Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

katki (offline)

25-07-2012 20:03:38

Tarnów
Dla Natalki - dużo buziaków urodzinowych.d

I dla Hani też oczywiście buziaki i uściski!!

U nas dzień męczący strasznie. Pochmurno i gorąco cały dzień. Mały jak mi usnął o 10 to obudził się o 13. Potem już nie chciał spać a od 18:30 to już tak dawał czadu że myśleliśmy że nie damy rady go dłużej przetrzymać. Ale się udało i właśnie usypia.

Ja oczywiście musiałam mieć dziś wymianę zdań z M. No bo kur... siedząc na fotelu to raczej nie dogoni Małego grzebiącego w kwiatkach. Bo ważniejszy raport turbo niż to że syn wpierdziela ziemię z doniczki!! Myślałam że go zatłuke (oczywiście M)!

Ksenonka - mój Robert też tak się kiwa i nie może biedny wystartować winking smiley ale już robi 3-4kroczki na czworaka a jak tylko poczuje że może stanąć to zaraz nogi prostuje jak się go podnosi. Cwaniak mały. Nie martw się niedługo będziesz biegała na Nati!!

Ania - no to miałaś znów przygody. Dzwoń do nich jak tylko będzie cisza nocna a coś się będzie działo! Przecież tak się żyć nie da z małym dzieckiem.

Faktycznie kilka osób nas olało a pewnie i tak czytają. Tak sobie myślałam że może faktycznie się tą stałą grupą przenieść na prywatne forum?? Co wy na to? Rzucam tylko propozycje, a to dlatego że już - tak mi się wydaje- tak się zżyłyśmy że o niektórych rzeczach tu nie piszemy a chciałybyśmy... A tu głupio trochę. Dajcie znać co o tym myślicie?!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 20:06 przez katki.

kasiaksi (offline)

25-07-2012 20:44:20

okolice Krakowa
Katki dzisiaj taki dzień, my tez pospałysmysmiling smiley 2 godz. Ciekawe o której teraz pójdzie mała spać bo ja już jestem do snu gotowa ale ona nie.
A jak tak czytam o Twoim M to jakbym swojego widziała. On na jednym końcu sofy Oli na drugim i wspina sie po oparciu do łóżeczka bo stoi zaraz przy sofie. No jak by spadła to bym go chyba zabiła. Mówie mu a on no przecież zdąże ją złapać. nie no nie wiedziałam że mam męża BATMANAdiabełek
Co do przeniesienia nas na priv jestem jak najbardziej ZA
Ksenonka jak ci smakuje to bezalkoholowe? BRRRRRR ja nie lubię no ale też w swoim czasie piłamwinking smiley.
Kurcze jak mi pusto i źle bez tego mojego kosmity.


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

Andi (offline)

25-07-2012 21:09:38

Kłodzko
Hej, jestem i ja.
Mój M i jego mamusia uszczęśliwili mnie fasolką... mógł się ktoś zapytać, a nie... ehh

Moje dziecko nie chciało mnie dziś wpuścić do domu grinning smiley Wyszłam włączyć pranie, zamknęłam drzwi o On za mną, a że drzwi otwierają się do środka, a mały tam akurat siedział, to miałam problem z ich otworzeniem hihi dwa razy mnie tak dzisiaj zrobił smiling smiley

No i oczywiście się pokłóciłam z M o tą fasolkę. Zachciało mu się ją z bułką tartą, więc ok, zrobiła mu, ale po kiego grzyba pyta się mnie 3 razy czy z nim zjem, skoro już wcześniej mówiłam, że takich rzeczy nie jadam na noc. Nie rozumiem, nie ogarniam tego ;/

kasiaksi, Twój M to najwyżej by zdążył mrugnąć a nie złapać dziecko.

Ci nasi faceci to myślą że dziecko upada w zwolnionym tempine czy co ?

katki, Twój M pewnie stwierdził, że dziecku brak witamin hihi dobrze, że ja kwiatków nie mam w domu grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia0105 (offline)

25-07-2012 21:53:41

Doruchów
Hejka!
Jestem i ja chodz urlopowo i albo czasu brak bo chcielibyśmy coś zobaczyć albo już sił brak żeby coś skrobnąć do wassmiling smiley

Dziękujemy za życzenia urodzinowe i oczywiście przesyłamy boc uścisków i buziaków dla uroczej szceściolatki Hanismiling smiley

Ja chcę mieć z wami cały czas kontakt,więc czy na tym forum czy innym proszę o mnie nie zapomnieć.Tylko nie jestem pewna czy zatrybie na nowym forumwinking smiley

My dziś byłyśmy nad morzem Bałtyckim i wyglądam jak rak,a dziewczynki były tak zmęczone że padły już w auciesmiling smileyWreszcie mamy bezchmurne niebo,30 stopni i praktycznie zero wiatru.
Gdyby mnie jutro nie było na forum to wszystkim Aniom składam serdeczne życzenia z okazji ich imienin urodzinowe baloniki

Serdeczne pozdrowienia z gorącej i słoneczej Daniismiling smiley


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabela82 (offline)

25-07-2012 21:55:22

lubelskie
A mi wczoraj córa wypełzła z wózka !!!!!!!!!!!!!!przekreciła sie chyba na brzuch i na podłoge ale letko, dobrze ze wózek niski , teraz ją przekładam na spanie do łóżeczka.Madzia tez dzisiaj spała tylko raz ale wytrzymała i teraz chrapie ale dopomina sie o cycusia. pisałam ale Madzia cos wcisneła i znikło.ANIA na takich łosiów trzeba dzwonic , sami tam nie mieszkają.dobranoc


izabela82 (offline)

25-07-2012 21:58:30

lubelskie
aha , tak sie ostatnio zastanawiam...kolejna moja kolezanka sie rozwodzi , a ja pomimo takiego'' złego zycia''nadal jestem z moim , oco w tym wszystkim chodzi , a ich M nawet nie piją...jakos na refleksje mnie wzięło...


