WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

tatjana (offline)

25-02-2011 19:44:01

kuroneko witamy w naszym gronie smiling smiley

Olunia198989 (offline)

25-02-2011 20:48:48

Długopole Zdrój
Tatjana Czasem na prwde ciezko cos wymyslic. Ja próbuje codziennie gotować coś innego no ,ale z pomysłami u mnie cieżko.
Kuroneko Witaj wśród Nas.
Szaga zależy jakiej jesteś postury. Ja jestem szczupła i pewnie brzuszka ,aż takiego ogromnego miła nie będę. Ja nie wchodzę już w żadne spodnie więc nie jest on mały, ale wiadomo to dopiero 12tyg. dopiero teraz na prawdę zaczyna rosnąć. No i ta śliczna kreseczka pod pępkiem.
Dodałaś takie śliczne fotki dzieciątek, dodaj jeszcze brzuszkasmiling smileysmiling smileysmiling smiley


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

25-02-2011 21:34:54

szaga, monikka83 no wlasnie marudny jest, ale nie goraczkuje, na dziaselkach zrobily sie dwie gorki i na razie tyle. moze do 9 miesiaca sie pojawiasmiling smiley

madalena888 ja uzywalam oliwki i pharmaceris na istniejace rozstepy, choc ich nie mialam i brzuszek jest oksmiling smiley najwazniejsze to chyba nawilzac po prostu. Slyszalam tez, ze witaminaA jest dobra. Ja w tej ciazy jakos nie moge sie zmusic do smarowania czymkolwiek.

Olunia Fajny brzuszek smiling smiley Moj nadal taki pociazowo-wiszacy tongue sticking out smiley


A ja jutro do szkolysad smiley




kate103 (offline)

25-02-2011 21:59:43

oklice Jeleniej Góry
Anexik1985 powiem Ci, że ja też mam tak dziwnie z tym jedzeniem. Czasami to nadal głodna jestem, a w żołądku się nie mieści...
Nikita wracaj do nas szybciutko i oby nic Ci już nie dokuczało.
Kuronekowitaj wśród Wrześnióweczeksmiling smiley
Dziewczynki co do wózeczków to polecam Wam takie,aby w spacerówce była przekładana rączka. Ja przy starszej córci miałam taki bez przekładanej i jak przyszedł czas na spacerówkę- Olcia miała chyba z 7 miesięcy to brakowało jej widoku mamusi,szybciej się też nudziła. A po za tym jak słoneczko razi to też wygodniej taką rączkę sobie przełożyć niż manipulować wózkiem.
Ja zdjęcie dzidziusia dodam koło 15.03, bo wtedy mam wizytę. Ciekawe czy poznam wtedy już płeć? Z córcią czekałam aż do 7 m-ca, bo nie chciała się ustawić uparciuch małysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

edzia9664 (offline)

26-02-2011 09:32:00

Hej kochane nie pisałam ostatnie dni, strasznie się denerwowałam badaniami genetycznymi.Byłam na nich wczoraj i wszystko jest w porządku.Maleństwo rośnie żartowniś, Lekarz przełączył Nam na 3D więc widzieliśmy wszystko dokładnie....ahhhhżartowniś


Olunia brzuszek masz śliczny żartowniś ja mam ja narazie troszkę mniejszy, ale co się wczoraj dowiedziałam przytyłam 2 kgwielkie oczy heheh.

Co do wózka to już chyba mam faworyta Graco [link widoczny po zalogowaniu]

Miłej soboty laseczkiżartowniś


[link widoczny po zalogowaniu]

edzia9664 (offline)

26-02-2011 09:45:42

Dokładnie,bałam pod uwagę jeszcze ten wózek [link widoczny po zalogowaniu] ale gondola jest baaaardzo mała.


[link widoczny po zalogowaniu]

gadzielec (offline)

26-02-2011 10:19:24

Cześć Kochane Wrześnióweczki smiling smiley

Plan na weekend był jasny - szkoła. Byłam tam wczoraj, rozzłościłam się tylko i musiałam odreagować więc poszłam na zakupy. Znalazłam taki cudny beżowy sweterek z kapturem, już miałam go kupić mojej dzidzi gdy mąż stwierdził "a co jeśli będzie chłopak?!". No tak... jest jeszcze opcja chłopak, nie ubiorę go przecież w beżowy sweterek.Odpuściłam. Dzisiaj też powinnam być na uczelni, ale zrobiłam sobie wagary- muszę się wykurować.

Co do zakupu wózka, też muszę poszukać takiego, do którego będzie pasował fotelik maxi cosi. Wg mnie to najlepsza firma produkująca najbezpieczniejsze foteliki dla maluszków. Szczególnie, że foteliki posiadają osłonkę główki i wypełnienie pod pupę. Dla noworodka to bardzo ważne.

Miłego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

26-02-2011 12:42:31

No i już 13 tydzień, to i ja się pochwalę moim dzisiejszym brzusiem smiling smiley zapraszam do galerii winking smiley

e_di (offline)

26-02-2011 13:28:12

ełk
tatjana ale fajnie Ci rośnie


[link widoczny po zalogowaniu]

magdaaa27 (offline)

26-02-2011 13:34:05

Grudziądz
tatjana piękny masz ten brzuszekkk!!!! az się wzruszyłamsmiling smiley mój o wiele mniejszy ale u Ciebie ewidentnie widać, że mały bobo tam mieszkasmiling smiley
co do wózków to ja będę wybierać między teutonia, implast i x-lander sprawdzone przez znajomych lekkie, sprawne wygodnesmiling smiley może nie najtańsze ale z drugiej strony zawsze można sprzedać albo zatrzymać dla następnej dzidzismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.