Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

beatkaa24 (offline)

13-06-2012 14:29:25

Łódź
Witam
Ksenonka wspolczuje tych dobrych rad nie wiem kiedy ty masz jej jeszcze dawac jesc i co ?? przeciez dostaje odpowiedznio ... jak dobrze rosnie i nie ma anemi to wcale nie sluchaj ...

Ania Marcel tez straszy hehe a jak podlapie to caly dzien do kazdego smiling smiley do tego mowi abła, dada, gaga, tata juz mu sie wypowiada mama za nic nie chce powiedziec , bu, gu o tak sobie po swojemu smiling smiley ale za to nie pełza smiling smiley a na czworaka wyprawia akrobacje, ze prawie na glowie staje smiling smiley nie moze za nic zalapac tego ruchu rekoma no i 3 dni temu sie pierwszy raz podniosł w lozeczku dwa razy a dzis juz nie umie lapie sie chce wstac a dupka za ciezka smiling smiley

Ania kurka to misiek ci niezle wcina wow Marcel to je na sniadanie 120mleka na gesto z kaszka albo manna + owoc pozniej ma obiadek nie wiem ile taka miseczka nieduza ok 150 pozniej o 17stej butla 150 i na noc 200 do spania kaszki gestej no i budzi sie jeszcze w nocy na mleko i daje mu 150 ale bede zmiejszac bo chce juz odstawic to jedzenie nocne jak sie uda smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
3Aniołki [*]
ANIOŁEK ALANEK UR. 22.09.2010 ( 23 TC)
"Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą z takich chwil oddałabym całe życie" "Łzy rodziców nie wysychaja nigdy"

KC Synku ;(

Aniaa (offline)

14-06-2012 05:33:00

Wodzislaw Slaski
witam,wczoraj nie umiałam sie zalogowac.

BUZIOLKI DLA TOSIENKI NA JEJ 8 MIESIECYsmiling smiley

Agusia musisz kupic Hani i Karolkowi laptopysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Pogoda dobija,pada i pada i pada.

Beatkaa,duzo??confused smiley,2 flaszki mleka,obiadek,deserek,i kaszka na wieczór,w nocy nie je wcalesmiling smiley,ocvzywiscie juz nie spi i buszuje,a mowie ci on pełza,na raczkach sie podpuiera i zasuwa z predkoscia swiatla,wczoraj poszlam zrobic kaWE too znalazlam go w przedpokoju a usmiech mial nieziemskismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

beatkaa24 (offline)

14-06-2012 08:46:57

Łódź
Aniu w sensie ilosci ml smiling smiley a tak faktycznie normalnie smiling smiley a o ktorej dajesz mu ostatni posilek przed snem ? Marcel pije mleko w nocy sie budzi ok 2 chce wlasnie go juz tego oduczyc i zmniejszam ilosc tego mleka w nocy a tak w ciagu dnia zje najwiecej 150 no a na noc jedynie o 20 zjada 200 smiling smiley deserka nie je bo nie zmiesci wiec owoca dostaje do sniadania smiling smiley
fajnie macie z ty pełzaniem Marcel nic nie ruszył stoi na nogach, buja sie no i sie zlosci bo nie umie ruszyc sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
3Aniołki [*]
ANIOŁEK ALANEK UR. 22.09.2010 ( 23 TC)
"Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą z takich chwil oddałabym całe życie" "Łzy rodziców nie wysychaja nigdy"

KC Synku ;(

Aniaa (offline)

14-06-2012 09:39:23

Wodzislaw Slaski
Beatkaa misiek je ostatni posilek tak przewaznie o 18,kaszke mleczno-ryzowa ze 150ml wody a potem dopiero kolo 8 rano mleko max 210ml,powiem ci ,ze z tym pelzaniem to ekspresowo mu poszlo,,pare dni temu zaczal sie bujac na kolankach ,a teraz pelza,ale nogi ciagnie za sobasmiling smiley,oczy w d... mam,a wczoraj wpadl mi do kosza z zabawkami...juz spał,ze mna ja poszlam do lazienki ,a ten sie w tym momencie obrocil i nie wiem jak ,ale byl miedzy miskami,dobrze ,ze miekkie byly na wierzchu.
Patrzylam dzisiaj w tabele,to jest oksmiling smileysmiling smileysmiling smiley,czasem z deserkiem jest róznie,bo zje troche ,albo wcale,bo akurat spi,wiec potem juz tylko kaszka i spac.poszlam zalac kawe ,i slysze go juz jak wali o panelesmiling smiley.musze go isc zwazyc,na domowej ma 9.700smiling smileysmiling smileysmiling smiley


LASKI DO LICHA WRACACIE CZY NIE??????????????????????????????????????BO JA SIE TEZ ULOTNIEpłacz


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

izabela82 (offline)

14-06-2012 09:50:02

lubelskie
a u mnie brak czasu jeszcze Madzia pomaga mi w pisaniu.U nas normalka . Ksenonka wspolczuje , az strach pomyslec co bedzie jak pojawi sie drugie , mama sie do was wprowadzi! zycze ci cierpliwosci .Mnie takie uwagi obrazają bo jestem sama , nikt mi nie pomaga a tylko pouczają jakbym chciała zle dla dzieci.


kasiaksi (offline)

14-06-2012 10:49:37

okolice Krakowa
hejo. ja jestem ale wczoraj wogóle nie dało sie wejść na stronę. jesteśmy na spacerze bo w końcu nie pada. ale myślę ze to chwilowe bo juz sie chmura zbiera. Ania poczekaj jak misiek zacznie wstawać... dopiero sie zacznie.
pustki nam sie tu robią.!Ale dziewczyny wracającie bo co ja bez was zrobię???
Agusia zdrowia dla męża.
do potem...


