Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

kasiaksi (offline)

04-04-2012 07:47:30

okolice Krakowa
Buziaki dla Natalki i wszystkich dzieciaczków.
Anula szlag mnie trafić chciał jak przeczytałam co ta lekarka ci powiedziała! poje.... babsko i tyle!!! Karm jak najdłużej i ciesz sie z tych chwil bo to najcenniejsze co moze byc. taka więź z dzieckiem. I zmien lekarza!!!
U nas gorączka wczoraj ustąpiła, w nocy pojawiła sie wysypka więc to chyba koniec choroby. Noce są koszmarne. Taki krzyk co chwilę ze masakra. Przytulam daje pić i spi dalej pol godziny i od nowa jazda. za noc wypija ponad 300ml. Padam na pysk. ale damy radę!!!
Kasiula pieknie wyglądałas! Sukienka śliczna.
muszę kończyć bo płaczeeee....


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

izabela82 (offline)

04-04-2012 09:39:04

lubelskie
A u nas kaszel , chyba nieobedzie sie bez ant.ale zobaczymy , narazie syropek i spray do gardła , Tomek ma ropny katar a Seba kaszle i dzisiaj znowu do lek , a ja do dentysty.Noce koszmarne , moze w koncu jej przejdzie bo w maju chce isc na weselicho , bo pózniej długo nie bedzie.Kolejny dzien w domkusmutnyaha ;buziaki dla Natalki


arka82 (offline)

04-04-2012 10:06:02

Świerzno
Hej kochane, witam, się w ten zimny i ponury dzień. Wieje, pada i nawet nie mam zamiaru nosa wyściubiać na dwór. Cyprian w przedszkolu, a Kuba jęczy coś w wózku. Najchętniej siedziałby na kolanach i ogladał ze mną telewizję. Taki z niego kinoman, że nawet jak go karmię ( kłade go sobie na kolanach ) to skubaniec potrafi się nagle wygiąć do tyłu, żeby zobaczyć telewizor. Muszę go mocno trzymać, bo wczoraj tak mi się szarpnął niespodziewanie przy jedzeniu, że spadłby mi z kolan. Czy Wasze dzieci też chcą już stawać na nóżkach? Rany, mój Kuba tak się usztywnił ostatnio, że jak naprostuje nóżki to stoi jak stary . Jezszce porządnie nie siedzi a już do stania się rwie. Ale Cypek też wcześnie na nóżki zaczął stawać, jego jak miał 7 miesięcy do chodzika wkładaliśmy na troszkę, to się odpychał nóżkami. Ja już czuję coraz bardziej, że wracam do pracy. Była u nas w poniedziałek nasza niania, będzie zostawała z Kubusiem. Umówiliśmy sie na 4,50 za godzinę. Ona chciała 4 zł ja wyskoczyłam ze mogę dać więcej i teraz żałuję. Wyliczyłam wczoraj że z pensji nie będzie mi zostawało ani grosza. Jak będę miała tyle opłac co w zeszłym miesiącu ( 800 zł ) , 400 zł wyjdzie dla niani, ze 200 zł na moje dojazdy do pracy i juz nie mam pensji. Za co my będziemy żyć?? Mam coraz większego doła jak o tym pomyślę. sad smiley sad smiley A jeszcze żeby tego było mało, nie wiadomo czy w nowym roku szkolnym będzie przedszkole. Bo teraz przedszkole było finansowane ze środków unijnych, program się skończył z dniem 1 kwietnia. Narazie do końca roku szkolnego przedszkole wzięła gmina, ale czy będą środki na nowy rok szkolny to nie wiadomo. I co ja wtedy zrobię z 4 latkiem?? Niani nie zostawie, bo musiałabym jej chyba zapłacić drugie tyle. Teściowa pilnuje szwagierki syna, a my oboje pracujemy. DUPA Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
I weź tu człowieku miej dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO za chore państwo ..............

Patka Fabianek śłiczny, mały łobuziak. Zdrówka dla synka. Mój też dopiero co był chory. Ostre zapalenie oskrzeli, u nas niestety był szpital, bo podekrzewali zapalenie płuc u małego, więc spędziliśmy tam kilka dni. No ale na szczęście to nie były płuca.

