz dzielna dasz rade i wytrzymasz przerwe ja daje rade to Ty tak samosmiling smiley a przeciez badania w ciazy sa bardzo wazne i tak samo jak Madzik jestem z Tobasmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-07 21:37 przez pati1988.

madzik1988 (offline)

07-06-2012 21:42:43

Toruń
Pati oj niewiem jak bym ogarnela dwojke brojarzy w podobnym wieku,w sumie niby dla chcacego nic trudnego grinning smiley ja za moimi czasami nie nadarzam hehe dlatego SUPER MAMA Z CIEBIE



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

pati1988 (offline)

07-06-2012 21:54:14

MADZIK oj tam heh ale dziekismiling smiley ale czasem niemam juz sily i najchetniej powiazalabym w peczki zeby siedzialy 2 min chociaz na tylkach heh. A przeciez z Ciebie tez dzielna kobitka jestessmiling smiley zreszta wszystkie tak samogrinning smiley

madzik1988 (offline)

07-06-2012 21:57:01

Toruń
Pati dokladnie grinning smiley ja to mam ochote nieraz wybyc na weekend z domu i zostawic cale moje male towarzystwo razem z K grinning smiley ale bym wypoczela psychicznie i fizycznie grinning smiley pewnie przy pierwszym wieczorze bym tesknila za malymi ludkami ale chcialabym smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.