Listopadówki 2011 smiling smiley

Wysłane przez Sandruska 

MonikaSt (offline)

18-11-2011 08:02:10

Rzeszów
Ale tu cisza ?
Czyżby następne dziewcyznki poszły rodzić???
Albo już wszystkie są zniecierpliwione...
U mnie cisza... KTG w porządku - dzidzio ma wzorowe tętno...
Andy do boju no i Meg...
Potem Moniczka - ja i izulec1980 - niby mamy następne być...
Całuje Was i miłego dnia życzęwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MonikaSt (offline)

18-11-2011 08:05:56

Rzeszów
Marago - widziałam w Twojej galerii fotkę Maksia - ale słodziaczek z niego.... sliczny i kochaniutki - GRATULUJĘ


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

meg09 (offline)

18-11-2011 08:35:49

Jastrzębie-Zdrój
Hello smiling smiley

Melduję się w dwupaku smiling smiley
dzisiaj nasz dzien a Natalka sobie siedzi jakgdyby nigdy nic grinning smiley tylko 5% dzieciackzow rodzi sie w terminie wiec na nic juz nie licze ....
smiling smiley

wczoraj pojechalismy na zakupy do Rybniks bo w nasyzm miescie nie umielismy kupic mojemu mezowi kurtki na zime i butow ...
zakupy sie udaly smiling smiley misja wykonana ... Jak moja Mama uslyszala ze jestesmy na zakupach w Rybniku to o malo nie zaczela rodzic za mnie hi hi smiling smileysmiling smiley
wieczorem bylam zmeczona ale i tak nic sie szczegolnego nie działo ...
dzisiaj mam zamiar wziasc sie za okna smiling smileysmiling smiley pojde w slady Boeny ... bo jak tak dalej pojdzie to za tydzien i mi beda wywolywac poród ...

co u Was slychac dziewczynki?

wczoraj pisala do mnie Kaka, ze posiedzi z Szymonkiem jakies 5 dni w szpitalu bo Malutki ma jakies bakterie i ze walczy z karmieniem piersia, jak na razie glownie butla, pisala rowniez ze za nami teskni i myslami jest z nami smiling smileysmiling smiley

milego dzionka i czekam na meldunki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

meg09 (offline)

18-11-2011 09:09:20

Jastrzębie-Zdrój
Kozikowa nie masz za co przepraszac, Twoj smsek w nocy sprawil mi tyle radosci i zaskoczenia ze normlanie bylo mi bardzo pryzjemnie, zreszta pisalam ze macie pisac o kazdej porze dnia i nocy grinning smileygrinning smiley
W srode jak ogladalam Top Models to sobie pomyslalam ze moze mojej Natalci tez sie ten program niepodoba (tak jak to pisalas o swoim Danielku) i moze zaraz sie zacznie, ale niestety nic smiling smiley


Kochane nasza tabelka grinning smiley staram sie ja uzupełniac póki mogę hi hi grinning smileygrinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izulek1980 (offline)

18-11-2011 09:47:37

Elbląg
Hej Listopadówki smiling smiley

Ja dzisiaj tak mysle, ze pierwszy termin miał byc na 27.11 potem cały czas mowa była o 21.11, i biorąc pod uwagę, ze nawet mozna 2 tygodnie przenosić, to tak myślę że moge dopiero w grudniu rodzić.
Mój lekarz mówił, że wcześniej urodze (bo to rozwarcie, bo to szyjka całkowicie skrócona, dzidzia nisko), ale jak widac nic sie na to nie zapowiada.
Teraz mam wrażenie, że brzuch mi się troche podniósł, może moje Maleństwo zmieniło pozycje ...a jak zmieni pozycje to na cesarke sie zapowiada.
Staram się cierpliwe czekać smiling smiley na jakies oznaki porodu...ale nic. Nie mam boleści, skurcze nieregularne.

Nie moge uwierzyć, ze Boena dała czadu smiling smiley thumbs up a więc termin terminem, ale rzeczywistośc może byc inna smiling smiley Może będzie taki dzień że się wszystkie zgadamy i np. na poniedziałek urodzimy grinning smiley Co wy na to?

