Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

tynka03 (offline)

07-06-2012 21:59:08

Magda dobrze że nie poszlas już do tego lekarza, co za człowiek .. przy porodzie na pewno dasz radę :-) i wszystko będzie dobrze, bo nie może być inaczej :-)

Madzik to dobrze, że im powiedziała do słuchu ta koleżanka, bez sensu to podejście.. brak słów

Karetka, to widzisz, może tylko c się tak wydaje, że niewszyscy myślą, jesteś niedojrzałe, po prostu mama wie co przeszłas i chce cię chronić.. jeżeli z ta wyprowadza wszystko przemysława i nadalchcesz spróbować tomyślę że warto spróbować to:-)w końcu widziałam u siebie na uczelni dziewczynę, która zabierała czasem na zajęcia swoje dzieciątko:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

07-06-2012 22:27:52

Zabrze
madzia dasz rade ja oczywiscie tez jestem z toba:* zbadasz sie i bedziesz spokojniejsza:*

Pati ja to cie podziwiam...nigdy nie chcialam miec dzieci w tam malym odstepiesmiling smiley

Nic mu nie jest poprostu za duzo wypil tego mleka potem jazda po dziurach i wiadomo jak sie zakonczylo...teraz juz spia wiec mam czas dla siebie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzik1988 (offline)

07-06-2012 22:31:40

Toruń
Rozia uff cale szczescie smiling smiley u mnie maluchy tez juz spia smiling smiley ja tez ide spac smiling smiley

Dziewczynki dzisiaj dzien Sexu grinning smiley trzeba swietowac młody rycerz



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

GusiuNesta (offline)

07-06-2012 22:49:00

Sieradz
maxim - pamiętam, że ja też już się nie mogłam doczekać porodu... A jak się zaczęło to mówiłam, że jeszcze nie, że jeszcze nie jestem gotowa tongue sticking out smiley. Ale przecież ten poród wcale taki nie musi być smiling smiley a raczej na pewno taki nie będzie winking smiley

madzik - co to za lekarz co nacina bez skurczu... Ja nacięcia nie czułam, myślałam, że mnie w ogóle nie nacinali, dopiero jak lakarz się do szycia zabierał to zdziwiłam się, że mnie nacięli tongue sticking out smiley. Cięzki poród z Nikolą... U mnie w szpitalu też nie było nic przeciwbólowego, a podobno szpital ma obowiązek zapewnić bezpłatne znieczulenie! Mi zimne prysznice trochę pomagały smiling smiley. Mam nadzieję, że moja Lilka później zacznie normalnie kupy robić smiling smiley.

Pati - gdyby faktycznie drugi poród był krótszy to mogę rodzić grinning smiley. Dobrze, że Adaśkowi się nic poważnego nie stało smiling smiley

tynka - ja jak pielęgniarce jeszcze na ginekologii mówiłam, że mam uczucie jakby mi się kupe chciało to mówiła, że to nic takiego tongue sticking out smiley a to podobno znaczy, że już niedługo się urodzi winking smiley. Godzinę się ich prosiłam o lewatywę i badanie... Mi powiedziała, że min. 8 godzin będę rodzić, a były 3 winking smiley

Magda - K. to niech się przyzwyczaja do humorków, bo jeszcze 8 miesiący musi wytrzymać tongue sticking out smiley . Czasami mam wrażenie, że lekarze to nie ludzie, taka panuje znieczulica... Jak lekarz może powiedzieć, że nic z tego nie będzie? Tacy ludzie nie powinni wykonywać swojego zawodu... ;/ Madziu, nie martw się, wszystko w końcu musi być dobrze! Teraz nie ma już co rozpamiętywać... Nie zmienisz niczego, a teraz musisz dbać o siebie i pozytywnie patrzeć w przyszłość! :*

