WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

Nikita (offline)

05-01-2011 21:28:37

Dziękuje Wam Dziewczyny,strasznie fajnie wiedzieć że ktos trzyma za nas kciuki i że mamy "starsze" koleżanki które służą poradą.Na prawde jesteście kochane :***

Cześć Saro smiling smiley
GRATULUJE smiling smiley smiling smiley smiling smiley nie mam żadnych wątpliwości smiling smiley
Mi pierwszy test ciążowy wyszedł w 27dc!!!!
Zrobiłam test krwi w 29dc i miałam 148,47 mlU/ml smiling smiley
Poleciałam od razu do lekarza bo wcześniejszą ciąże straciłam,ale nie chciał mnie oglądać tylko dał mi luteine tak w razie czego i kazał przyjść za dwa tygodnie.Ale ja panikowałam bo wcześniejsza ciąża była pozamaciczna i w poniedziałek poszłam na USG prywatnie i zobaczyłam malutką,niespełna dwu milimitrową kruszynke smiling smiley I teraz wiem że wszystko jest już ok bo Prezencik jest na miejscu,spokojnie sobie czekam do przyszłego tygodnia żeby zobaczyć maleńkie serduszko.A w między czasie zaczynam walczyć z coraz częstszymi dolegliowściami.. winking smiley
A Ty jak się czujesz?Bo jak nic Cię nie boli to poczekaj jeszcze ze twa tygodnie,wtedy na pewno będzie już widać Maleństwo smiling smiley
Wygląda na to że masz teramin pare dni po mnie,mi lekarka na USG wyliczyła wstepnie na 5 września smiling smiley


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

05-01-2011 22:21:50

Bruksela
Hej dziewczyny! Jestem tutaj nowa, ale mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do Waszego grona. Ja też jestem w ciąży... Bynajmniej tak pokazał mi test ciążowy. Termin wypada na 6 września. Lekarz kazał przyjść za 3 tygodnie na wizytę, żeby można było zobaczyć fasolkę na usg. Dziwnie się czuję,pierwszym objawem była senność w ciągu dnia, mam obrzmiałe piersi, zaczyna mi swędzieć brzuch, kawa mi nie smakuje, mam tylko nudności (narazie!), bo w poprzedniej ciąży wymiotowałam prawie do dnia porodu, a w początkowych miesiącach jedzenie stanowiło torturę i schudłam 5 kg. Zobaczymy jak będzie później. Serdecznie pozdrawiam buziak od dziecka

Nikita (offline)

06-01-2011 10:14:38

Cześć Szago,fajnie że jesteś smiling smiley
Ciesze się że jest nas coraz więcej smiling smiley
Mam takie same objawy jak Ty smiling smiley tak po 18 jestem już kompletnie nie do życia sad smiley często mnie mdli ale mam nadzieje że na tym się skończy winking smiley
A masz bole podbrzusza? Mam takie momenty że srasznie mnie boli jak na @.Lekarka mówiła że to normalne ale nie jest to fajne sad smiley
W jakim wieku jest Twoja starsza pociecha?


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

06-01-2011 10:20:57

Kraśnik
Cześć dziewczynysmiling smileyAle ten czas pędzi...dopiero to My Wrześniówki2010 byłyśmy kobietami w ciąży,a już tulimy swoje wyczekiwane maleństwasmiling smileyŻyczę i Wam wszystkim wspaniałych 9 miesięcy,samych radosnych chwil i szczęśliwego rozwiązania(Czyt.bezbolesnegogrinning smileygrinning smiley).No i tak jak już pisały moje koleżanki w razie pytań zapraszamy do nas!-Wrześniówka 2010smiling smileyPozdrawiam...


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kate103 (offline)

06-01-2011 11:04:11

oklice Jeleniej Góry
Witam!!!
Ja jeszcze co prawda u lekarza nie byłam (mam umówioną wizytę 11.01), ale na teście pojawiły się 2 kreseczkismiling smiley
Z moich wyliczeń wynika, że termin porodu to 2 wrzesień.
Trochę mam stracha przed tą wizytą, czy na pewno wszystko będzie dobrze...
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i życzę duuuużo zdrówkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Evelin12 (offline)

06-01-2011 11:42:03

Tullamore
Ja równiez gratuluję Wam dziewczyny tych cudnych dwóch kreseczek i obyście ciąże zniosły tak jak ja (czyli bez mdłości i wymiotów).smiling smiley Pozdrawiam serdecznie...


[link widoczny po zalogowaniu]


sara_85 (offline)

06-01-2011 13:21:16

Nikita czuje się dobrze, mam tylko nabrzmiałe piersi ale wiedzialam od początku że bede miała z nimi klopoty bo normalnie nosze rozmiar 80 E wiec strach myśleć co teraz będzie sad smiley Od tygodnia nie smakuje mi kawa a tak to wszystko oki smiling smiley Boję sie tylko czy ciąża się właściwie umiejscowiła ale tak jak mówisz zaczekam jeszcze troszke zanim pójdę do lekarza. Powiedz mi tylko czy lekarz zapisal Ci jakieś witaminki? Bo nie wiem czy cos brac czy nie bo przecież te pierwsze tygodnie sa szalenie ważne, a ja głupia nieświadoma wypilam w sylwestra 3 drinki z tequilla sad smiley a dzien przed kieliszek wina, w wigilie też z resztą wino piłam sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Dominika01 (offline)

06-01-2011 14:06:50

Konin
Witajcie Wrześnióweczki smiling smiley Jak to szybko zleciało smiling smiley niedawno my z dziewczynami oczekiwałyśmy naszych skarbów smiling smiley Życzę wam spokojnego oczekiwania na dzidziusie smiling smiley i dużo zdrówka wm życzę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Nikita (offline)

06-01-2011 15:10:54

Cześć Kate smiling smiley
Witamy kolejną Ciężarówke winking smiley
Na pewno będzie dobrze smiling smiley

Saro myśle że u Ciebie wszystko ok,ja miałam ciąże pozamaciczną i raczej nie da się tego nie zauważyć więc na pewno Twoje Maleństwo trafiło na miejsce smiling smiley
Ja mam "tylko" 75DD i w wekend musze iść po większy stanik..Nie wiem wprawdzie gdzie mam iść bo sama wiesz że to nie takie łatwe.. winking smiley
Mysle że nie masz co się przejmować tymi paroma drinkami,podobno dziecko pobiera substancje odżywcze z krwi matki dopiero po zagnieżdżeniu,sprawdż na jakimś kalkulatorze kiedy to mnije więcej było to może się uspokoisz smiling smiley
Ja już od jakiegoś czasu łykam kwas foliowy,zaczełam jeszcze przed ciążą.Jeżeli jeszcze nie łykasz to leć do apteki,podobno właśnie teraz Maluszek go potrzebuje najbardziej.
Pozaty jak robiłam bete to zrobiłam sobie dotatkowo badanie krwi i moczu,wszystko ok wiec na razie nic wiecej nie musze brać.

Zazdroszcze Wam,obecnym mamusiom,że już tulicie swoje Maleństwa.Mam nadzieje że nam szybko zleci.. winking smiley


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

mery16 (offline)

06-01-2011 16:27:46

Pobiedziska
Witam Wrześnióweczki 2011 widzę że moje koleżanki już do Was zajrzały i ja tak jak one życzę Wam samych radosnych 9 miesięcy szybkiego i szczęśliwego porodu bez bólu i stresu.Wrześniówka 2010 mama Michasia.







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-06 16:28 przez mery16.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.