Aniaa dziękuję za pamięć. smiling smiley Buziaki dla Miśka smiling smiley

Misowa to dobrze Ci powiedziała doktor o zywieniu dzecka. Większość opracowań podaje, że dzieciom karmionym piersią dietę należy ropzszerzać dopiero po 6tym miesiącu.

Effcik Patunia jest śliczna. Mam nadzieję że już nie daje Ci tak popalić.

Kasiula spóźnione ale najszczersze życzenia wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia. Wyglądałaś przepięnie, sukienka boska. Ty to laska jesteś to Tobie taki fason pasuje. Ja już tych swoich rozstępów i cellulitu nie mogłabym pokazać sad smiley Gratuluję ząbków smiling smiley

Anula no chora ta doktorka. Twoja sprawa ile Ty będziesz piersią karmiła. Jak byłam w szpitalu z małym to się mnie dwa razy pytały lekarki dlaczego ja nie karmię piersią, ze to takie fajne, zdrowe dla dziecka, dobre i wogóle. Musiałam się tłumaczyć sad smiley Jak tam Oliwka, już lepiej?? Teraz taka pogoda , dużo dzieci choruje, w szpitalu ordynatorka mówiła, że jest dużo zachorowań, głónie na górne drogi oddechowe, bo ta pogoda taka zdradliwa. Trzeba uważać.

Ksenonka współczuję Ci kobieto, wogóle zauwazyłam, ze te z Was które karmią piersią, to mają właśnie takie problemy z maluszkami. Jeju, moje dziecko to złote przy Waszych, jeśli chodzi o marudzenie, noszenie na rączkach czy spanie. No ale ja krótko karmiłam piersią, więc nie zdążył się przyzwyczaić.

Kasiaki buziole dla malutkiej. Bidulka . Cieszę się że już jest lepiej. Jak wysypka się pojawiła, to faktycznie tylko trzydniówka była. Dobrze że nic powazniejszego.

Izabela a byłaś z małą u lekarza? Wiesz, ja to już jestem przewrażliwiona. Bo u nas od zwykłego kaszelku skończyło sie na zapaleniu oskrzeli z podejrzeniem zapalenia płuc i szpital. Więc lepiej dmuchac na zimne i pokazać małą lekarce, niech ją tylko osłucha. U tak małych dzieci bardzo szybko rozwijają się infekcje. U nas jednego dnia było czysto i tylko gardło czerwone a za dwa dni już szpital i ostre zapalenie oskrzeli.

Agusia cieszę się że wróciłać smiling smiley Mam nadzieję , że nie żywisz urazy smiling smiley Dzieciaczki masz super, a Hania jest kapitalna. Nakarmiłą braciszka widelcem . Będziesz miała super pomoc przy karmieniu .

Wszystkim dzieciaczkom buziaki na ich miesięcznice, uciekam, bo mąż wrócił, buziaki

Asia nie daj cię chorobie . Jak tam moja synowa ? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 10:11 przez arka82.

Aniaa (offline)

04-04-2012 11:11:11

Wodzislaw Slaski
Arka no witaj kobietosmiling smiley
asiu duzo zdrówka dla wassmiling smiley
Kasiaksi moj misiek spi ładnie tak do 1-2 w nocy ,potem sie wierci,biore go do siebie,butla z piciem za glowa i co jakis czas wrzask,butla i lulu,no i za jakis czas powtorka,wczoraj miał szał wrzasku ok 16,wszystko bylo na nie, do tego dzwoniła moja mama co 5 minut,myslałam ze eksploduje.
Dzisiaj o 5.15smiling smileysmiling smiley zaczełam myc okna do 7.30 mialam juz po wszystkim,firanki powieszonesmiling smiley,u mnie dzisiaj piekne słoneczko,juz mam 17 stopni,wczoraj było 30 w slońcu,pranie powieszone,drugie sie konczy,jakis obiadzik trzeba sklecic,chyba udka upieke i juz.
A moj tez sie tak usztywnia jakby chodzic chcial,dzisiaj posadziłam go do nosidelka tego z wózka do auta ,no i mi sie wypina z niego,do dupy jest,i tylko do 10 kg,czas zakupic fotelik,jak przyjdzie zwrot ze skarbowki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

asia0105 (offline)