Karotka - super, że Twoja mama dobrze wieść o ciąży przyjęła ! Teraz inaczej patrzę na Twoją sytuację... Wyprowadź się, spróbuj. Tak jak pisałaś, zawsze możesz wrócić czy też przenieść się na zaoczne smiling smiley bądź szczęśliwa smiling smiley. Furaginę można stosować tylko w ciężkich przypadkach zapalenia pęcherza. Ja kupiłam w aptece taki mocno skoncentrowany sok z żurawiny, po 1 butelce przeszło. I bierz jeszcze wit. C smiling smiley. Nie wyobrażam sobie mieszkać w akademiku z dzieckiem tongue sticking out smiley. Moja Lilka na szczęście nie ma zaparć, tylko po prostu rzadko kupę robi, ale normalnej konsystencji smiling smiley. Kup sobie jakąś książkę o ciąży i porodzie smiling smiley. Mój J. też wiedział dużo o ciąży i tym wszystkim tongue sticking out smiley pamiętał nawet kiedy miałam ostatni okres, bo ja w ciąży często miałam "zaniki pamięci" winking smiley. Był ze mną na wszystkich badaniach i to on na pytania o to jak się czuję odpowiadał, bo ja za długo myślałam tongue sticking out smiley

rozia - ja to się tak bałam, że zemdleję przy porodzie, bo bywało już blisko tongue sticking out smiley nawet nie takie złe te Twoje porody. Oczywiście jeśli można powiedzieć, że porody nie są złe tongue sticking out smiley

Izabelka - Też mam długie nogi, ale jak tyję to najbardziej w uda i tyłek mi wchodzi... A teraz to wszędzie mam za dużo, muszę więcej ćwiczyć tongue sticking out smiley w tygodniu planuję rower od rodziców odebrać i godzinkę dziennie popedałować smiling smiley

W końcu Was nadrobiłam grinning smiley

J. jutro wyjeżdża i wraca w sobotę wieczorem... Jeszcze nigdy nie byłam sama z Małą 2 dni, zobaczymy jak to będzie...
Na szczęście jest cudowna CHUSTA:

Dzisiaj jak Mała wieczorem płakała to zamotałam J., ale znowu u niego nie chciała siedzieć... To zamotałam siebie i od razu był spokój i sobie świat zwiedzała godzinkę i usnęła mi... Ale jak ją wyjmowałam to się oczywiście obudziła tongue sticking out smiley

Dziewczyny, z tego strachu, że mogę być w ciąży zrobiłam dzisiaj test. Wyczytałam, że testy wykrywają ciążę od 9-10 dnia od zapłodnienia, u mnie by to był 10 dzień. Ciąży nie wykryło winking smiley
Ale martwi mnie jedna sprawa. Mam mdłości. Wieczorem. Zastanawiam się od czego to może być... Ciąża wykluczona, z resztą w ciąży z Lilką nie miałam mdłości, z resztą one powinny być raczej poranne winking smiley. Może to ze zmęczenia? Bo zazwyczaj pojawiają się ok. 20 jak już jestem wyczerpana i senna... Co o tym myślicie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pati1988 (offline)

07-06-2012 23:08:39

MADZIK ja jak urywam sie na troche bez dzieciakow to mysle co tam robia ale wkoncu mam prawo wyskoczyc gdzies sama tylko we dwoje tak samo jak kazda kobieta posiadajaca nawej jedno dziecko. A wez nawet niedenerwuj mnie z tym dniem sexutongue sticking out smiley
ROZIA ja tez niechcialam no ale coz ale i tak jest dobrzesmiling smiley
GUSIA zarabista ta chustasmiling smiley Najwidoczniej małej Lilusi najlepiej u mamy świat sie zwiedza. Jak ja zaluje ze niekupilam takiej chusty:/cos czuje ze teraz kupie i bedzie spokojnie sobie czekac na trzeciegrinning smileytongue sticking out smiley A no mi tez duzo dziewczyn po porodach mowilo ze jak sie zaczyna rodzic to takie uczucie jakby sie chcialo zalatwic a ja niedowierzalam heh ale sama sie przekonalam ze zeczywiscie ale takie glupkowate uczucietongue sticking out smiley A moze poprostu jestes przemeczona, bierzesz jakies witaminy teraz np mbe albo falvit albo jakies inne?? Albo moze powinnas zrobic badanie krwi, moczu itp zeby zobaczyc czy wszystko dobrze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-07 23:12 przez pati1988.