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

arka82 (offline)

14-06-2012 10:51:44

Świerzno
Hej laseczki smiling smiley Co tu tak spokojnie jest ostatnio? Wszędzie jakoś tak cicho i spokojnie. U mnie w robocie tez jakiś zastój. Czy ktoś wie jaki był wczoraj wynik końcowy tego meczu z Niemcami ? Kurcze no fajnie grali, ale poszłam spać i nie wiem jak się skończyło . U mnie nic nowego, jajniki czuję ale nie bolą nie wiadomo jak, trochę ciągną i kłują. Noi plecy, standart. Dziś będę robić torcik urodzinowy dla Cypka. Wiecie co normalnie się wczoraj wkurzyłam. Poszłam do Biedronki po parę rzeczy na Cypka urodziny. Będzie w sumie troje dzieci, więc kupiłam jakieś chrupki, żelki, ciasteczka, soczki, owoce itp. Wszystko brałam z tej niższej półki i zapłaciłam ponad 70 zł !!! Oczy mi wyszły z orbit, jak zobaczyłam ile mam do zapłaty! A przecież nic nie kupiłam, oprócz słodyczy i owoców dla dzieci. Masakra jakaś , te pieniądze nic nie warte teraz.

Agusia poproszę o przepis smiling smiley

Ania nie mogę się napatrzeć na Miśka na tym zdjęciu co masz pod postami. Czadowy jest smiling smiley Tylko patrzeć a zacznie raczkować. Mój Kuba to leniwy jest w tym temacie, też próbuje ostatnio się czołgać, czy jak to nazwać, więcej się turla.

Beatka mój Kuba tez nie pełza, cos tam próbuje ale mu nie wychodzi,nie podnosi się też na kolanka, a jak go postawię w takiej pozycji na czworaka, to czasem ze dwie sekundy ustoi. Ale słaby jest jeszcze.

A gdzie reszta?????????? Haaaaaaaaaaaalllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooo !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Ksenonka (offline)

14-06-2012 12:04:23

Skierniewice
Jestem i ja. Wczoraj nie mogłam się tu dostać.
Ania to gratulację dla Miśka za opanowanie pełzania. U mnie nadal nic. Próbuję tylko siadać.
Wczoraj zrobiłam przemeblowanie i mam łóżeczko turystyczne w sypialni, a zwykłe w salonie. Teraz Natalka będzie siedziała w łóżeczku może zacznie kombinować.
Arka kurde znów, bidulko. Pewien ten twój lekarz od czego to.
Iza jest mi czasem bardzo przykro przecież ja źle dla niej nie chcę to mój największy skarb. Natalka jest długa i nie ma takich klasycznych wałeczków i dlatego mama uważa, że jest zachudzona. Czasem trudno mi z mamą wytrzymać, ale ona teraz została sama i trochę mi jej żal, dlatego pozwalam jej u nas przesiadywać.
Agusia zdrówka dla was wszystkich bo widzę że powoli ci się rodzinka wykrusza.

A ja dziś jestem zadowolona moja Natalka właśnie śpi sama w swoim nowym łóżeczku w drugim pokoju. Jejku po tym jej spaniu na rękach to jest jakiś cud. Te płozy do bujania to moje wybawienie, położyłam ją do łóżeczka bujałam i bujałam aż w końcu padła.

Buziole dla Tosieńki i Rafałka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beatkaa24 (offline)

14-06-2012 13:15:28

Łódź
marcel wlasnie na kolanach to sie juz dawno zaczol bujak i na czworaka wiec myslalam, ze szybciej rzejdzie do raczkowania a tu nic no coz trzeba czekac smiling smiley

Aniu no widzisz a ja sie zamartwialam, ze jak Marcel zje o 20 i potem rano sniadanie kolo 8 to bedzie za glodny a moze nie smiling smiley ale budzi sie w nocy wiec dostaje tylko zminiejszylam ilosc i robie bardziej wodniste zobaczymy smiling smiley

u nas pada caly dzien wiec zamulamy w domu


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
3Aniołki [*]
ANIOŁEK ALANEK UR. 22.09.2010 ( 23 TC)
"Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą z takich chwil oddałabym całe życie" "Łzy rodziców nie wysychaja nigdy"

KC Synku ;(

Aniaa (offline)

14-06-2012 13:29:22

Wodzislaw Slaski
Hej deszczowosmiling smiley
Poszlam do carfura bo jade do mamy a u niej nie bede gotowala i kupilam te podwojne zestawy z hippa po 220gram po niecale 12 zeta byly,no i mleczko i zel do kapieli tez z hippa bo lubie i jedne husteczki i 75 zeta,a i jeszcze kaszke na sniadanko ,jeszcze takiej nie mial z bobovity.wracalam i zaczęlo lacsmiling smileysmiling smiley nawet majtki mialam mokrethe finger smiley,ale misiek suchysmiling smiley.
wyjezdzam w niedziele i nie bedzie mnie na neciesad smileysad smileysad smiley,macie duzo pisac,bo jak nie to zrobie sobie runde po krajusmiling smiley


własnie w tej chwili moje dziecko kochane zakumało,ze raczki i kolanka razem dzialajahot smiley,raczkujesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.