Listopadówki 2011 smiling smiley

Wysłane przez Sandruska 

meg09 (offline)

20-11-2011 19:41:17

Jastrzębie-Zdrój
Hello smiling smiley
Melduję się w dwupaku ... sad smiley
caly dzień miałam leniwy, gdyby nie fakt ze zostalismy zaproszeni na rodzinny obiadek do rodzicow to pewnie bym z łóżka dzis nie wyszła ...
ogólnie czuję się w miarę dobrze, jutro rano będę dzwonić do mojej lekarki w sprawie przedłużenia L4 ale mam nadzieję, że Pani dr będzie chciała mnie zobaczyć i zbadać .. w sumie to ja będę na to naciskać, lepiej sprawdzić dla spokojnosci czy wszystko oki smiling smiley

Mysiaa urodzisz urodzisz smiling smiley zobacz ja jestem przeterminowana i wiem, że do grudnia urodzę smiling smiley ciąża nie trwa w nieskończoność hi hi głowa do góry Kochana smiling smiley

moniczka123 jak się teraz czujesz?? przeziębienie mija czy niestety nie??
a te telefony i smsy to już porażka normalnie ;( ostatnio Babcia do mnie zadzwoniła (mieszka na północy Polski) i zapytała czy juz po wszystkim? Ja na to, że gdyby było po wszystkim to by przecież wiedziała bo mam zamiar obwieścić całemu światu, że jestem szczęśliwą Mamuśka przecież smiling smiley na to ona, no tak ... ale miałaś szybciej urodzić ....

andy jakby co pisz smski smiling smiley ciekawa jestem czy dostaniesz coś na wywołanie od razu?? A rodzinką się nie przejmuj smiling smiley na pewno świetnie dadzą sobie radę smiling smiley
doły też mnie łapią i wystarczy chwila bym się maksymalnie rozkleiła sad smiley najgorsze, że weekend minął i nic ... jutro do południa znowu sama w domu .... sad smiley

MonikaSt masz racje smiling smiley u nas totalne zaskoczenie, straszyli, zebyśmy za szybko nie urodziły a teraz masz babo placek ... sad smiley miejmy nadzieję, ze to już blizej niż dalej smiling smiley a z tymi bólami to powiem Ci, że okąd zrobiłam się bardziej aktywna, to mniej mnie boli, jakby ciało potrzebowało tego ruchu ... smiling smiley
Ja też widzę, że Natalka jest już pokażnych rozmiarów smiling smiley dokładnie po tym samym co TY, po prostu często wystawia nóżkę lub rączkę ... smiling smiley

Czuję sie jak tykająca bomba smiling smiley

Gwiazdi, Marta35, Agusiorek Kochane gdzie jestescie??

Powoli wszystkie są zajętymi Mamuśkami albo jeszcze leżą w szpitalu, a tu taka cisza .... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka123 (offline)

20-11-2011 19:58:54

Kraków
meg09 ja nadal w dwupaku :-/ też byłam na obiadku u rodziców hehe
Czuję się dobrze, zero objawów przeziębienia, ale boję się, że w nocy znów będzie ciężko sad smiley bo tak samo było wczoraj - w dzień wszystko ok a w nocy porażka :/

No i cały dzień marudzenia czemu jeszcze nie urodziłam i kiedy się mały urodzi :/ Tak jak ja nie chciałabym tego wiedzieć :/

A powiem wam co mój maluszek dzisiaj zrobił tongue sticking out smiley Chciałam nakręcić filmik jak się rusza póki jest jeszcze w brzuszku :> No i położyłam się, wzięłam kamerę no i kręcę. Poruszał się przez 3 sekundy i koniec. No to chowam kamerę do pokrowca a w tym momencie mój mały zaczyna szaleć, więc ja znów biorę kamerę i zaczynam kręcić a on koniec - ani drgnie, no to chowam kamerę a on znowu jakby oszalał się wierci... I tak ze 3 razy, aż w końcu zrezygnowałam i stwierdziłam, że jak nie chce to nie będę go filmować tongue sticking out smiley

mysiaa urodzisz nie bój się tongue sticking out smiley Przecież nie jesteśmy słonicami żeby 2 lata w ciąży chodzić tongue sticking out smiley

Ja też także czuję się jak tykająca bomba :/ A mąż mi marudzi, że mam rodzić, bo nie chce mu się jutro iść do pracy grinning smiley

Ehhh a mój suwaczek mnie dobija po prostu na maksa sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-20 19:59 przez moniczka123.

MonikaSt (offline)

20-11-2011 20:10:57

Rzeszów
Meg i Moniczka - ja też byłam na obiedzie u teściowej i dzięki temu jakoś ta niedziela zleciała...