sophisticatedmada (offline)

08-06-2012 00:19:08

Mielec
PAULINA dzis plakalam mu ze nie wlasnie nie jestem gotowa na ta ciaze bo tesknie za tamtym dzieckiem... ale musze sie wziac w garsc,bo mam dla kogo. K mowi ze jestem teraz najwazniejsza bo dziecko jest we mnie i musze pojechac jak najszybciej i sie zbadac i najwyzej zostac w szpitalu (na co licze bo mialabym swiety spokoj tam i bylabym spokojniejsza). widocznie Lila woli mamusie tongue sticking out smiley winking smiley dasz rade,to tylko 2 dni winking smiley Lila do taty podobna bardzo smiling smiley

MADZIA dziekuje kochana wiem ze jestescie ze mna ciesze sie ze Was tu znalazlam smiling smiley dzien seksu..no ja sobie odpuszczam seks na 3 miesiace minimum...bo jak sie wczoraj kochalismy to sie zle czulam pozniej. jak pojde w pon do lekarza to bedzie 4 tyg i 5 dzien ciazy,bedzie pewnie widac pecherzyk tylko...? czy juz dzidziusia ??

PATI kochanas smiling smiley :* oj slodki ten Twoj Adasiek.

TYNKA no tego lekarza bede omijac szerokim lukiem na pewno... :/

wlasnie dziewczyny nie wiem czy mam zaparcia nadal czy to mnie brzuch z czegos innego tak w dole boli... niby sie zalatwilam dzis ale chyba nie do konca... pierdzi mi sie i wtedy mniej boli wiec to chyba to... i znow bol plecow wrocil ...ehhh

dobranoc ! CALUJE :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

sophisticatedmada (offline)

08-06-2012 00:21:04

Mielec
PAULINA aaa mysle ze ciaza na pewno to nie jest.. przeciez uzywaliscie prezerwatyw.. moze to pogoda tak na Ciebie dziala ? najlepiej to zrob sobie jakies badania :krew i mocz,moze to jakas anemia ? oby nie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

madzik1988 (offline)

08-06-2012 07:29:52

Toruń
Witam z rana grinning smiley

Ale nocka szybko zleciala... wogole sie nie wyspalam :/ Dzieciaczki juz na nogach ehh...

GusiuNesta Kobietko po Tobie wcale niewidac ze rodzilas! Chudzinko Ty ! grinning smiley aaa fajna ta chusta,podoba mi sie smiling smiley ja niemialam ani dla jednego ani dla drugiego malca,niewiem czemu. Mialam nosidelko ale tez w nim nienosilam. Co do wieczornych mdlosci,mam je odkad Nikolke urodzilam,cos okropnego sad smiley i niewiem naprawde od czego one sa. Tez myslalam nieraz ze moze w ciazy jestem ale nie :/

Madzia mi w kazdej ciazy usg robili ok 10 tygodnia i wtedy bylo widac juz dzidzie smiling smiley


To Nikolka w 10 tygodniu ciazy smiling smiley Podejrzewam ze w prawie 5 fasolka bedzie widoczna smiling smiley

Pati hehehehe dokladnie smiling smiley kiedys przyjdzie taki piekny dzien i sobie pojade do kumpeli na weekend a K niech siedzi a co grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

sophisticatedmada (offline)

08-06-2012 08:19:11

Mielec
Madzia fajniutkie zdjecie smiling smiley u mnie na usg z 9-10tyg bylo widac juz zarys cialka i glowke jak sie przyjzec.
Madzia Paulina co do tych wieczornych mdlosci to tez tak mialam jak bralam tabletki moje drugie antykoncepcyjne,wtedy po 2 godzinach od wzieciaz tabletki normalnie myslalam ze zwymiotuje...


