Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

kate20 (offline)

04-11-2011 10:42:20

dziewczyny jak tak czytam to komedia moja T tez nauczyla go ze wyszystko ma pod nos ale od kad razem mieszkamy to ołłł noł hehehe zebym ja wstawala wczesniej mu robic???pomarzyc moze ja chce sie wyspac(pokó julcia daje)

carolajna z t a sciana sama prawdagrinning smiley

Misia naucz go dziewczyno bo sie wykonczysz;p bynajmniej ja bym nie wytrzymala jak mu nie zrobisz to co on zrobi??? nic..zobaczy ze nie zorbisz i sam moze ruszy swoje cztery litery i zrobi

Nie badzmy słuzacymi tylko zonami..jak to moja starsza kolezanka powiedziala "kobieta powinna lezec i pachnąć" (chyba ttylko ta co nie ma i nie planuje dzieci);p

Wczoraj moja bliska kolezanka urodzila synka Kubus 59 cm 3800grinning smiley rodzila sama nie dala rady i zrobili jej cesarke pewnie przed ja wym eczyli;/ ale szczegółow dowiem sie jak wpadne na odwietkigrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

04-11-2011 10:44:28

Łomianki / Warszawa
Kate - gratulacje dla koleżanki smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

misia0805 (offline)

04-11-2011 10:47:06

Wrocław-Pietrowice Małe
kate20 żeby to takie łatwe było najgorsze jest to ze on ma taki sam charakter jak jego mamusia czasami mam chce ich oboje udusić:/
Zuzia zasnęła nareszcie po króciutkim spacerkusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

misia0805 (offline)

04-11-2011 10:49:19

Wrocław-Pietrowice Małe
kate20 a bym zapomniała siostra mojej sąsiadki synka nie dawno urodziła miał 65cm i ważył 5500g masakra kazali jej naturalnie rodzic i później przez to leżała ponad dwa tygodnie w szpitalu a mały za mało cukru we krwi miał


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

kate20 (offline)

04-11-2011 11:24:39

misia niektorzy lekarze tacy są męczą meczą a jak co do czego na na koniec meczarni robia cesarke;/ mi lekarz juz na samym poczatku 9n miesiaca powiedział , że będę miała cesarke bo Julia za duza była...a w przed dzień jak bylam na ktg inny learz z pretensjami ze jak to cesarka zeby samej rodzic to tak mu pocisnęłam..on patrzyl na mnie jak na jakas dzi***i docinki robił ze mloda.. I co do Twojego narzyczonego to pokaz mu kobieta bo naprawde nie wytrzymasz Wasz związek długo nie pociągnie tak myśle bo jak moza byc zkims całe zycie i nie chcac trzeba mu " usługiwac" popsostu sie nie da.Owszem o chłopa trzeba dbać ale bez przesady i tylko wtedy jak on dba o Ciebie...
U mnie np w dni robocze obiady ropbie ja a w niedziele i czasem w sobote mój P.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

04-11-2011 11:43:54

Sieradz
Wózek: chicco 6wd tech plus. Udało mi się za 300 zł kupić od znajomej mojej teściowej smiling smiley więc chyba dobry wybór?
misia0805- szczerze Ci powiem, że ja to bym w dupę takiego faceta kopnęła. Nie dość, że musisz się dzieckiem zajmować, to jeszcze nim. Gdyby go nie było to byś miała mniej roboty winking smiley. Mam znajomą, która jest w podobnej sytuacji jak Ty i ona przestała już cokolwiek dla faceta robić. Też facet jej "dziecko zrobił", ale nie czuje się odpowiedzialny, aby pomagać. I tak sobie żyją, niby w jednym mieszkaniu, a nawet ze sobą nie rozmawiają.
Ja bym wolała być samotną matką, niż takiego "faceta".


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamafilipka2011 (offline)

04-11-2011 12:16:23

Warszawa
Witam dziewczęta smiling smiley
Właśnie niedawno wróciłam z małym ze spacerku i mi zasnął smiling smiley Fajnie jest dzis na dworze słoneczo i wogóle tylko troche wiatr zacina taki zimny ;/ i chyba mojemu nbrzdącowi to nie pasowło bo zaczął kfękac i musieliamy wrócicsmiling smiley
Widze ze piszecie tu o tesciowych które rozpieściły swoich synkowsmiling smiley hee smiling smiley no to ja wam powiem ze u mnnie jest inaczej tongue sticking out smiley mieszkam z tesciowa i jest calkiem ok tongue sticking out smiley ani nie wtraca sie w nasze zycie ani nie skacze nad moim mezem tongue sticking out smiley on jak wstaje rano to sam sobie robi scniedanie, sam sie szykuje i wychodzi smiling smiley tylko jak przychodzi zmeczony z pracy to ja mu przygzewam obiad smiling smiley a tak to kazdy sobie sam robi ja jest głodny jedzenie smiling smiley Ma dwie rece nie jest kaleka to niech robi smiling smiley

mamafilipka2011 (offline)

04-11-2011 12:19:51

Warszawa
misia0805- no to współczuje Ci w takim razie jak w wasz związek ingeruje tesciowa;/ nie wytrzymał bym tego :/ a nie mozesz mu powiedziec zeby pogadal ze swoja motka ze wy macie swoje zycie i zeby ona sie zajeła soba? moze by było inaczej miedzy wami gdyby ona sie nie wpierniczała;/?

mamafilipka2011 (offline)

04-11-2011 12:26:12

Warszawa
misia0805 - i co on na to jak mu powiedziałs ze sie pakujesz?? zmieniła sie jakos jego reakcja, zachowanie??
Carolajna - o mni to by nikt z łóznka nie sciagnął o 4 zeby kanpaki robic smiling smiley ta twoja twsciowa to jakas z innego swiata jest tongue sticking out smiley kurna teraz sa inne czasy smiling smiley

maxim16 (offline)

04-11-2011 12:33:29

Łomianki / Warszawa
dziewczyny a co się dzieje z moniamialiną??


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546940, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.