Mąż mnie wyciagnął na spacer do parku o i nie mogłam wrócić z powrotem do auta tak mnie mały w dół ciągnął... ale generalnie chyba dobrze mi ten ruch zrobił bo teraz jakby mnie krzyże mniej bolały...

Moniczka ja tez tak miałam z tym nagrywaniem.... aż w końcu trzymałam w gotowości palec na komórce i nakręciłam komórką

Andy trzymam kciukasy za Ciebie jutro...trzymaj się tam dzielniewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agusiorek88 (offline)

20-11-2011 21:38:38

Knurów
Hej dziewczynki!!
Dopiero teraz miałam chwile czasu by poczytać... noc znowu koszmarna kiedy ja się wyśpię grinning smiley
madziulka19 trzymam kciuki aby z twoim maluszkiem było wszystko w porządku. Aż serce ściska że takie niewinne istotki już muszą się męczyć z jakimiś dolegliwościami smutny
Moniczka123 ja już sobie dałam dawno spokój z nagrywaniem. Mój mały bawił się ze mną tak samo grinning smiley co go chciałam nagrać to on ani drgnął.

Wiecie co? mam wrażenie że moja ciąża nigdy się nie skończy LOL Termin dopiero na sobotę co prawda ale coś czuję że to będzie dłuuuugi tydzień.

Życzę wszystkim mamą i ''prawie'' mamą spokojnej i przespanej nocy smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka123 (offline)

20-11-2011 21:55:13

Kraków
[link widoczny po zalogowaniu]

Niedzielne obiady widzę w modzie grinning smiley No ale to dobrze, bo zawsze jakoś czas zleci, bo takie siedzenie w domu i myślenie o porodzie jest okropne :>

MonikaSt , Agusiorek to widzę, że nie tylko mój maluszek taki złośliwy hehe

Andy 3maj się dzielnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agusiorek88 (offline)

21-11-2011 05:56:38

Knurów
Dzień dobry? spinning smiley sticking its tongue out

Ja właśnie zjadłam pierwsze śniadanie heh... obudziłam się taka głodna jakbym tydzień nie jadła eye rolling smiley
Ide do wyrka może jeszcze usnę....oby...


[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka123 (offline)

21-11-2011 08:00:31

Kraków
Witam Was smiling smiley
U mnie nocka ok - o dziwo prawie cała przespana smiling smiley Choroba sobie chyba poszła grinning smiley
Nadal w dwupaku jestem i już się trochę martwię, bo z tego co widzę to mały chyba dalej jest "wysoko" więc nie wiem kiedy on się wybiera na świat :> Jutro idę do lekarza to zobaczymy co mi powie smiling smiley
A Wy jak tam? Jak nocka? Może któraś się rozpakowała? tongue sticking out smiley

Dzieciate mamusie odzywajcie się częściej - wiem, że pewnie czasu brak ale my tu tęsknimy za Wami smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gwiazdi (offline)

21-11-2011 08:39:16

Tomaszów L.
Hej moje Piękne,
ja ciągle w dwupaku i podziwiam wszystkie, które są po terminie i cierpliwie czekają, bo moje podejście do porodu stało się obsesją! W nocy sny, że rodzę, że dzidzia już jest, wstaję kilka razy, sprawdzam czy wody nie odeszły, czy może czop odszedł, zastanawiam się jak mnie coś zaboli czy to właśnie bóle? normalnie koszmar..... do tego mdłości jakieś mam, duszności, nie wiem co się dzieje...
ciekawa jestem jak wyglądały porody innych Listopadówek? tzn tuż przed jak było? jak wyglądają te typowe skurcze? czy każdą nawiedził wcześniej Pan Czop? jestem już tak zdenerwowana i jednocześnie tak zmęczona, że psychicznie nie wyrabiamsad smiley no dobrze, na wstępie pomarudziłam Wam, a teraz nadrabiam czytanie i na bieżąco odpisujęwinking smiley

Izulek1980 gratuluję Maleństwa! niech zdrowo rośnie a Ty wracaj szybciutko do formy!smiling smiley

Marago fajnie, że się odezwałaś! Nie martw się o Fifi, nie on jeden jest w takiej sytuacji, także na pewno rozumie zachowanie mamy.. zresztą Ty tak kochasz ich obydwu, że nie sądzę iż Fifi będzie mocno zazdrosny, musisz mu jedynie tłumaczyć dlaczego tak jest, a będziesz miała dwa aniołki w domusmiling smiley pisz jak tylko będziesz miała wolną chwilę, bo robi się nas coraz mniej na forum, tzn mniej piszących bo Mamusie są zajęte, co właściwie rozumiemwinking smiley

Andy trzymam kciuki i powodzenia życzę! Może coś się ruszygrinning smiley pisz smska komu możesz, bo wszystkie jesteśmy strasznie zniecierpliwione!!

