Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

Rachel (offline)

26-07-2012 20:20:02

Aniu Kochana,najlepsze zyczonka w dniu imienin urodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham moja córeczkesmiling smiley

Andi (offline)

26-07-2012 20:27:29

Kłodzko
arka, patyczaku, nie gadam z Tobą... jakie Ty masz kobiet kompleksy, proszę Cię, z Ciebie to te młode siksy powinny brać przykład, co z tego że teraz jak mają po 20 lat są szczupłe i opalone, niech się pokażą po 2 dzieci mądrale. mam Ci zdjęcie swoje podesłac w całej okazałości ?? nie zaśniesz przez tydzień a jestem młodsza (o rok ale zawsze) i po 1 dziecku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anula88831 (offline)

26-07-2012 20:31:30

Ruda Śląska
hejkasmiling smiley

ja tez jestem za prywatnym forum;D

Ksenonka gratki dla NAtalcismiling smiley Weź tam nikogo nie słuchaj Natalka się tak rozbryka, że bedziesz miec dosyc..smiling smiley
Patka pokaz sukniesmiling smiley ah jak ja uwielbiam takie przyjęcia smiling smiley NAsza Oliwka też wcina coraz więcej rzeczysmiling smiley
Arka Ty serio koza jesteś Ty masz kompleksy nogi jak u modelki płaski brzuch promienna buzia czego chcieć więcej a te ładne opalone jak będą stare tobędą całe pomarszczone korzystaj zmorzą jak masz tak blisko a ludzi olej choć i tak będa patrzeć na CIebie jak na łakomy kąsek;p

Buziaki dla Marcelka, NAtalki i HAnismiling smiley

JA Wam dziękuje za życzenia - choć nie obchodzę imieninwinking smiley

Agusia pralka??- hm.. my mamy LG direct drive o taką i jest naprawde cicha ->[link widoczny po zalogowaniu]

mój S. dalej w pracy a szedł na 6 rano ....

potem się znów odezwe


[link widoczny po zalogowaniu]

arka82 (offline)

26-07-2012 21:11:27

Świerzno
Oj tam oj tam, tak tylko gadacie, a ja naprawde mam kompleksy. moim największym jest chyba biust sad smiley W ciązy miałam taki ładny, pełny i jędrny, a teraz została mi sflaczała i wisząca skóra z roztępami sad smiley Nie nałożę bikini, bo za bardzo rzuca się to w oczy, muszę kupić stanik typu push-up i to z jakąś podwójną wkładką, bo jedna moze nie dac rady. noi jeszcze brzuch niezbyt fajnie wygląda , musiałabym się wziąć za siebie i poćwiczyć. Zobaczcie jak wyglądałam kiedyś
[link widoczny po zalogowaniu]
Chodziłam wtedy na fitness właściwie codziennie, na dwie godziny, miałam fioła na punkcie figury,a teraz brakuje mi motywacji, czasu i siły na to, żeby porobić chociaż podstawowe ćwiczenia na brzuch.

Anula kozo jedna gdzie Ty u mnie płaski brzuch widziałas ??? Ha ha ha, kochana ja już od 4 lat płaskiego brzucha nie miałam . Niestety jak mi po Cypku zotał mały wałeczek tak teraz ten wałeczek mam razy dwa. Mam tłuszcz na brzuchu i nie mogę się go pozbyć. ale prawda też jest taka, że nie mam motywacji , zeby poćwiczyć, bo tylko ćwiczenia mogą brzuch wymodelować.

Andi tylko nie patyczaku he he żartuje Cóż ja Ci moge rzec , jak każda kobieta mam kompleksy, o których wspomniałam wyżej, jestem generalnie osoba dość nieśmiałą i wstydliwą , więc zawsze się doszukam niedoskonałości u siebie, a z wiekiem jet ich coraz więcej.

Ania mój Kuba też coś dzisiaj wcześnie padł, zanął bez protestów zaraz po odłożeniu do łóżeczka chyba o 19:20 , Ciekawe o której wtanie. Mógłby dac mi rano pospać do 6tej, bo ja już ledwo żywa jestem. Mały budzi się o 5tej, i nie ma juz spania, o 6tej szykuje się już do pracy i potem usypiam w ciągu dnia. Jutro na szczęście TGIF - Thank's God it's friday smiling smiley

Patka pokazuj sukienkę !!!

A tak wogóle to macie konta na Fejsie ????


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 21:12 przez arka82.

DarkAngel20 (offline)

26-07-2012 21:32:20

Błonie
Cześć, mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie smiling smiley
U mnie ostatnio jakieś gorsze dni nastały. Z mężem nie mogę sie dogadać, teściowa zaczęła mnie wkurzać i nic mi nie wychodzi ogólnie.
W pracy powoli zaczynają przebąkiwać kiedy wracam na cały etat, a teściowa zaczyna narzekać że na nic czasu teraz nie ma. W prost jeszcze nie powiedziała że przez to ze siedzi z Filipewm ale ja nie będę słuchać jej gadki i czekać na jej łaskę.Coś czuję, że będę musiała poszukać kogoś innego do opieki. W zeszłą sobotę byłam na weselu siostry ciotecznej i mąż tak mi humor popsuł, normalnie myślałam że wróce na piechote do domu. Także zabawa nie była zbyt udana. Filipek ma 5 okazałych ząbków, tylko 2 jakoś krzywo mu rośnie hehehe, śmiejemy sie że tacie zębami piwo otwiera i mu się skrzywiła smiling smiley Dalej ćwiczymy i na razie jakby stanął w miejscu. Na plecach nawet minutki nie wyleży, ciągle przekręca się na brzuszek i tyle z jego umiejętności.... ciekawe kiedy zacznie czworakować.

