Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

maxim16 (offline)

01-04-2011 12:21:17

Łomianki / Warszawa
My już powróciliśmy smiling smiley
normalnie mam pomalowane paznokcietongue sticking out smiley pierwszy raz od ponad roku tongue sticking out smiley dziwnie się czuję tongue sticking out smiley byliśmy też w tesco i kupiliśmy Gabi dwa kostiumy kąpielowe i śliniak z rękawami smiling smiley krótki spacer w tą i z powrotem do tesco odbyliśmy wiatr u nas jest straszny więc tyle na dziś bo nie chcę żeby się mała rozchorowała znów.. zalicza teraz dopiero pierwszą drzemkę O_o nie chciała usnąć zasnęła dopiero w drodze powrotnej do domu...






Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

misia0805 (offline)

01-04-2011 21:03:07

Wrocław-Pietrowice Małe
Ja zostałam mamą w wieku 17 lat i Zuzia za 2 dni konczy 7 miesiecy a ja za miesiac 18 latsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

geroland (offline)

01-04-2011 22:54:42

Łódź
misia0805 witaj.. to wtym samym wieku zostałyśmy mamai napisz jak sobie radziszsmiling smiley
tynka03 uważam zetroche przesadzasz odtego jak raz nie usiadzieszto odrazu nie doprowadziszsiedo niewiadomo czego.. dobrzezejuz dodtalascosna to chrubska teraztojuz tylko z gori bedzie
mjacora chora zapalenieoskrzeliwieczdomu nie wychodzimy a takmi szkodabo pogoda nie najgorsza..dzisiaj bylamz nia po raz kolrjny u lekarzai dostalamskierowaniedo szpitalajestem poprostu przerazona tym wszystkim


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]

tynka03 (offline)

02-04-2011 08:20:18

ziz, maxim dzieciaczki ślcizne smiling smiley
misia witamy smiling smiley
geroland nie przejmuj się na zapas wszystko bedzie dobrze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

02-04-2011 08:34:32

Łomianki / Warszawa
Kurcze dziś taki piękny dzień a ja nie wiem czy wyjdę z małą na spacer sad smiley mam tyle roboty przed jutrem że aż mi się nie chce jak patrze co jest za oknem...

ziz - no proszę jaki przystojniak smiling smiley
misia - witaj smiling smiley napisz coś więcej o sobie smiling smiley widzę że ty też wrześniowa mamusia smiling smiley to zapraszam Cię na wrześniaki [ebobas.pl] smiling smiley
geroland - nie martw się na pewno będzie dobrze smiling smiley musi być smiling smiley zdrówka dla Was smiling smiley a i powiem Ci że u nas na wrześniakach właśnie jedna dziewczyna była z malutką w szpitalu też na zapalenie oskrzeli i wyszły po tygodniu malutka była bardzo pogodna i jakoś bardzo tego nie przeżywała myślę że u Was też tak będzie smiling smiley
tynka - i jak się czujesz przed wielkim dniem ?? coraz bliżej smiling smiley oprócz nerwów i szczęścia oczywiście smiling smiley brzusio twardy już ??


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 08:45 przez maxim16.

tynka03 (offline)

02-04-2011 08:47:02

maxim kiedyś bardziej i cześciej mi twardniał, smieję się ze coraz bardziej mi przechodzą te objawy porodowe tongue sticking out smiley nawet rozwarcie wcześniej miałam a na ostatniej wizycie gin mowi ze szyjka zamknięta tongue sticking out smiley więc chyba jeszcze trochę pochodze, pewnei to od tego ze siedzę w domu i jedyna aktywnosc to zrobienie obiadu ale musiałam się podleczyć trochę, w sumie już 4 dzień antybiotyk i tylko trochę mi przeszło ..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

03-04-2011 15:33:31

Puławy
Tynka, zazdroszczę trochę, że masz to uczucie kiedy zobaczysz pierwszy raz swoja dzidzie jeszcze przed soba smiling smiley Dla mnie to byl najpiekniejszy moment w życiu grinning smiley

heh zobaczcie jak mój synio sobie właśnie spi smiling smiley:

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

04-04-2011 11:05:41

Łomianki / Warszawa
ziz77 - bomba smiling smiley Tymek poległ w trakcie zabawy smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

tynka03 (offline)

04-04-2011 13:50:34

ziz też się nie mogę doczekać smiling smiley)

Prawie skończyłam już swoją pracę i wiozę ja dziś do promotora smiling smiley Powiem wam że sie chyba normalnie za szkołą stęskniłam tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.