Mysiaa myślałam wczoraj o Tobie bo dawno się odzywałaś a tabelka czeka na Twoje Dzieciątkowinking smiley dobrze, że się odezwałaśsmiling smiley
choć niechęć do pisania i ogólne podłamanie psychiczne to każdej teraz towarzyszą i jak sobie tak każda z nas wyleje swoje żale przez klawiaturę, to wierz mi, robi się lepiej na serduchusmiling smiley

Madziulka19, strasznie mnie poruszyłam Twoja historia, okropnie współczuję i będę się modlić o Was, duużo zdrówka życzę, siły i wytrwałości! nie poddawaj się!

Moniczka123 dobrze, że już lepiej ze zdrówkiem u Ciebie, bo choróbsko przy porodzie na pewno nie pomaga! a co do filmików to ile razy ja próbowałam moją mała Wiercipiętkę nagrać to już się zliczyć nie da, i do tej pory nie mam ani jednego filmikusad smiley takie uparciuchy z tych dzieci Listopadowych, wszystko na przekór robiąwinking smiley a zdjęcia jak miałam sobie sesję zrobić tak tylko kilka mam tak na pamiątkę dla siebie, ale nie na pokaz bo to nic specjalnegowinking smiley więc poczekam i będę moją Małą filmować i fotografować jak już się urodziwinking smiley hihih
A ten utwór to mnie nie pocieszył, jakoś mi się smutno zrobiło właśnie i płaczę;( kurcze może faktycznie to była ostatnia niedziela z moim brzucholkiem? za tydzień mój termin no i...

Ależ mam wahania nastrojów, byłam wczoraj z Mężulkiem w kinie na Listach do M. , trochę się bałam czy aby normalnie wysiedzę te dwie godziny, ale było ok, tylko na zmianę śmiałam się i płakałam, nie mogłam pohamować swoich emocji. Jeśli widziałyście ten film to myślę, że Wam się podobał bo mi bardzo, piękna romantyczna komedia, a jeśli nie widziałyście to zachęcam bo wartosmiling smiley tak się świątecznie zrobiło wczoraj...

Agusiorek88 jakbym się obudziła, zjadła śniadanie i włączyła kompa o tej godzinie co Ty to już bym nie zasnęła na pewno, podziwiam, ale korzystaj jak możesz, w końcu to już końcóweczkasmiling smiley

Dziewczynki "przeterminowane" tzn Meg, Moniczka123, MonikaSt, Kochane jak Wy dajecie radę??? ja przed terminem jeszcze łapię schiza a Wy tak czekacie, jesteście mocno dzielne!!

Monika_86 dziś Twój dzieńsmiling smiley trzymamy kciuki! Mogłoby się coś ruszyć znowu, aczkolwiek jest to możliwe, to już ostatni pełny tydzień listopada, już niewiele czasu nam zostało.... ja to do grudnia pewnie pociągnęsad smiley

no nic, kończę kawkę, zaraz śniadanko i jakby coś będę tu zaglądać w oczekiwaniu na wieści od Was, raźniej mi jest z Wami, dziękuję że jesteście:*:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

boena75 (offline)

21-11-2011 08:46:24

Czechowice-Dziedzice


Cześć Brzuszki Dwupaczki i Rozpakowane!
Przedstawiam wam moja córcię Igę. Wpadłam tylko na chwilkę aby Wam bardzo podziękować za dobre słowa i wsparcie. Jak nadrobię forum to się na pewno odezwę i napisze coś więcej.

Całusy!


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 08:50 przez boena75.

meg09 (offline)

21-11-2011 09:01:58

Jastrzębie-Zdrój
Dzien Dobry smiling smiley

melduję sie wciąż w dwupaku sad smileysad smileysad smiley nocka spokojna ale moje nerwy i cierpliwość jest na skraju wytrzymania ... niestety ...
za chwilkę będę dzownić do mojej Pani dr ... zobaczymy czy mnie zaprosi na wizytę czy tylko wypisze L4 i każe czekać?? dam Wam znać jak tylko się dowiem ...

powiem Wam jedno ... czym dalej nic się nie dzieje tym bardziej i mocniej zaczynam bać się porodu, a najbardziej boję sie tego, że poród nie zaskoczy mnie skurczami lub wodami, tylko że wyląduje w spzitalu i będą wywoływać wkońcu, że może kroplówka nie zadziała, tętno dzidzi będzie spadać lub moje cisnienienie z nerwow będzie za wysokie i w zwiazku z tym wkońcu skończy sie cesarką ...

do tej pory liczyłam na naturalny rodzinny poród z mężem przy boku, a teraz wiem, że każdy dzień zbliza mnie do wywoływania sad smileysad smiley
u nas przy cesarskim cięciu tatus nie może być na sali, więc nawet nie może przeciąć pępowiny ...

Boena piękna i słodziutka Igusia grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.