otoz zamowilam sobie bilet i jade jutro.ciekawe jak dam rade jechac autokarem 21 godzin sad smiley z choroba lokomocyjna ..sad smiley normalnie to na taka droge musze zjesc 4 aviomariny..... chociaz jak ostatnio jechalam (w pierwszej ciazy) to oczywiscie nie bralam nic na to i przezylam odziwo mi sie cofnela choroba w ciazy...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

GusiuNesta (offline)

08-06-2012 08:41:56

Sieradz
Pati - spokojnie, jeszcze zdążysz kupić chustę winking smiley. Głupie uczucie to jeszcze było jak mi się wody sączyły, strasznie dziwnie się wtedy czułam tongue sticking out smiley. Właśnie nie biorę witamin... Bo zapominam winking smiley Muszę znowu zacząć brać, może to karmienie piersią i niewysypianie mnie wykańcza tongue sticking out smiley. Pobiorę trochę witaminki i zobaczymy czy przejdzie smiling smiley

Magda - Ja pamiętam jak bardzo pragnęliśmy dziecka, a jak zaszłam w ciążę to zaczęłam panikować, że ja jednak nie chcę, że nie jestem gotowa i sobie nie poradzę... Ale co mogłam zrobić? Teraz niczego nie żałuję smiling smiley. Widzę, że K. się zmienia na lepsze grinning smiley oby mu tak zostało winking smiley. Według mnie będzie widać pęcherzyk dopiero, ale spokojnie, dzidziusia zobaczysz później smiling smiley. Spróbuj tych czopków glicerynowych, wtedy zobaczysz czy to to winking smiley. Nie prezerwatych wtedy używaliśmy, tylko ja tabletki brałam. Ale mam jakąś schizę, że mogły nie działać, chociaż gin zapewniał, że będą działać tongue sticking out smiley. Na samą myśl o pobieraniu krwi mi się słabo robi winking smiley. Ojej, jak długo się jedzie... Ale dasz radę smiling smiley. Współczuję choroby lokomocyjnej, ja nienawidzę wymiotować tongue sticking out smiley

madzik - dziękuję! smiling smiley że rodziłam to może nie widać, ale tłuszczyku mam trochę, tylko dobrze go ukrywam grinning smiley wróciłam do spodni z podwyższonym stanem smiling smiley. No Ty to na pewno w ciąży nie jesteś, bo już byś rodziła skoro tak długo masz te mdłości... Chyba, że będzie jak w ciąży z zaskoczenia grinning smileygrinning smileygrinning smiley. Niech taki weekend przyjdzie jak najszybciej, Tobie też się coś należy winking smiley

I J. sobie pojechał tongue sticking out smiley dzisiaj mamy oglądać razem mecz grinning smiley mamy do siebie darmowe, więc będziemy gadać ze sobą przez cały mecz na głośnomówiącym winking smiley

Mój J. pojechał na targi rolnicze do Kielc, które organizują jego znajomi, którzy mają firmę. To jest takie małżeństwo gdzieś w wieku 40 lat. Bardzo specyficzne małżeństwo... Ona na przykład jemu na 40 urodziny zamówiła 3 striptizerki... J. mi mówił, że kilka lat temu jak też był na tych targach to oni zrobili imprezę. Na tej imprezie było ok 15 prostytutek... I sobie każdy kto chciał mógł z ich usłu skorzystać. J. nie chciał winking smiley. Ciekawe czy teraz też zrobią taką imprezę... NA szczęście J. nie zamierza w ogóle na nią iść smiling smiley
Ale jego kolega z pracy, który ma kobietę, już się cieszy na ten wyjazd, na to picie i przygodny seks. Jak tak można? Nie mieści mi się to w głowie... ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.