Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

maxim16 (offline)

25-03-2011 19:56:40

Łomianki / Warszawa
dziewczyny znów żeście pouciekały...


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

ziz77 (offline)

25-03-2011 22:07:56

Puławy
maxim, ja się melduję!!! smiling smiley U nas nic specjalnego się nie dzieje więc tylko czytam co u Was i się nie odzywam smiling smiley Wymęczona jestem nieco, bo mój synio codziennie o 5 się budzi żądając uwagi. i już po spaniu... sad smiley no i poza tym jeszcze raz wnocy też pobudka... ehhh
A jak tam Gabi? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kuroneko (offline)

26-03-2011 00:43:04

Ja też już jestem winking smiley
A kaszel dalej jak męczył tak męczy ;/ brrr... i od tego cały czas zachrypnięta chodzę.
Nie licząc tego to cisza i spokój takie że mam wrażenie iż niedługo wybuchnie jakiś wulkan x_x


[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

26-03-2011 06:50:43

Łomianki / Warszawa
jejku dziewczyny u mnie za oknem śnieg!!!
maskara jakaś
Gabi katarek już praktycznie przeszedł i kaszelek też więc jest ok smiling smiley mieliśmy dziś po buty jechać dla niej ale jest zimno i nie będę jej ciągnąć w taką pogodę...

ziz77 - my wstajemy codziennie z Gabi między 4:30 a 5!!! masakra i do tego w nocy pobudka raz na jedzenie a do tego wierci się jęczy przez sen, płacze jak ją lulam to się wyrywa i nieraz tak co 20 min więc chodzę jak zombie...
Kuroneko - jejku a pijesz syropek z cebuli i jesz czosnek?? a jak dzidzia wszystko ok??


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

tynka03 (offline)

26-03-2011 09:31:16

Witam witam smiling smiley Ja jestem tylko wczoraj mężus w domu cały dzien byyło nie było jak wejśc hehe dzisiaj do szkoły pojechał to mam chwile ;p u mnie też sniegu w nocy nasypało masakra sad smiley ja dalej zakatarzona ale gardło już tak nie boli może przejdzie smiling smiley Pozdrawiam i spadam bo pracę musze pisać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

26-03-2011 22:56:55

Puławy
maxim, no ja dziś rano tak nieprzytomna byłam, że nalałam do butelki ciepłej wody i zadowolona idę nakarmic Tymka grinning smiley ale w porę się zczaiłam, że mleka nie dodałam smiling smiley ehh to mnie nie poscieszyłaś, liczyłam na to, że coraz lepiej będzie spał, ale widzę Gabi starsza o 1,5 tygodnia i wciąż tak kiepsko śpi...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

27-03-2011 07:51:37

Łomianki / Warszawa
zrobiłam wczoraj mój pierwszy tort tongue sticking out smiley ależ jestem szczęśliwa tongue sticking out smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

a to ciapciaki które zrobiła moja babcia a Gabi prababcia dla niej na drutach


dziś nocka lepsza o niebo smiling smiley na szczęście bo już wykończona jestem... była pobudka a jedzonko o 23 starego czasu a potem do 4:30 nowe czasu Gabi spała jak aniołek jak nie ona dopiero od 4:30 zaczęła jęczeć i płakać przez sen więc spała u mnie na rękach do 6! jestem zadowolona bo zwykle od jedzenia spała mi na rękach albo od momentu jak jak wchodziłam do łóżka spać

ziz77 - no nieźle by się Tymek najadł tongue sticking out smileytongue sticking out smiley no niestety zębiska idą... teraz górne widać już białe plamki na jedynkach...
tynka03 - pisz pisz i wpadaj jak najczęściej melduj jak się czujesz i czy nie rodzisz smiling smiley

aj dziś piękny dzień słonko może z Gabi wybierzemy się na jakiś krótki spacerek smiling smiley a póki co niedługo jedziemy po zakupki bo później goście będą (urodziny mego brata dziś) a za półtora tygodnia mojetongue sticking out smileytongue sticking out smiley i za tydzień znów goście tym razem moi tongue sticking out smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-27 07:55 przez maxim16.

tynka03 (offline)

27-03-2011 09:11:25

Witam w niedzielę smiling smileysmiling smiley

ziz to ładnie by się synek najadł ;D hehe cóż zdarza się

maxim fajny torcik, jak smakuje tak jak wygląda to zazdroszczę smiling smileysmiling smiley

Ja dzisiaj rano dopiero się zorientowałam że czas przestawili LOL dobrze ze na dekoderze była już nowa godzina bo my się Piotrek do szkoły spóźnił tongue sticking out smiley

A ja po wczorajszej wenie do działania w sprawie szkoły dzisiaj muszę ja odnaleźć na nowo bo gdzieś uciekła tongue sticking out smiley Ale tak pomyślałam że dobrze by było jak najwięcej zrobić przed porodem bo potem to różnie może być tongue sticking out smiley Kurde jak ja lubie sobie sama na wlasne życzenie życie utrudniać tongue sticking out smiley Ale powiem Wam że dobrze mi z tym smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

27-03-2011 14:25:05

Łomianki / Warszawa
My już po zakupach smiling smiley wkurzyłam się bo mleka nie było stały całe półki bebilon 3 i 4 a nie mieli ani jednej sztuki 2 czy 1... nawet na magazynie... ale kupiłam Gabi buciki tongue sticking out smiley za całe 4 zł tongue sticking out smiley bo ostatnie 3 pary były i tak przecenilitongue sticking out smiley no i aż z zachwytu wzięła i usiadła w nich smiling smiley normalnie byłam w szoku oglądała je i próbowała ściągnąć tongue sticking out smiley i kupiliśmy jej pierwsze szczoteczki [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley jest tam taka do masażu dziąsełek i Gabi za nią przepada smiling smiley wzięłam jej pierwsze ciasteczka hippa i jak dostała do buzi to zessała całego a jak się skończył to był płacz o następnego smiling smiley a nasi goście chyba nie mają zamiaru przyjechać... a nawet nie odwołali się i jestem zła bo latałam jak głupia dziś żeby ze wszystkim zdążyć...



chyba mogą być mają nawet wkładkę ortopedyczną tongue sticking out smiley tylko wyjęłam ją na razie bo robiliśmy test jak będzie małej wygodnie tongue sticking out smiley
później kupie jej jeszcze jedne za miesiąc może smiling smiley jakieś takie bardziej letnie tongue sticking out smiley

tynka03 - zobaczymy jak smakuje jeszcze nie próbowany tongue sticking out smiley no masz rację im więcej teraz zrobisz tym łatwiej Ci będzie po porodzie smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

ziz77 (offline)

27-03-2011 22:25:35

Puławy
maxim, spoko, że nocka już lepiej, ja licze na to, że dzisiaj też dłużej pośpięsmiling smiley a buciki śliczne!! no i tort równiez wygląda smakowicie grinning smiley i jak tam, pojawili się goście?? ;>

tynka, rób kochana ile się da, potem głupie wyjście do dentysty nawet może być problememsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.