Miłego dnia.
Pozdrawiam.
Iza


Moja córeczka Juleczka

[link widoczny po zalogowaniu]

izulek1980 (offline)

18-11-2011 09:49:09

Elbląg
Ah zapomniałam ...piekne są nasze dzieci LISTOPADOWE smiling smiley
Jak patrze na nasza tabelke, to nie moge sie napatrzec smiling smiley aż mnie tak w sercu ściska smiling smiley


Moja córeczka Juleczka

[link widoczny po zalogowaniu]

poodle4 (offline)

18-11-2011 10:24:04

Kraśnik
Hej kobietki.U mnie bez zmian. Pocieszam się tylko tym że mi mój lekarz nie da przechodzić do grudnia skoro już 22.11 czyli dzień po terminie z OM chce mnie położyć na oddział (mimo że termin z USG jest na 26.11)

Marago, fajnie że już jesteś z nami. Też sobie podejrzałam zdjęcie Maksia - śliczny chłopczyk z niego zresztą podobnie jak z Filipka. W wolnej chwili daj znać jak Filipek zareagował na malutkiego braciszka i jaki prezent od niego dostałsmiling smiley

Meg super ta nasza tabeleczka i aż przyjemnie patrzeć jak się zapełniasmiling smiley 3-maj się kochana i nie szalej za bardzo z tymi zakupamismiling smiley Ale Ty przynajmniej z mężem byłaś - ja wczoraj pojechałam sama do miasta 10km od domu i na luzie sobie chodziłam po sklepach tak ze 3 godzinki - myślałam że coś wychodzę ale nic nie dało - jeszcze lepiej się czułam po takim spacerku. I ciągle mi się śmiać chce bo spotkałam kumpelę i nie mogła uwierzyć że ja jeszcze chodzę po sklepach a jak usłyszała że sama przyjechałam samochodem to była naprawdę w ogromnym szokusmiling smiley

Oj zaraz ja też wezmę się za mycie okien - a właściwie to 1 okna w naszym pokoju ale zrobię to ze 3 razysmiling smiley

Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

♥♥♥ I loved you yesterday... I love you still... I always have... I always will ♥♥♥

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka123 (offline)

18-11-2011 11:08:52

Kraków
Tak mnie to denerwuje co piszecie, że ludzie myślą, że baba w ciąży to już niepełnosprawna i nigdzie nie może wychodzić :-/ To samo jest u mnie! "jakto na zakupy? daj sobie lepiej spokoj" , "jezdzisz autem? sama? chyba oszalalas" itp :-/ tak jakbyśmy miały tylko leżeć i się nie ruszać najlepiej i czekać na poród :>


Ja mam dzisiaj zły humor, bo noc baaardzo ciężka :> Sen mnie opuścił o 3:45 i przyszedł jak mój mąż szedł o pracy to ok. 7:20 :-/ masakra jakaś :> Drętwiały mi nogi i ręce jakoś dziwnie :>

Jeśli chodzi o poród to nie dajcie się nabrać - mycie okien nie pomaga - jestem tego żywym przykładem tongue sticking out smiley

Ja liczę na to, że jak pójdę we wtorek na KTG to będzie już 3 dni po terminie to może mnie zostawią w szpitalu już?

Biedna KAKA męczy się z karmieniem sad smiley Szkoda, że przedłużył jej się pobyt w szpitalu sad smiley Kaka - dużo zdrowia dla Szymonka!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MonikaSt (offline)

18-11-2011 12:31:18

Rzeszów
Moniczka 123 - ja też najbardziej narzekam na nocki... sikam co chwilę. przy każdej zmianie pozycji brzuch się napina i boli...na materac połozyłam dwie grube kołdry żeby było bardziej miękko , a między nogami mam ogromną poduchę.... ale i tak niewygodnie...

A jak reszta zniecierpliwionych mamusiek się dziś czuje???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika_86 (offline)

18-11-2011 12:55:56

Żory
hej wam ja już dzisiaj na ostatnich badaniach krwi byłam i poprosilam o zrobienie ktg ale nie byłam podłączona żeby robic wydruk czy sa skurcze tylko by tętno posluchac i bije serducho jak dzwon aż miło było posluchac.u mnie dziś nocka przeleciala nawet niewiem kiedy raz byłam siku a zazwyczaj chodzę częściej. Za 3 dni termin ale się ciągną te dni może temu że się je liczy? Pozdrawiam was wszystkie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]








[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546042, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.