Listopadówki 2011 smiling smiley

Wysłane przez Sandruska 

meg09 (offline)

28-09-2011 10:45:37

Jastrzębie-Zdrój
Czesc Brzuszki smiling smiley

ja dopiero wstałam grinning smiley normalnie szok poprzedniej nocy nie umialam zamknąc okna na dłużej jak godzinkę i wstawałam chyba z 7 razy siusiu, a tej nocy wstałam tylko 3 razy i spałam i spałam ... nawet nie kojarzę jak mąż wychodził do pracy ...

dzisiaj po poludniu mam wizytę wiec ja również zobaczę wkońcu naszą Mala łobuziarę (łobuzek bo jest taka ruchliwa w tym moim małym jak na 8 miesiąć w brzuszku ... jak liczyłam ruchy to mam ponad 50 na godzinę smiling smiley smiling smiley winking smiley )

Marta milej zabawy na weselu, tylko nie szalej za bardzo na parkiecie smiling smiley ja w tej ciąży byłam już na 3 weselichach smiling smiley, no i oczywiscie smacznej wyżerki Ci życzę smiling smiley

moniczka123 ja robiłam te 3 badania prenatalne i połączyliśmy je z obrazem 3D i 4D wraz z zastosowaniem kolorowego Dopplera, dzieki temu mielismy wykonana Ocenę wzrastania i dobrostanu dziecka oraz ocenę przepływów w sercu dziecka, nasza lekarka tez nam nie kazala, ale po tym badnaiu przed 24 tc, o którym juz pisalam, stwierdzilismy ze musimy to ostatnie wykonac tak dla "sppokojności" smiling smiley na szczescie okazalo sie ze jest wszystko super, malutka zdroiutka i mamy super pamiatke, bo cale badanie w 3D i 4D wraz z Dopplerem dostalismy na płytce CD smiling smiley

izulek jak Cie tylko wypisza do domciu to pamietaj zero przesilania sie grinning smiley super ze wszystko dobrze, zazdroszcze Ci tego ktg, tez bym juz chyba chciala je miec robione, tak zeby sprawdzic na ile te moje skurcze sa silne a na ile przepowiadajace ....

dziewczynki macie racje to juz koncowka, praktycznie za raz bedziemy finiszowac smiling smileysmiling smileysmiling smiley hi hi
przyszla pora na Pażdziernikowki 2011, ktore rowniez podczytuje i trzmam za nie kciuki smiling smileysmiling smileysmiling smiley
mam nadzieje ze nadal bedziemy sie tu wspierac w tych najtrudniejszych dla nas chwilach, czyli na moment przed porodem smiling smileysmiling smiley

oki lece zrobic galaretke z bita smietana bo mam niesamowita ochote grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

meg09 (offline)

28-09-2011 10:46:57

Jastrzębie-Zdrój
Izulek zapomniałam ZDJĘCIA SA FANTASTYCZNE, sliczna z Ciebie kobitka smiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dobo (offline)

28-09-2011 18:46:15

hejka smiling smiley
jestem nowa na forum, też mam termin na listopad smiling smiley dokładnie 14 listopada ma przyjść na świat na Syneczek smiling smiley pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusiesmiling smiley

meg09 (offline)

28-09-2011 19:52:51

Jastrzębie-Zdrój
dobo witamy Cie serdecznie smiling smiley
im nas więcej tym lepiej grinning smiley
napisz cos o sobie, czy to Twoja pierwsza ciąza?, jak przebiegala do tej pory? czy masz juz wyprawke dla Synka? smiling smileysmiling smiley


ja wlansie jestem po wizycie u lekarza i sie okzalo ze szyjka mi sie skrocila sad smiley musze lezec, duzo odpoczywac no i uslyszalam, ze byle jeszcze 3 tygodnie wytrzymac i ciaza bedzie donosozna smiling smiley ale musze bardzo uwazac ...
no i nasza Natalka ma 1900 gram grinning smileygrinning smileygrinning smiley


a co u Was??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaka12 (offline)

28-09-2011 21:16:31

Tarnów
Dobo Witaj wśród nas. Super, że jeszcze nas przybywa:-)

Meg Musisz koniecznie dużo odpoczywać a trzy tygodnie minął szybciutko i później już będziesz spokojna o swoje maleństwo LOL Będzie dobrze na pewno. A Natalcia to spora kruszynka będzie.spinning smiley sticking its tongue out Rośnie dziewczynka i nic dziwnego, że tak szaleje w brzuszku, pewnie jej już ciasno.

Mój mały troszkę się uspokoił ostatnio. W nocy się wierci i kręci ale w dzień chyba dużo śpi bo tylko jak coś jem to podskakujeLOL Próbuję zasnąć ale jak zwykle jest to ciężkie, poczytam coś może wtedy uda mi się zamknąć oczy, na studiach to działało jak tylko zaczęłam się uczyć od razu chciało i się spaćsmiling smiley Dobranoc Brzuszki!!!!!!


