Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

crazym4 (offline)

06-08-2012 15:50:31

Piszczac
Witam dziewczyny winking smiley ja też☺ tylko na razie na tamtym forum siedzę bo czasu brak winking smiley ale to podczytuje tylko znowu przypomnienia mi się usunęły sad smiley

Wszystkie nowe mamusie serdecznie witam winking smiley ja także jestem w ciąży, termin mam na 22 grudnia więc świątecznie grinning smiley mam nadzieję że urodzę chociaż z tydzień przed terminem...

Jak dobrze pamiętam jedna z nowych mam jest z moich okolic chyba Anulka winking smiley witaj grinning smiley ja uczyłam się w Białej Podl. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kamilka0422 (offline)

06-08-2012 17:16:49

Łódź
Izabelka CarolajnaWitam ;* termin mam na 30wrześniawinking smiley;*
Cos dawno mnie tu nie było , ale jakoś nie ma nawet o czym opowiadac.. dni sobie leca.. jakos i tak jak dla mnie bardzo szybko.
ciążaJeszcze 55dni winking smiley) Juz chc miec malutką przy sobie;*

19justys93 (offline)

06-08-2012 17:54:40

Dzierżoniów
izabelka tylko nasza klasę.

ewelin1234 (offline)

06-08-2012 21:42:59

Gryfino
:sleeping



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-06 21:44 przez ewelin1234.

maxim16 (offline)

07-08-2012 18:17:10

Łomianki / Warszawa
Gabrysia "trzyma" pierwszy raz Tosię na rękach

[link widoczny po zalogowaniu]


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

anulla1993 (offline)

08-08-2012 14:44:55

Biała Podlaska
19justys93 u mnie będzie dziewczynkawinking smiley
izabelka0308 przyznam że Igor też ładniewinking smiley a co do Kornelki to jakoś tak średnio mi się podoba xP


[link widoczny po zalogowaniu]

kamilka0422 (offline)

08-08-2012 17:52:08

Łódź
Witamwinking smiley
Dzisiaj jakos tak super się czuję. Mam na wszystko chęć a co najważniejsze siłę winking smiley hmm.. moze tak juz zostanie?;p mogłobywinking smiley
Zamówiłam na allegro łózeczko dla małej , a teraz zostało tylko jechac po wózeczekwinking smiley
bo to juz nie ma co czekac..winking smiley
Jutro ide kupic całą , a przynajmniej większą część wyprawki do szpitala dla siebie jak i dla Mai.
Kurde ale sie niedawno wkurzyłam ..stoje sobie na balkonie a z bloku na przeciwko jakas baba wychyla łeb i sie na mnie patrzy i widze jak kogoś woła i ta druga baba też łeb w oknie i się patrza i coś sobie gadaja pod nosem.. boże nie nawidze czegoś takiego. ale pokazałam im grzecznie środkowy palec na koniec to się schowały ;p ale później i tak widziałam że co jakiś czas patrza na przez okno czy czasem znów nie siedze na balkonie.
CO ZA LUDZIE...angry smiley ehh szkoda słów.
Ale ogólnie jest ok winking smiley
Dostałam maila że wygrałam na ebobasie konkurs na bloga miesiąca i jakas książke więc wysłałam formularz a co mi tam;p
aleee sie rozpisałam...
dobra ide robić mojemu M coś dobrego do jedzonka bo jest właśnie na działeczce i robi nasz domek. Pewnie wróci zmęczony biedaczek..

Trzymajcie się mamuski i piszcie co tam u was?;*

19justys93 (offline)

09-08-2012 19:12:48

Dzierżoniów
anulla to gratuluję. smiling smiley dziewczynki są grzeczniejsze. Mojej córeczki to wogóle nie słychać. Płakać nie płacze nawet jak głodna jest czy mokro ma. Przesypia całą noc a nieraz nad ranem czeka aż wstane żeby ja nakarmić. Leży cichutko i nawet jej nie słychać. Ale za to siły ma za dwoje. Już jak 2 miesiące miała to sama na bok się przewróciła pielęgniarce. smiling smiley

anulla1993 (offline)

09-08-2012 19:42:09

Biała Podlaska
19justys93 o to chodzi z chłopcami zawsze są problemy a jak wejdą w wiek dojżewania to już wogóle... Mam nadzieję że moja też będzie taka grzeczna. Naprawdę taa grzeczniutka córeczka to skarb gratulujęwinking smiley
kamilka0422 są i ludzie toborety ja bym tak samo je potraktowała a co jakieś flondry będą obgadywaćwinking smiley gratuluję córeczki piękne imię wybraliściewinking smiley
A u mnie dobrze, mała się rozpycha jak się rano obudziłam mój brzuch miał kształt trójkąta ostrokątkego mała cuduje i wypina się na naswinking smiley Tylko szkoda że nie mam wogóle apetytu;( fakt co jakiś czas soś tam podjadam, ale nie dlatego że mi się chce tylko żeby dostarczyć małej jedzenia... Ehh... A co tam u Was?winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

19justys93 (offline)

09-08-2012 21:43:04

Dzierżoniów
anulla dziękuję bardzo. smiling smiley bardzo grzeczna i tolerancyjna. smiling smiley bo niby jak się karmi piersią to wielu rzeczy jeść nie wolno. A ja jem wszystko i nic malutkiej nie jest. smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547940, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.