Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

Anula88831 (offline)

18-06-2012 08:46:19

Ruda Śląska
Agusia kurcze jednak złapał tą ospę - ale z drugiej str. tj. dziewczyny piszą będziesz miałą to z głowy;D

a ru zdjątka z wczoraj:







Mój kochany mężulek z Oliwkasmiling smiley




Oliwka moczy szłapki w strumyczku górskim smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-18 09:06 przez Anula88831.

arka82 (offline)

18-06-2012 09:21:30

Świerzno
Cześć kochane , witam się w ten piękny słoneczny dzień. Ja już w pracy, mam trochę roboty więc wpadłam rano. Mnie też coś kręgosłup dokucza od wczoraj, a jeszcze na wieczór dużo pracy miałam, bo drugi tort dla dziecka robiłam. No powiem Wam , że jest jeszcze lepszy od tamtego, wyższy, lepszy krem , juz mi ślinka leci. Dziś przychodzą koledzy do Cypka, ale się ucieszy. No a Cypek ma anginę, nie wiem czy już pisałam, ale antybiotyk działa bardzo dobrze i właściwie już zdrowy jest. Był już wczoraj u ojca a dziś też na spacerek pójdą. Jeszcze tylko jutro dzień w pracy i wolne! W środę mam zabieg. Odniosłam swój malutki sukces, ostatnio wchodzę na wagę i patrzę ...59,7 ! A przez ostatnie dwa lata ważyłam 61-63 kg ( pomijam okres ciąży oczywiście ) także jest dobrze smiling smiley

Dziękuję wszystkim za życzenia dla chłopaków .

Anula kozo jedna Ty na tych zdjęciach wyglądasz jak młodsza siostra Oliwki, aż się przyglądałam ze dwa razy , normalnie jak nastolatka smiling smiley

Agusia to było do przewidzenia. Szkoda Karolka ale ponoć takie małe dzieci lepiej przechodzą ospę niż starsze. Mój Kuba miał 5 m-cy jak miał ospę i nawet nie marudził, za to Cypek ciągle jęczał , że go swędzi. Jeszcze tydzień i będziesz miała z głowy ospę na całe życie smiling smiley

Kasiaki Oliwka boska, słodziak normalnie smiling smiley wiem o czym mówisz, jeśli chodzi o kasę, u nas tez cienko. Wczoraj wydałam prawie stówę i w głowę zachodziłam jak to się stało, bo nic nie kupiłam!! W netto kupiłam jajka, margarynę dżem i kaszkę dla Kuby, coś do picia - ponad 30 zł, potem byłam w pepco, tu bluzka dla Cypka za 7,90,majteczki dla niego , tu dwa body dla Kuby po 4 zł, i znowu 30 zł, potem krem do toru, gazetę i książeczkę dla Cypka i po stówie!! Dwa razy liczyłam, myślałam że gdzieś dałam się oszukać, ale niestety nie sad smiley Takie drogie jest wszystko teraz.

Ksenonka nic nie przyspieszysz, Natalka rozwija się we własnym tempie. Mój Kuba też jest leniuszek, nawet sam nie siada, ale jak go posadzę to już ładnie i długo siedzi, bawi sie zabawkami. Na razie tylko się turla po podłodze ale czasem próbuje kuperek do góry podnieść. Więc nie raczkuje jeszcze a już o wstawaniu mowy nie ma. Choć lubi stać jak się go trzyma. Cyprian pierwsze samodzielne kroczki stawiał jak miał roczek, nie raczkował wcale . Mniej więcej około 10tego miesiąca zaczął wstawać w łóżeczko. także każde dziecko jest inne.

Patka gratulacje dla Fabianka. oto przykład jak rożnie się dzieci rozwijają . Mój nawet sam nie usiądzie a Fabianek już chodzi. Brawo !


[link widoczny po zalogowaniu]

izabela82 (offline)

18-06-2012 11:06:38

lubelskie
AGUSIA wiem co czujesz bo u nas 2 lata temu najpierw zachorował Seba POTEM ja a na koncu Tomek ! to była masakra a takie było ciepło .Natusia TaK mi przykro , moze m ą z ZNajdzie nową prace? moja tez nie raczkuje ale po 2 dzieciach wcale mi do tego niespieszno.Jeszcze zdążą sie nachodzic i nabroic.ANIU miłego wypoczynku .U nas dobrze , wczoraj wizyta u tesciów i grill , a dzisiaj jak zwykle sprzątanie .


katki (offline)

18-06-2012 13:00:14

Tarnów
Przed 8 byłam już na spacerze. Ale zaraz przed 10 się już zwijałam bo zaczęło być już gorąco. Ja na 14 do pracy sad smiley ale mi się nie chce!

Patka - ja dopiero dziś zobaczyłam ten filmik. Super widok!! Gratulacje dla Fabianka!!

Anula - super fotki!! Widać że wyjazd się udał! No a cena obiadu - bez komentarza!

