Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

kate20 (offline)

04-11-2011 22:03:23

mamafilipka a jkaos leci...niunia z tatusiem spia a ja buszuje w internecie;p i jutro rowniez mam do szkoly az 11 godzinsad smiley ale cuz trzeba..troche odetchne od tej rutyny i monotonnosci

misia kurde..nie iwem co napisac i nie chce obrazac twojego faceta..ale jak dla mnie to masakra moj P. wrocil tez zmeczony i kolacje zrobil..niech on zrozumie ze trzeba dzielic sie obowiazkami.ale z tego co piszesz to nie zrozumie...poprostu ten typ tak ma

Co z Madzik????????


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

04-11-2011 22:15:22

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
No właśnie gdzie Madzik? Pewnie w szpitalu z Damisiem.
Kate fajne zdjęcia robi ta kobietka.
Ja idę na studia ale dopiero w niedzielę bo tak mam w planie.Ale na 10 godzinsad smiley A jutro idziemy na andrzejki i nie wiem czy w ogóle się położę spać.
Misia twój facet to rzeczywiście ciężki przypadek. Zostaw go kiedyś z Zuzią na pół dnia lub cały to może zacznie doceniać Ciebie i to ile wkładasz pracy żeby wychować wasze dziecko.I może zacznie Ci pomagać.

pozitiVibration (offline)

05-11-2011 09:16:42

Tychy
witam o poranku. wczoraj z moim D. udało nam się wyrwać samym na dyskoteke. kurcze, się stęskniłam za Maksiem strasznie. bardzo rzadko się rozstajemy, tym bardziej na tak długo. jadę go odebrać od babci. ( :
miłego dnia wszystkim życzę.! ( :


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolcia_23 (offline)

05-11-2011 11:35:17

Olsztyn
Cześć Dziewczynki , dawno mnie tu nie było i normalnie nie mogę ogarnąć tych stron , które tak zapisałyście smiling smiley
Widzę , że coś się dzieje z Madzik sad smiley
A ja miałam wczoraj kontrowersyjną rozmowę z Mężusiem na temat imienia dla Naszego Synka no i nic nie wymyśliliśmy niestety tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

farrah (offline)

05-11-2011 11:36:26

Prywayny Raj ;-)
Hej, ja tylko melduje sie ze zyjemy smiling smiley ,U nas ostatnio masakra,w srode zamowilam kuriera/przewoznika aby odebral ode mnie paczki i zawiozl do Anglii, i nie zjawił sie :| dzwonil w czwartek wiczorem ze bedzie u mnie w piątek popoludniu, nie mam pojęcia dlaczego, nie odbiera telefonu polskiego ani angielskiego,porazka jakas, strasznie sie zdenerwowałam, ale dzis zamowilam juz innego, ktory zabierze ode mnie te rzeczy w srode ,a w sobote będa juz w Uk...my takze za tydzien juz lecimy...Czas leci bardzo ale to bardzo szybko ! Błażej jest ostatnio okropny...

Buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

05-11-2011 12:59:44

Krk
mamafilipkamoją tesciowa to musialas z kims pomyslic bo ja nie pisalam ze robiła mojemu M kanapki smiling smileyhihihihi ale taki przyklad miał w domu tzn.mama robila ojcu kanapki i tego samego wymagal ode mnie ale mu powiedzialam jak jestes glodny to sobie róbtongue sticking out smiley a on na to ze to bedzie jadl w przydroznych barach i wydawal wiecej kasysmiling smileynie wiem myslał ze sie ugne?czy jak?powiedzialam mu oki to twoj problem jak masz zamiar oszczedzac,a przynajmniej obiady bedziesz miał ciepłesmiling smiley))
maximz Madzia ciszasad smiley kurcze biedny Damis mam nadzieje ze jest oki,snila mi sie dzis ze dzwonila do mnie.

dziewczyny ja raz słyszalam madre słowa -ze mąż potrzebuje zony a nie matki bo potem sie nia znudzi wiec traktujmy mezów jak zony a nie jak mamusie

i jest to prawda,niestety kobieta mysli ze jak ugotuje mu pyszny objadek,poda,poglaska po głowce wyprasuje,wypierze,pozbiera skarpetki z podłogi to jest super żonką!nic bardziej mylnego!jest super matką!sad smiley
My kobiety czesto popelniamy ten blądsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kuroneko (offline)

05-11-2011 15:41:19

Witam smiling smiley
Wszystkich znajomych i tych nieznajomych

Już ponad miesiąc z moim maluchem w domu a nie miałam czasu nawet zajrzeć winking smiley mam w domu żywe sreberko które nie daje odpocząć.
Rodzinka nie może się na cieszyć maluchem ;P a przynajmniej ta połowa z mojej strony.

Carolajna
Masz racje ;/ niestety nie jedna myśli że jak po matkuje ukochanemu to jej nie opuści.
Najważniejsze to jasno ustalić kto co robi winking smiley i się tego trzymać - i nie wyręczać bo drugi tydzień z rzędu wraca "taaaaaki zmęczony" .

Maxim
Widzę nowy suwaczek się pojawił :3
Gratuluję!


[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

05-11-2011 15:56:54

Łomianki / Warszawa
Kuroneko - witaj z powrotem smiling smiley pochwal się dzidzią tak dawno do ans nie zaglądałaś że chyba nawet płci nie poznałyśmy i imienia
farrah - to Cię kurde a myślałam że jak poszłam z fb to przyjechał bo potem znikłaś
Crolajna - faceci to mają pomysły jednak


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

Kuroneko (offline)

05-11-2011 16:43:00



Tak więc to mój mały Garbriel :3
Urodził się 29.09 o 17:26. Ważył 3270g a mierzył 57cm <3


[link widoczny po zalogowaniu]

farrah (offline)

05-11-2011 16:47:09

Prywayny Raj ;-)
Maxim-własnie nie przyjechał,masakra jakas, posłałam mu juz e-maila...ciekawe czy odpisze...hmm mam nadzieje ze nic sie nie stało,bo moj G cały dzien do niego dzwonił ( a ten koles nie wiedzial tak czysiak co to za nr ) a i tak nie odebrał...no coz...trudno załatwiłam juz innego...

Kuroneko-Witaj-pochawal sie swoją Dzidzią :-) ! o widze ze juz to zrobiłas ,Mały Przystojniaczek smiling smiley !!!!

Kurcze po 16 ,a juz tak ciemno, nawet nie ma jak wyjsc na popoludniowy spacer ;/ Mały wstaje około 15 z drzemki dopóki rozbudzi sie zje itp to juz 16 i szarówka za oknem ;/ ,a mi sie jakos nie chce siedziec w domu...wrrr na dodatek Błażej chodzi i marudzi cały czas,chyba następne zęby mu idą,ostatnio wyczaiłam ze wychodzą mu górne 4...znaczy sie jedna juz sie przebiła praktycznie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-05 16:47 przez farrah.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.