04-04-2012 11:19:40

Doruchów
Dziękuje wam kobietki ale czuje się coraz gorzej.Nogi to jak bym miała z betonu.No i katar się pojawiasad smiley
arka ta twoja synowa to bardzo towarzyska się zrobiła,musi zawsze ktoś do niej przemawiać i koło niej się kręcić bo inaczej wrzask taki robi że hoho.Ale za to w nocy śpi mi pięknie.Po kąpaniu wypija butle mleczka z kleikiem,zanosze ją do góry do łóżeczka i śpi (jest godz przeważnie 20) i teraz już śpi do 5.30-6 ranosmiling smiley Tak że nie mogę narzekaćsmiling smiley a w dzień to śpi mi po 3-4 razy tak po pół godziny.czasami jej się zdarzy usnąć na dłużej


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia0105 (offline)

04-04-2012 11:28:54

Doruchów
Chciałam wam jeszcze pokazać jaki tort dostał mój mąż od żony na 30 urodziny




BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anekat (offline)

04-04-2012 11:44:52

Witajcie kobietki.

U mnie też piekna pogoda tylko wieje bardzo.

Kasiula13 śliczne zdjęcia, wyglądacie cudnie.

Cytuj
Aniaa
Dzisiaj o 5.15 zaczełam myc okna do 7.30 mialam juz po wszystkim,firanki powieszone

Kobieto Ty mnie rozwalaszsmiling smiley O której okna zaczęłaś myć?? Weź wpadnij do mnie umyj, kurcze co to dla Ciebiewinking smiley

asia0105 tort bajerasmiling smiley

A u nas od wczoraj marudzenie, zęby chyba dają popalić, bo wszystko ląduje w buzi, a krzyk przy tym straszny jest bo się cały gryzak w otworze gębowym nie chce zmieścićwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Zapraszam do dyskusji na
[ebobas.pl]

arka82 (offline)

04-04-2012 12:13:36

Świerzno
Asia!! Tort jest genialny!!!!!!!!! Ja nawet nie wiedziałam że takie robią! Kapitalny smiling smiley Mój Kubuś tez lubi towarzystwo, więc napewno nie nudziliby się razem z Twoją córcią smiling smiley

Aniaa Ty to cyborgiem chyba jesteś. O 5tej rano okna myć. Oszalała . Zazdroszczę Ci pogody. Weź no prześłij trochę do nas tego słonka i temperatury. U mnie za oknem leje, wieje a na termometrze 5 stopni sad smiley Mój Kuba też się tak usztywnia, że staje na nóżkach gdy np. chcę go posadzić.

Kuba pospał, zjadł zupkę i niedługo zbieramy się do wyjścia. Odbierzemy Cypka z przedszkola i jedziemy mojej mamie zostawić maluchy a my na zakupy. Skromne, ale coś trzeba jeść.
Wiecie że mój mały ma chyba uczulenie na indyka? Dawałam mu ostatnio zupkę w słoiczku na indyku i potem jabłko z bananem. I wieczorem wysypany miał cały brzuszek w takiej pokrzywce. A rano zniknęło. Więc to pokarmowe. Na jabło i banan napewno nie bo już wcześniej jadł. A co do indyka to nie wiem, bo nie pamiętałam. W każdym razie na to by wychodziło, że go uczula.

Anekat a próbowałaś żeli na dziąsełka ? Zawsze trochę złagodza swędzenie i dziecię spokojniejsze będzie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

anekat (offline)

04-04-2012 12:21:06

arka82 nie próbowałam żeli. Zbieramy się zaraz na spacerek to zachaczymy o apteke.

Dziewczynki macie jakiś niezawodny przepis na babkę? Bo ja mam tylko niezawodny przepis na zakalcawinking smiley Chciałabym, żeby choć raz mi się udałąsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Zapraszam do dyskusji na
[ebobas.pl]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.