Lecę się zbierać. Miłego popołudnia!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Andi (offline)

18-06-2012 13:57:26

Kłodzko
HEJ, KASIAKSI, JESTEM, NIE MUSISZ DO MNIE PISAĆ. Dziękuję za pamięć.
Odezwę się później bo mój synuś własnie wraca z rehabilitacji.
Poczytałam Was już, więc w chwili wolnej odpisze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bialamasajka (offline)

18-06-2012 14:28:34

Sosnowiec
Kochane mamusie,

wczoraj pierwszy raz zaliczyliśmy plażowanie z Tosią. Jakbyście zobaczyły jak jej się podobało !!

arka gratuluję Wagi !! Ja tak bym chciała jeszcze z 2kg bo tyle mi zostało po ciąży i nie chce zejść ;(

Ksenonka moja mała Tosia też nie raczkuje.. i nawet się nie zapowiada żeby miała na to ochotę !!!! Na początku się stresowałam a teraz loozik smiling smiley nie będę jej na siłę zmuszała smiling smiley

Anula daj znać jak będziecie się wybierali do chorzowa do parku.. brak nam motywacji żeby tam jechać.


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



dazy22 (offline)

18-06-2012 18:01:51

trochę tu, trochę tam...
ja na chwilkę dzisiaj bo nie bardzo mam ostatnio czas.

My juz raczkujemy i w sumie tak to się stało z dnia na dzień i wcale sie nie zapowiadało na raczkowanie a tu niespodzianka także ksenonka cierpliwosci a przyjdzie pora i na Natalkę smiling smiley

Buziaki dla wszystkich maluchów buziak od dziecka no i dla mam oczywiście też smiling smiley
ps. jest jeden plus w tym nie raczkowaniu, bo odkąd mała zasuwa to oczy muszę mieć wszędzie i nalatać się trzeba tongue sticking out smiley


Czekając na dzień, w którym spełnią się marzenia..
-w końcu się spełniły ... Kocham Was skarby moje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]






[link widoczny po zalogowaniu]

Ksenonka (offline)

18-06-2012 19:08:28

Skierniewice
Dziewczyny no rewelacja ten basenik, Natalka zachwycona jest choć na sucho się bawiła. Małą żabkę się odpina i ma dzwoneczek w środku, taki sam dzwoneczek jest w główce dużej żabki. A łapki żabki piszczą. Polecam fajoski i jak na taki to cena ok.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaksi (offline)

18-06-2012 19:43:58

okolice Krakowa
Ksenonka to super ze zakup udany. zrób focie!
a my po ciężkim dniu pójdziemy sie zaraz kąpać i mam nadzieję ze do spania dzisiaj pójdzie wcześniej. Strasznie mnie glowa boli i nogi spuchły. kurde!
oli dzisiaj tez sie taplała i jest mega zadowolona. Nauczyła sie pokazywać gdzie jest oko, daje buziaki jest teraz taka kochana.
Andi pisz co u Was! Nie znikaj znów!


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

Andi (offline)

18-06-2012 21:10:49

Kłodzko
Hej.
Nie było mnie, bo zapomniałam się pochwalić, że jedziemy na wycieczkę do Wiednia - firma męża sponsorowała wyjazd dla swoich pracowników i ich współmałżonków. W czwartek po rehabilitacji zawiozłam małego do moich rodziców, w piątek sprzątanko i wyjazd. Wróciliśmy wczoraj o 22 i spałam dziś do 11:30 grinning smiley O 14 moi przywieźli małego dzień zleciał.
Na wycieczce było cudnie, Wiedeń, Brno, jaskinie. Spaliśmy w Czechach przy granicy z Austrią. Wstawiłabym zdjęcia, ale zapomnieliśmy aparatu z autobusu wczoraj i trochę potrwa zanim go odzyskamy :d

Jak zawoziliśmy Szymka w czwartek to miał 3 żeby, a dziś miał już 4. Teraz w nocy z niedzieli na poniedziałek mu się wyrżnął grinning smiley Tyle u nas.

natusia,współczuję sytuacji. Ale głowa do góry, mąż na pewno szybko coś znajdzie.
Aniaa, miłego wyjazdu smiling smiley
Ksenonka, ja robię jak katki, sadzam małego na podłodze i rozkładam mu zabawki "daleko" od niego, trochę powyje zanim się ruszy, ale na tym to polega. Musi mu się zachcieć, a jak płacze się dla świętego spokoju podaje zabawki, a tak mały siedzi i wyje a jak zobaczy że się nie doczeka to sam kombinuje.
Arka, torcik wygląda naprawdę znakomicie, podzieliłabyś się z koleżankami grinning smiley i Te truskaweczki mniam mniam.
Kasiaksi, dzięki za pamięć.

nie pamiętam co jeszcze.

aaa Anula, zdjęcia super smiling smiley

Ksenonka, katki mam pytanko, w czym Wasze dziaciaczki się kąpią w tych basenikach ? bo ja też mam basenik ale nie wiem, w pieluszce, w bodach, w koszulce, nago ?? i jak długo ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-18 21:12 przez Andi.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547370, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.