MonikaSt (offline)

29-09-2011 08:03:10

Rzeszów
hej dziewczyny ja wczoraj byłam u lekarza.
Meg09 - mój mały waży 1980 g ( ale przybyczył) winking smiley i niestety szyjka mocno skrócona i zmiękczona i też trzy tyg leżenia - potem już lekarz powiedział że mogę rodzić. Więc u nas dokładnie taka sama sytuacja jak u Ciebie.
No i najważniejsze - ulżyło mi bo dzidzi urosła główkawinking smiley Mały już jest w normiewinking smiley
kolejna wizyta dopiero za miesiąc...

No dziewczynki - ciekawe która pierwsza zakończy ''hodowlę'' swojej kruszynki - stawiam na goink , kakę a potem Claudięwinking smiley tak przynajmniej wychodzi z tabelki... No ale różnie to może być - ja też bym się nie obraziła jakby mały się urodził początkiem listopada - byleby nie w święto zmarłych.

DOBO witaj wśród naswinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MonikaSt (offline)

29-09-2011 08:04:32

Rzeszów
aaa i miałam już KTG - ale moja macica się wcale jeszcze nie szykuje do skurczy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

poodle4 (offline)

29-09-2011 09:18:42

Kraśnik
Hej mamuśki, ja też miałam wczoraj wizytę - jestem bardzo happy bo z moją dzidzią wszystko ok - waży już (32tc) 1700g! No i już na 100% mamy potwierdzoną płeć - w 4 różnych ujęciach z parominutowymi przerwami mi gin pokazywał bo nie mogłam uwierzyć - BĘDZIE DZIEWCZYNECZKAsmiling smileysmiling smiley:joliecouette: Byłam zaskoczona bo wszyscy obstawialiśmy chłopaka a ja to byłam prawie pewna że będzie synuś a tu niespodzianka ciąża Podobno pięknie się rozwija, jest przekręcona główką w dół i nawet widać było dokładnie ruchy poprzeczne płucek więc wszystko jest supersmiling smileysmiling smiley
A co najciekawsze mi też się szyjka skróciła - o 12mm - teraz ma ok 25mm i podobno już miałam skurcze macicy (nawet nie wiem kiedy?) a lekarz nic nie mówił o leżeniu ani oszczędzaniu się... Wręcz powiedział że oby tak dalej to bez problemu dotrwamy do terminu...
Meg, Monika, napiszcie proszę ile mają Wasze szyjki bo może się okaże że ja też powinnam się oszczędzać...

Dobo, witamy wśród nas!

Zmykam na jakieś małe zakupy bo nie mam nawet 1 różowej rzeczy dla mojej Myszki! :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

♥♥♥ I loved you yesterday... I love you still... I always have... I always will ♥♥♥

[link widoczny po zalogowaniu]

meg09 (offline)

29-09-2011 09:46:17

Jastrzębie-Zdrój
poddle GRATULUJĘ CÓRCI smiling smiley teraz mozesz troszke zaszalec z różowym ....
moja szyjka ma aktualnie 21 mm sad smiley

MonikaSt faktycznie nasze sytuacje bardzo podobne ... oszczedzaj sie kochana i bedzie dobrze, wazne sa te 3 tygodnie ... a ze to wcale nie jest duzo to na pewno damy rade grinning smileygrinning smiley nawet waga naszych Skarbów podobna ... i widzisz głowka oki smiling smileysmiling smileysmiling smiley

kaka12 ja wczoraj siedziałam przed TV do 00:45 żeby tylko zasanac sad smiley wkoncu sie polozylam do łózka i taks obie lezalam do 4:40 az mojemu mężusiowi zadzwonił budzik ... zasnelam dopiero jak wyszedl do pracy i teraz wstałam ... normlanie jakies bezsenne noce mnie dopadły ....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MonikaSt (offline)

29-09-2011 10:23:18

Rzeszów
poodle gratuluję córciwinking smiley ja wczoraj jeszcze raz mogłam zobaczyć okazałego siusiaka mojego małego dzidziusiawinking smiley
A co do szyjki to moja skrócona do 20 mm - i wychodzenie poza dom mam zakazane.

Ola1989 co do tej herbatki - to rożne słyszałam opinie na jej temat od pacjentek - jedni chwalą inni nie ale można sobie taką herbatkę zakupićwinking smiley Jest to jedna z najtańszych (6-7 zł) herbatek na wspomaganie laktacji, oprócz tego niby zapobiega powstawaniu kolek u dziecka bo ziółka przedostają się do mleka. Bardzo dużo osób kupuje z firmy HIPP - ale te są droższe.

A co do bezsenności - to nie jesteście same - w zeszłym tygodniu nie mogłam narzekać na sen - ale teraz znowu się męczę - sikam co godzinę - nie wygodnie mi jak nie wiem - cała się obkładam poduchami - i między kolanami i pod brzuchem ale to i tak na nic - co chwile skurcze w nogach i drętwienie...
Ale musimy się dziewczyny przyzwyczajać - bo nam maluchy nie długo dadzą do wiwatuwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.