Listopadówki 2011 smiling smiley

Wysłane przez Sandruska 

moniczka123 (offline)

21-11-2011 13:07:37

Kraków
gwiazdi są tam przecież cieplejsze ciuchy tongue sticking out smiley
Ewentualnie można ubrać w coś takiego i zapakować w śpiworek i rozebrać w kościele tongue sticking out smiley Nie wiem tak sobie oglądałam i podobały mi się grinning smiley

ja też chętnie przygarnęłabym dzieciaczki, żeby pomóc, więc jak któraś ma blisko do Krakowa to podrzucać grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gwiazdi (offline)

21-11-2011 13:33:21

Tomaszów L.
tak tak właśnie widziałam, że jest tam ich całe mnóstwo do wyboru, zwracam honorwinking smiley i wszystkie śliczniaste!


[link widoczny po zalogowaniu]

Marta35 (offline)

21-11-2011 13:55:07

Ruda Śląska
dziewczyny u mnie chyba zaczyna się coś dziać,hmm? pobolewa mnie krocze, może to jakiś znak? smiling smiley ale nawet nie napalam się, bo termin daleko sad smiley

gwiazdi, Ja myślałam tak jak Ty z tymi chrzcinami, chcę zrobić w drugi dzień Świąt ale za bardzo nie chcę planować, najpierw musze urodzić smiling smiley

moniczka123, ciuszki fajne tylko że drogie sad smiley

moniczka123 (offline)

21-11-2011 14:07:21

Kraków
Marta nawet o tym nie myśl, bo ja już się całkiem załamię jak następna przedterminowa mama urodzi przede mną grinning smiley
A co do cen, to niestety wszystko dla maluchów jest takie drogie :/ A jeszcze VAT od nowego roku rośnie na ciuchy dla dzieci więc już w ogóle będzie wesoło...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MonikaSt (offline)

21-11-2011 15:10:03

Rzeszów
Moniczka kup sobie w aptece ( wyslij męża) za 7 zł paczke podkładów na łóżko... takich jednorazowych ( jest tam 5 szt) najczęsciej mają z firmy seni... Mogą one służyć te do przewijania na nich dziecka także polecam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MonikaSt (offline)

21-11-2011 17:11:24

Rzeszów
Jutro jadę na izbę przyjęć i zobaczymy co mi powiedzą.... mam się zgłosić na KTG i USG ... i wtedy zostanie podjęta decyzja kiedy poród będzie wywoływany... wreszcie będę miała czarno na białym... i się jakoś nastawię psychicznie na ten wielki dzień... w sumie to mogą mi nawet kazać przyjechać dopiero w przyszły poniedziałek... no cóż trzeba będzie czekać to poczekam...
Wczoraj skończyło mi się chorobowe ale na szczęście rodzinny mi bezproblemowo przedłużył do piątku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MonikaSt (offline)

21-11-2011 17:13:07

Rzeszów

moniczka123 (offline)

21-11-2011 17:31:44

Kraków
MonikaST to jesteśmy w tej samej sytuacji, bo ja też jutro idę na KTG i USG i mam nadzieję, że coś się wyjaśni tongue sticking out smiley

meg09 Dawaj znać co i jak :>


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

meg09 (offline)

21-11-2011 18:30:08

Jastrzębie-Zdrój
Dziewczynki dopiero dotarliśmy do domku smiling smiley

A więć sprawa wygląda tak, że faktycznie szyjkę mam pięknie przygotowaną z rozwarciem na 5-6 cm smiling smiley pęcherz płodowy wyczuwalny jak tylko się rękę włoży no i jest bardzo napompowany, może pęknąć w każdej chwili i wtedy trysną wody smiling smiley
Miałam wykonany Test Menninga [link widoczny po zalogowaniu] i dostałam 10 punktów, czyli Natalka ma się swietnie smiling smiley
Jeśli do środy nie urodzę to w czwartek rano mam mięć wywoływany poród ... tzn 8 rano Izba Przyjęć, póżniej lewatywa, kroplówka z oksytocyną, ewentualnie przebicie pęcherza ... Pani dr twierdzi że dzięki temu rozwarciu szybko pójdzie i gdyby mnie w domu złapały skurcze przed czwartkiem to nie mamy czekać aż będą co 5 minut, tylko jechać jak będą co 15-10 minut smiling smiley Stwierdziła ze połowa porodu za mna smiling smiley Ogólnie była w szoku, że taka chuda, śmiga cały tydzień z takim rozwarciem i napompowanym brzuszkiem i nic grinning smiley
Acha a Natalka ponoć będzie ważyć 3500 kg smiling smiley zobaczymy grinning smiley

Poczułam dużą ulgę ... bo najpóżniej w czwartek zostanę Mamusią smiling smiley

A teraz Was poczytam i postaram się podpisywać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

meg09 (offline)

21-11-2011 18:50:47

Jastrzębie-Zdrój
DZIEWCZYNKI Z OSTATNIEJ CHWILI - WŁAŚNIE DOSTAŁAM SMSKA grinning smiley OD ANDY

"Hej meg tu Andy! Dzisiaj o godz. 17:35 urodził się Łukasz, waży 4550 g i ma 61 cm dlugości! Urodził się siłami natury! Czujemy się dobrze!"



KOCHANA ANDY smiling smiley SERDECZNE GRATULACJE! PODZIW DLA CIEBIE BO DUŻEGO SYNKA URODZIŁAŚ NATURALNIE grinning smiley WRACAJCIE SZYBCIUTKO DO DOMKU smiling smiley MNÓSTWO ZDRÓWKA I SAMYCH PIĘKNYCH CHWIL smiling smiley urodzinowe balonikiBALONIKI DLA ŁUKASZKA grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.