Arka zdjęcia super i z Ciebie fajna laseczka jest TERAZsmiling smiley My planujemy we wrześniu pojechać na urlop nad morze. A jeśli chodzi o FB to mam konto smiling smiley

Ksenonka miałam podobne uczucie jak jechałam na wesele i Filipa zostawiłam z teściami normalnie miałam takie wyrzuty sumienia i dzwoniłabym co chwile, ale Ty Natale zostawisz z męzem to co innegosmiling smiley Zaufaj im obojgu na pewno dadzą sobie radę smiling smiley

Aniaaa napisałaś o tej nutelii a mi teraz ślinka cieknie... ale mam smaka, jutro z samego rana sobie kupięsmiling smiley

Patkaa no przygotowania penie idą pełną parą smiling smiley pokaż suknie smiling smiley

Buziaki dla Marcelka na jego 9 miesięcy:* I dla Wszystkich forumowych Aneczek :*

To i ja się pokaże tongue sticking out smiley W tle mój mężulek ukochany smiling smiley


Fifek i jego władza smiling smiley


Mój pirat kochany :*



[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ksenonka (offline)

26-07-2012 23:03:54

Skierniewice
Arka lasko jedna matko kompleksy z taką figurą. Ja też mogę ci fotkę podesłać jak chcesz zobaczyć jak brzuch wygląda, gdzie ty kobieto masz tłuszcz i wałeczki na brzuchu? Mi ludzie w tramwaju miejsce ustępują bo myślą że w ciąży jestem więc spadaj mi tu z tymi tekstami. No poprostu wymyślasz kobieto. Kiedyś miałam rozmiar 40 a teraz 44. Morze fajna sprawa na te upały. Focie chłopaków boskie.
DarkAngel ty też laseczka jesteś. A Filipek śliczny. Spokojnie i Filipek załapie raczkowanie. Haha ta co spokojna jest się odedzwała nie :-)
Anula kozo a ty co się ciągle chowasz?
A my dziś gości niespodziewanych miałyśmy, przyjechała moja babcia i mojej mamy siostra rodzona ze swoją wnuczką. Matko Natalka mało nie pofrunęła z radości do tej małej Mai. Oczywiście co, moja mama weszła i odrazu Natalkę pod rączki i stawia, a we mnie się zagotowało. Bawiły się fajnie dziewczyny to moja mama musiała ją od razu zabrać.
Agusia zostaw sobie troszkę czasu na odpoczynek, choć wiem, że chcesz jak najwięcej skorzystać z pobytu w PL. Pralkę bosh polecam.
Ja też mam konto na FB.
Jutro pojadę pociągiem, a P z Natalką zostają w domu. Napewno będzie spoko, ale ja i tak się martwię, a poza tym nie lubię być daleko od niej i już. Może jestem nadopiekuńcza ale to moje wyczekiwane maleństwo i jak Ania Miśka ja też Natii nie oddam nikomu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

27-07-2012 06:00:18

Wodzislaw Slaski
Ksymenkasad smiley,a mówilas ,ze oddasz Natii Miskowisad smiley,a teraz ,ze niesad smileysad smileysad smiley,a buuuuuuuuuuuuuu.

Darkangel,kolejna lasencjasmiling smiley,a Fifek jest super pirat z niego cudnysmiling smiley.
Anula a gdzie ty jestes jak cie nie ma co??????????.
na FB zakładałam konto za panny,ale nigdy z niego nie korzystalam,na nk mam fikcyjne,jakos nie lubie takich portali,forum to tak,ale tam mi sie nie podoba.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

kasiaksi (offline)

27-07-2012 07:13:56

okolice Krakowa
Arka oż Tyyy! Gdybym wygladała tak jak ty to już by mi nic do szczęścia nie brakowało.
Dark Angel Fifek jest boski, duży chłopak. Minkę przy jedzeniu ma zabójcząsmiling smiley następna lasencja nam się tu prezentuje i wzbudza zazdrość. Ech wiecie ja to już tylko mogę pomarzyć o takiej figurze. Chyba się wypisze z forum bo tu nie pasuje.
Moje dziecie jeszcze śpi! Jestem w szoku!
Wspina się już na łózko bo mam niskie, i na ławkę w ogrodzie.Wczoraj bawiła sie sama co jest do niej kompletnie nie podobne.
Ja mam konto na fb , zaraz cię Arka zapraszam.
Może reszta dziewczyn napiszemy sobie na priv namiary na fb??


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-27 07:25 przez kasiaksi.

kasiaksi (offline)

27-07-2012 07:28:52

okolice Krakowa
Buziaki dla Filipka na jego miesięcznicebuziak od dziecka


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-27 07:36 przez kasiaksi.

Aniaa (offline)

27-07-2012 07:31:26

Wodzislaw Slaski
Kasiaksi ja ci sie wypisze:whipping: smiling smileysmiling smileysmiling smiley
a moj tez ostatnio sie sam bawi,wyciaga sobie zabawki z kosza,robi inwentaryzacje i mam spokoju tyci tyci,rano wieszalam pranie ,spal,wchodze do pokoju a on siedzi i sie bawi,rogal na buzi i pasi.
a teraz robi tany tanythe finger smiley........piznał sie górna warga w łóżeczko i koniec tany tany i mama!!!!!!!!!!!!!!!




FILIPKU BUZIOLE NA TWOJA MIESIECZNICEbuziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.