Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

Carolajna (offline)

10-02-2012 11:03:58

Krk
Elizkazgodze sie smiling smileysa plusy i mniusysmiling smiley)))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

10-02-2012 11:29:29

Witajcie smiling smiley

Widze, że jakistemat przenosin smiling smiley JA jak bym się miala przenosić to wolałabym na jakieś własne forum, nie ma innym portalu, bo tu już sporo jestem i nie chce mi się na nowo czegoś szukać bo mi się podoba smiling smiley Więc puki co będę się udzielać smiling smiley mam nadzieję, że nie sama smiling smiley

Anitka przed chwiląsię obudziła, usiadła w łóżeczku, patrzę a ona się buja, oczy zamknęła i usnęła na siedząco hehe tongue sticking out smiley ale już wstała spowrotem, więc zaraz wracamy do zabawy hehe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

10-02-2012 14:58:22

Karolcia zaprosiłamsmiling smiley

Elizka zapewne to kwestia przyzwyczajeniasmiling smiley

Tynka szkoda tylko, że nie można tutaj utworzyć wątku prywatnego, ale cóż...

Ja dziś od rana bez chęci do życia... Wkur*ia mnie maksymalnie już to mieszkanie na kupie... Mieszkam w piętrówce, na dole dziadki, a na górze moi rodzice i my. Myślałam, że jakoś to będzie, ale 3 rodziny w jednym domu to stanowczo za dużo. Chciałabym mieć trochę prywatności no i chciałabym żyć sobie po swojemu, a tutaj nie mogęsad smiley Ech, co ja bym dała za własny dom, ale za co kupić działkę, a co dopiero się pobudować:/ Już myślałam nawet o kredycie...
Mój P. jednak mówi, że on ma duży dom i możemy u niego mieszkać, a nie się budować, ale ja nie chcę z powrotem się wpieprzać w mieszkanie z kimś... Tym bardziej teściami... No i jestem w czarnej dupie! Muszę zacząć grać w totka i problem się rozwiążetongue sticking out smiley Tak myślę też, że to oddzielne mieszkanie pomogłoby nam w związku...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

10-02-2012 15:03:02

Madzik już nie pamiętam która z Was, ale chyba już ktoś pisał w tej sprawie??? I odpowiedź była na nie...sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

10-02-2012 15:14:39

Witajciesmiling smiley ja na tamtym forum nie mohę sie połapać,jakoś mi nie podpasowało ;p wole zdecydowanie te smiling smiley tu sie znamy dłużej wiemy co i jak smiling smiley

Izabelka wiem co czujesz ja przez poł roku zycia julki mieszkałam w siebie w domu,a jest to mieszkanie w bloku 2 pokojowe,i tam była ja julka P., mama moja i 2 siostry;/ to daj ty spokój masakra jakas...Teraz sami jest fajnie,luznie i swobodnie,rządze po swojemu,A nie mozecie czegoś wynająć?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

10-02-2012 15:30:17

Kate
Ehhh... Za wynajem to jakoś nie jestem za bardzo. Zresztą kiedyś już miałam dość i powiedziałam P., że chyba już bym wolała wynajmować, a on na to, że chyba oszalałam, co by ludzie powiedzieli, że on wynajmuje mieszkanie mając duży swój dom... Heheheh:/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

10-02-2012 16:32:06

Sieradz
izabelka - weź tego swojego i powiedz mu, że musicie coś wymyślić, bo Cię szlag trafia tongue sticking out smiley
Ja tak właśnie robię, bo chcę, żebyśmy się wyprowadzili. Niby mieszkamy w mieszkaniu 3 - pokojowym, ale wynajmowanym od mojego wujka po dziadkach. I wszystkie meble są zostawione, nie mamy nic swojego, nie możemy nawet starych dywanów wywalić. A my mamy swoje meble... Które teraz musieliśmy wcinąć do jednego pokoju. I nie mamy nawet gdzie łóżeczka rozłożyć... Chyba w dużym pokoju na środku...
I ganiam mojego J., żeby ziemię sprzedał i żebyśmy coś kupili. Ale teraz trzeba klienta znaleźć... Ehh... A jeszcze tylko 2 miesiące... Czasami to już mam dosyć tego "mieszkania niby na swoim", ale nie na swoim, bo nic Ci i tak nie wolno...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

10-02-2012 16:37:04

Hmm... Nie wiem, czy zostanę na tamtym wątku... Nie dam rady chyba, nie nadążamgrinning smiley Niki teraz śpi, a P. nie ma to mogę sobie popisać, ale jak dziś weszłam dopiero po południu to miałam ze 20 stron do nadrobieniagrinning smiley Szkoda, bo dziewczyny są spokosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

10-02-2012 16:40:25

GusiuNesta znam ten ból i chyba będę musiała w końcu coś z tym zrobić... A tak swoją drogą to mieszkanie po dziadkach i wynajem od wujka to, co by mu zaszkodziło jakbyście chociaż meble wstawili swoje...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizka_89 (offline)

10-02-2012 16:40:57

Szczecin
Izabelka przeciez nie musisz nadrabiac ciaglegrinning smiley Ja nie zawsze nadrabiamgrinning smiley Nieraz mi sie nawet niechce jak widze ile mam strongrinning smiley I w temat sie zawsze wdrazyszgrinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.