Aniaa (offline)

26-07-2012 05:16:13

Wodzislaw Slaski
HANUS SPOZNIONE ZYCZONKA URODZINOWE,SAMYCH PIEKNYCH DNI,PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ,MILOSCI I SPEŁNIENIA TWOICH MARZENurodzinowe balonikiurodzinowe baloniki


MARCELKU BUZIOLKI DLA CIEBIEbuziak od dzieckaNA MIESIECZNICE.

ANULA ANDI NAJLEPSZEGO NA IMIENINKI,CUDOWNYCH ,ROZGARNIETYCH KOSMITOW,NORMALNYCH TESCIOWYCH,GRZECZNYCH DZIECIACZKOW,MORZA MILOSCIurodzinowe baloniki


POTEM NAPISZE WIECEJ.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

Aniaa (offline)

26-07-2012 07:22:19

Wodzislaw Slaski
Iza bo teraz jest moda na rozwodysad smiley,zamiast próbowac ratowac ,jak oczywiscie jest sens,to najłatwiej zmienic na ,,lepszy nowy model,,.Izunia bo dla nich sa inne problemy wazne,zawsze sie cos znajdzie..albo pije,albo bije,albo zdradza,ma chore hobby,nie zajmuje sie dzieckiem,zona,nie rozmawia itp......
Budzi sie moje cudosmiling smiley,mamy nowa fure,wypróbujemy dzisiaj,musze sie przyzwyczaic bo jest taki lekkismiling smiley,ale juz wiem ,ze ten model w zjazdy nie pasuje....no cóż trudno,naokolo jaru bedziemy jezdzic.
Chinszczyzna sie robi,kawke wypije i na spacerek.
wiecie co moje dziecie je od kilku dni do godz 13!!tylko 150ml mleka,potem obiadek,deserek i o 18 kaszka i koniec,odchudza sie czy cosmiling smiley??


A ja tez ide z wami wszedziesmiling smiley,widze ,ze powoli e-bobas sie przenosi na prywatkismiling smiley,no tak ale tu wszystkiego sie nie napisze.

Jeżeli nasze HANIE obchodza imieninki to buziolki dla nichsmiling smiley

BUZIACZKI DLA NASZE JULII OD MISIOWEJ.
MISIOWA wracaj do nas i pisz co u was.

kasiaksi pisz smiling smileya nie czytaszsmiling smiley widze ciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 07:24 przez Aniaa.

kasiaksi (offline)

26-07-2012 07:43:09

okolice Krakowa
Wszystkim Aniom gorące życzenia ślę...buziak od dziecka
Różnie to jest z tymi rozwodami. Sama mam to za sobą po 10 latach mordęgi wiedziałam, że nic się nie zmieni więc nie było się co męczyć siebie i dzieci. Wywaliłam dziada na zbity pysk i odżyliśmy. No właśnie i tu by się przydało jak nic pisanie na forum prywatnym.
Ania moja je rano na pierwszej drzemce po 9 240 ml kaszki potem obiadek 13-14, deserek, i znowu kaszka 240 ok 20-21. Ale miedzy czasie coś skubnie jeszcze. A to zjada z nami ziemniaczki przy obiedzie, kurczaka białe mięsko lubi więc jej daje jak mamy na obiad. Ostatnio jadła pomidorową ale taką ze świeżych pomidorów z makaronem. No tak jej smakowała. W sumie to ona już by jadła o wiele więcej tylko ja się boję. Ale po troszku dajemy jej próbować.
Iza mi też raz Oliwka wypełzła z wózka ale stanęła na nogi. Moja wina bo jej nie zapięłam między nóżkami.
U nas nocka spoko ale nad ranem sporo płakała. Na rączkach było ok ale wszelkie próby odkładania kończyły się płaczem. O 6 tradycyjnie pobudka.
Ogórki w chili już zapakowałam do słoików, ogarnęłam kuchnie i mogłabym iść sobie jeszcze poleżeć ale dziecina mi nie pozwala. Deszczowo u nas więc znowu w domu będziemy siedziećsad smiley
Lata juz nie bedzie?? A na niedzielę mamy zaplanowany wyjazd ze znajomymi i chyba nic z tego nie będziepłacz


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaksi (offline)

26-07-2012 07:44:30

okolice Krakowa
Ania widzę , że widzisz ale piszę na raty bo Oli po mnie łazismiling smiley
Buziaki dla maluszków na kolejna miesięcznicębuziak od dziecka


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.