Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

kasiaksi (offline)

14-06-2012 13:38:18

okolice Krakowa
To gratulacje dla Miśka!!! Ania to odwiedzisz stare kąty, tak? Fajnie. A ile cie nie będzie? Tylko o nas nie zapomnij;-) Miłego pobytu.
U mnie tez leje i smętnie sie zrobiło:-( kurczak dochodzi zaraz młody ze szkoły wróci to zjemy i moze drzemkę zaliczymy.


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

14-06-2012 13:42:33

Wodzislaw Slaski
Iza dawaj mi tu zebolka,bo wy macie tak duzo juzsmiling smiley
Ksymenka no to fajnie,ja tez bym cos przemeblowala,a jak autko???jechalas juz???
kasiasi ja tu bedesmiling smileysmiling smiley
arka kupisz kilka rzeczy a kasy tyle ,ze szok,a w biedronce juz nie jest najtaniej,chociaz ostatnio Bebilon stanial o 3 zeta.


Az sie poplakalam jak miska zobaczylam ,jeszcze tak niepewnie,ale raczkujesmiling smileymoje szczescie kochanesmiling smileysmiling smileysmiling smiley,spadam wlosy suszyc,bo wygladam jak....

kasiaksi jade na tydzien,w sobote wracam,musze firanki zamowic,fryzjera odwiedzic,wszystkie kumpelesmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley i na dzien ojca wracamysmiling smiley,juz tesknie za moim mężulkiem a jeszcze nie pojechałamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-14 13:44 przez Aniaa.

kasiaksi (offline)

14-06-2012 15:45:24

okolice Krakowa
Ania krótka rozłąka dobrze wam zrobi. to fajnie. ze uda ci sie jednak pojechać bo pamiętam jak pisałaś ze ciężko będzie. ale fajnie! bedziesz nam miala co opowiadać:-) (czyt. opisać) . ale będziemy tęskniły:-(
a misiek jak sie rozkręci to za nim nie nadążysz.młody kozak


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

Patkaaaaa (offline)

14-06-2012 20:05:44

Olkusz
Cześć jestem i ja ;P

Nie zaglądam zbyt często bo ta pogoda mnie dobija ;d
Mam takiego doła przez nią że szok ;p.

Aniu gratulacje dla Miśka :d. Zdolniacha z niego . I miłego odpoczywania u mamusi ;d.

Ksenonka ja nie znam tego problemu z zasypianiem dziecka bo ja swojego wsadzę do łóżeczka i sam się usypia i śpi w nim całą noc


A u nas wszystko ok . Fabian stoi bez trzymania ok 10 sec . kleczy , staje , siada , mówi mama, tata , am , ne (czyaj nie) papa, nauczył się rzucać i łapać piłkę , robi papa biję brawo noi chyba to na tyle , a i jeszcze 4 ząbki mamy winking smiley. Teraz mam koniec szkoły to się postaram czesciej zaglądać ;D.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia0105 (offline)

14-06-2012 22:36:09

Doruchów
Heka mamuśkismiling smiley
Wreszcię jestem,mogę się zalogować a nawet coś napisaćhot smiley

Na początek buziaczki dla wszystkich dzieciaczków które skończyły osiem miesięcy pod moją nie obecność smiling smiley
Zdjęcia superaśne a bąbelki słodkiesmiling smiley
U nas nawet w miare.Dziewczyny zdrowesmiling smiley NARESZCIEsmiling smiley
W czoraj byłyśmy u nas tu w bajkolandzie,,Natalka się wyszalała że w drodze powrotnej usneła mi w auciesmiling smiley
Hania nie ma jeszcze ani jednego ząbka,siedzi sama i zaczyna podciągać się na rączkach żeby klęknąc w łóżeczku przy szczebelkach.Zaczyna powoli raczkować ale bardziej w tył niż do przodu jej to wychodzi.
Pogode mamy do bani,ciągle pada i jest zimno.Ale od soboty ma być po 30 stopni.Ciekawe jak długo?A zaś dzieci chorują.....
Spokojnej nocki życze pa


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabela82 (offline)

14-06-2012 22:56:54

lubelskie
AGUSIA a ma cos na osłonę żołądka?Magdalena cos zaczyna kumac z tym raczkowaniem, i jutro tez zakładam bujaki do łóżeczka.SPOKOJNEJ NOCKI


Aniaa (offline)

15-06-2012 06:27:08

Wodzislaw Slaski
Agusia jak nie ma oslonowo nic,to jogurty niech je chociaz.Fajnie,ze Hani juz to znikasmiling smiley,a co do podczytujacych,masz racje,tak jest,my tez podczytujemy,a rózne historie juz tu spotkalam.

kasiaksi no bo ja jade do mamy 70km stad,a mialam jechac do cioci w gory,ale tam nie pojade,bo 500 stow na paliwo nie dam.

