Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

tynka03 (offline)

30-03-2011 08:22:43

Kuroneko dzięki smiling smiley mleko taki pije, jeszcze z miodem, może dziś coś na gardło dokupie jak nic mi lekarze nie przepiszą.

geroland tez nie byłam na początku zachwycona, ale te dziciaki takie kochane ze już się nie mogę doczekac smiling smiley

maxim no niestety u nas nie jest tak kolorowo grinning smiley czasami tak myślę że ciężarna wogóle z domu nie powinna wychodzić bo gdziekolwiek się pojawi to ludzie z wyrazem twarzy " o jaa będzie trzeba przepuścić, ale nie ja, młoda niech stoi" i bach grinning smiley głowa w drugą stronę, nie wiem pocieszam się tym ze nie wygądam chyba jak bym miała za dwa tygodnie urodzić bo wczoraj w tej poczekalni stałam pół godziny na nogach .. jedna babcia chciała mi ustąpić ale ona miała kule to mówie że postoje, ale facetów w koło kilku żadem się nie kwapił tongue sticking out smiley trudno tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

30-03-2011 09:06:10

Łomianki / Warszawa
tynka03 - u mnie tez tak jest a najgorsze jest to że kiedyś one same też były w ciąży i czekały aż ktoś im ustąpi miejsca a teraz robią to samo innym sad smiley mnie w ciąży może ze 3 razy ktoś przepuścił... a jak ludzie stali w kolejkach dla ciężarnych to od razu oburzenie że nie stoje tak jak inni tylko idę na początek kolejki.. kiedyś baba i to młoda mi powiedziała że jak ona była w ciąży to zawsze stawała na koniec kolejki i się nie wpychała tak jak ja...ja miałam prawo iść na początek bo to kasa dla ciężarnych i już.. współczuję że nie broniła swoich praw bo ja się wpycham i zawsze awantury były bo ludzie stoją a nie patrzą że to kasa dla ciężarnych i inwalidów...


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

tynka03 (offline)

30-03-2011 09:10:35

noo.. szkoda gadać no ale co poradzić też na palcach jednej ręki mogę policzyć te przepuszczanie, dobrze że już niedługo tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

30-03-2011 09:15:32

Łomianki / Warszawa
tynka03 - mnie to głównie starsi panowie przepuszczali... a teraz to tylko u mnie na poczcie biorą mnie bez kolejki bo widzą że z wózkiem... no nie długo smiling smiley ja to tydzień przed terminem porodu malowałam pokój ale niestety nic to nie pomogło tongue sticking out smiley przenosiłam i tak


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

tynka03 (offline)

30-03-2011 09:26:59

no też tak wlaśnie slyszałam że te przyspieszacze to troche przereklamowane bo i tak wszystko się rozwinie w swoim czasie ... szkoda tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

geroland (offline)

30-03-2011 20:30:23

Łódź
faktycznei ztymporodem jest tak ze dopiero jak dzidzia bedzie gotowatp wyjdze u mnie np bylo to dwa tygodniepo terminie.. wiecie ja jak bylam w ciazy to nie chcialm zadnych ulg z tego powodu cała nie mal ciąze ukrywałam to poza tym u mnie brzuch zaczelo byc widac dopierow 7 miesiacu i to tak nagle.. to wtedy i mnie zaczeli przepuszczac ulekarzaustepowa miejsce itd bezzadnychproblemow ale wsumiezalezy nakogosie trafi


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]

tynka03 (offline)

30-03-2011 20:48:54

no to na dzisiejszy dzień nie mogę narzekać grinning smiley pielęgniarka wzieła mnie zaraz na początku kolejki, pewnie zapamiętała ze wczoraj tez byłam a i wcześniej pani chciała mnie wpuścić przed siebie ;p
Dostałam antybiotyk mam nadzieję że teraz się wyleczę bo mam już tego choróbska dosyć !!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kuroneko (offline)

30-03-2011 20:51:07

tynka
Cóż x) ja jestem dość perfidna i czasem naprawdę nieprzyjemna kiedy spotykam się z perfidnym brakiem kultury x_x
Po prostu perfidnie i bardzo głośno powiedziałabym co myślę na temat Panów obok skoro starsza kobieta o kulach się przejęła a oni udają że nie widzą... mnie mama dobrze wychowała ale chamstwa nie zniosę i robię się niemiła ;/
Oczywiście nie tak zawsze x)
Ale tak perfidne sytuacje to przegięcie.
Cieszę się że coś Ci przepisali bo powinnaś dużo szybciej wrócić do siebie winking smiley i to bardzo dobrze w sumie bo ile można chorować, maluszkowi to też nie służy

maxim
Wizytę mam w przyszły czwartek winking smiley
Zobaczymy w ogóle co mi lekarz powie po tej chorobie itd.
U mnie taka piękna pogoda jest ostatnio że aż żal nie ruszyć się z domu!

geroland
Rozumiem z jednej strony że nie chciałaś ulg ale one są takie bardziej wymuszone z racji takowego kobiecego stanu gdzie jest trzy razy bardziej podatna na wszystko a brzuszek delikatny ^^" poza tym tego wymaga kultura osobista u faceta żeby ustąpił kobiecie nie ważne czy w ciąży jest czy nie. Więc jak widzę jakiś młodych .... którzy udają że nie widzą stojącej kawałek obok nich staruszki czy kobiety w ciąży to zwracam im uwagę.
To wcale nie takie trudne ale ludzie tego nie robią bo nie chcą wyjść na gburów czy chamów.... albo jakoś tak w ten deseń
Znam taką jedną która aż do przesady nie chciała ulg i unosiła się dumą... skończyło sie to dość nieprzyjemnie ;/ nie rozumiem niektórych kobiet.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 20:52 przez Kuroneko.

tynka03 (offline)

30-03-2011 21:01:57

Kuroneko ja też myślę że jakieś wychowanie kazdy chyba ma niby faceci się teraz wykręcają równouprawnieniem heh.. tylko jezeli nadal więcej zarabiają i więcej im wolno (np chłopak jak się przespi z dziewczyną to jemu po porostu się chciało a dziewczyna to już musi być nie wiadomo jaka - sorki za porównanie ale musiałam bo wkurza mnie takie przekonanie u niektórych) to jakie my mamy równouprawnienie hehe mają przepuszczać i koniec inaczej to cham i prostak smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

31-03-2011 08:35:06

Łomianki / Warszawa
wczoraj moje dziecko usnęło samo w łóżeczku smiling smiley ale byłam zadowolona bo to była pierwsza próba od dawna smiling smiley
nocka super Gabi przespała całą w łóżeczkusmiling smiley jęczała troszkę przez sen ale byłam twarda i nie brałam jej do łóżka smiling smiley wstała o 5:30 zjadła i poleżała z nami smiling smiley jestem zadowolona bo myślałam że będzie gorzej smiling smiley zobaczymy jak kolejne nocki miną... a dziś Gabi obudziła się z 3 ząbkiem smiling smiley już widać 4 pewnie lada dzień wyjdzie tongue sticking out smiley i może będzie mniej marudna smiling smiley dziś piękna pogoda na spacer idziemy na plac zabaw dziś smiling smiley no to tyle na razie bo mała wzywa..


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.