OLIWCIA BUUUUUZIOLKI DLA CIEBIE NA TWOJE 8 MIESIECYsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Patkaaa witajsmiling smiley,super,ze macie juz 4 zebolcesmiling smileysmiling smiley,a ty sie tu pogoda nie wykrecaj,tylko piszsmiling smiley,jak swiadectwo???juz konczysz???

asiu no wylazlas z ukrycia nareszciesmiling smiley

ANULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bIALAMASAJKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KATARZYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DAZZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUSTYNAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DESERTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KATKI!!!!!!!!!!!!!!!!!
MYKMYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NATUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MUSZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DARKANGEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




I RESZTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WYLAZIC I MELDOWAC CO UWAS I WASZYCH SZKRABOW A NIE CZYTAC I SIE CHOWAC PO KATACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-15 06:32 przez Aniaa.

Anula88831 (offline)

15-06-2012 06:58:39

Ruda Śląska
hejsmiling smiley

na początek mega dużo kusiolków dla Oliwki KAsiaksi i Michałka ANiwinking smileyurodzinowe baloniki

Aniu dziękiwinking smiley ciesze się, że jedziesz i odetchniesz od czterech ścianwinking smiley Mężusiowi dobrze zrobi taka rozłąka i doceni jaki skarb ma w domkuwinking smiley (znając Ciebie pewnie mu nagotowałaś na cały tydzień obiadków hihismiling smiley Michaś jest przzesłodki i taki podobny do Ciebiewinking smiley

Patka moja Oliwka też ma naczyniaka na główce i jedni mówią,że zejdzie inni żeby wymrozić ah sama nie wiem. Koleżanki córka ma 3x3 na pleckach i jej pediatra jakiś zaszczyk w to wstrzyknał,że niby ma to zejść a zaś druga koleżanka ma synka , który to też miał na główce i dała mu to zamrozić i po tygodniu i tak mu to wylazło. Mały darł się w nieogłosy i od tamtej pory jest niespokojny ( tak mówiła) i drugi raz mu nie szła wymrażac teraz ma 3 latka i samo to znikło... a Fabianek duże to ma na stópce. Oliwka ma tak jakby jej ktoś maline rozgniótł na główce wielkości 0,5x0,5cm

Agusia ciesze się, że z HAnią już lepiejsmiling smiley a Mężuś niech się kuruje winking smiley

Asiu super,że dziewczyny zdrowe jużwinking smiley Natalka musiała być w 7 niebie w tej bajkolandismiling smiley za nie długo będziemy z naszymi szkrabami chodzi do sal zabaw;D

Arka kurcze a może faktycznie to od spirali;/ no bo w końcu ile Cie to może boleć i robić się stan zapalny... Ja jak chodze do biedrony to też robie zakupy patrząc na cenę a i tak przy kasie kokosy się płaci ZA NIC... Teraz gdy już ja nie dostaje wypłąty i żyjemy z wypłaty S. to po opłaceniu rachunków dziennie do wydania przez 7 dni w tyg. mamy 20 zł i nie możemy tego przekroczyć bo braknie. Dziękuje Bogu ,że karmię piersią...

Kasiaksi jak tam Oliwka smakował jej ryż w chińskiej;D?

Mojemu S. kończy siię urlop więc bede od pon częściej tu zaglądała;D
Teraz jeszcze kończy remont;/ tzn. odświeżać mieszkanie...

U Nas cały czas padało dziś w końcu zanosi się coś na lepszą pogodę tfu tfu by nie zapeszyć... i w końcu pókdziemy z Oliwką na spacer...

Ksenonka Twoja Natalka nie wygląda na wychudzoną ani zagłodzoną;D Moja Oliwka je mniej więcej tak jak twoja NAtalka a waża tyle samosmiling smiley więc wszystko w porządkuwinking smiley A Twój brat też ma córeczke im też tak wchodzi na głowę?

dobra lece potem zajrze jak będzie jak;D


[link widoczny po zalogowaniu]

beatkaa24 (offline)

15-06-2012 09:47:28

Łódź
Witam

Ania gratulacje dla miska za to raczkowanie smiling smiley ach tym bardziej sie doczekac nie moge jak Marcel zacznie smiling smiley milego odpocynku


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
3Aniołki [*]
ANIOŁEK ALANEK UR. 22.09.2010 ( 23 TC)
"Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą z takich chwil oddałabym całe życie" "Łzy rodziców nie wysychaja nigdy"

KC Synku ;(

Ksenonka (offline)

15-06-2012 10:16:07

Skierniewice
Ania super że sobie pojedziesz do mamy. Będziesz miała chwilę dla siebie. Odpoczniesz psychicznie, spotkasz ze znajomymi. A Misiek da popalić trochę babci, będzie za nim biegała.

Asia takie sale zabaw są super, dzieciaczek może się wyszaleć, wykrzyczeć.

Agusia dobrze, że osp znika. A mąż niech się leczy i tak jak Ania pisała jogurty na florę bakteryjną niech je. Agusia jak każda z nas, czekam niecierpliwie na postępy Natalki.

Patka to twój synuś wymiata.

Iza polecam płozy do bujania, Natalka choć w dzień mi zasypia w łóżeczku, a u nas było z tym ciężko.
Anula moja Natii przy Zuzi mojego brata to anioł. Zuzia tylko rączki nawet na spacerku. Zamęcza moją bratową.
Noc u nas koszmarna już nawet nie wiem ile razy się budziła. Padam na twarz, jestem zmęczona, rozdrażniona i nie mam siły.
Natalka śpi więc i ja idę zamknąć oko.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547390, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.