WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

Nikita (offline)

16-01-2011 20:15:17

Dzięki Madziusia, szczęśliwego rozwiązania grinning smiley

No nie,same małolaty ;P hehe żartuje winking smiley
Najfajniej ma Adela,jak będzie w moim wiek to jej dzidziuś będzie szedł do komuni hehe

Sara z którego jesteś maraca?Ja z piątego grinning smiley Gdzie mieszkasz że nie masz już śniegu?u nas wprawdzie cały czas topnieje ale nadal jest więcej niż mniej..
Ja wogóle o tyle mam fajnie że w tej chwili nie musze się o nic martwić,od martwienie mam męża i moją mame winking smiley

Strasznie Wam zazdroszcze że nie macie wymoitów!Mi wczoraj wróciły i już nic mi nie pomaga,czuje się koszmarnie i jestem przerażona że tak może mi zostać sad smiley

Cendra nie masz zgagi po ostrym?????

Wogóle mam wrażenie że chyba tylko ja tak strasznie to przechodze.. Mam nadzieje że jedna w tym towarzystwie wystarczy i Was to ominie smiling smiley


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

17-01-2011 09:41:32

Nikita ja w pierwszej ciazy czulam sie gorzej, a wymioty mialam tylko jak rano jechalam np do szkoly. Wspolczuje tych dolegliwosci, ale po I trymestrze powinno być lepiej smiling smiley




kasie (offline)

17-01-2011 10:25:04

hej dziewczyny ja mam taka propozycje jesli ktoras znalazla by jakies fajne oferty sklepow jakies promocje na ubranka pieluchy bytelki itd to wpisujmy takie rzeczy tutaj. Wiem ze mamy jeszcze troche czasu do wyprawki ale czasami zdarzaja sie naprawde super okazje i warto z nich korzystac przrcierz wyprawka sie nie zepsuje.

sara_85 (offline)

17-01-2011 11:12:54

Nikita ja jestem z 24 marca, mieszkam w Wielkopolsce - okolice Poznania smiling smiley u nas śniegu już nie ma, niestety pod koniec tyg ma wrócić. Wspóoczuje Ci wymiotów ale powiem Ci , ze ja też lekko nie mam do jestem strasznie zmeczona i całymi dniami mnie mdli - jednak zwymiotowac nie moge. Cokolwiek zjem przypomina mi sie sad smiley
Ale co tam damy rade - dla naszych maluchów zniesiemy wszystko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

17-01-2011 12:27:22

Dziewczynyniełatwo macie z tymi dolegliwosciami.

Ja jak na razie mam bole brzucha - takie jak przed lub przy okresie.


Mam nadzieje, ze inne rzeczy mnie omina, bo przy malym ciezko bedzie wisiec nad kiblemsmiling smiley Na pewno cos spsoci w tym czasiesmiling smiley




Adela_000 (offline)

17-01-2011 12:56:33

ja bylam wczoraj z Mihalem u taty. nastawilismy sie na najgorsze, bo moj tata to taki typ co myslalam ze nas pozabija.
a on sie ucieszyl!!!!!!!! i z tego ze chcemy slubu i z dziecka. SZOK SZOK SZOK.

wiec zmartwienia mam z glowy...teraz jedynie studia...

Ewka26PL (offline)

17-01-2011 16:03:10

okolice Torunia
Witajcie Kochanesmiling smiley

Byliśmy dziś u lekarza z wynikami i wszystko jest w 100 % bardzo dobrze. Czujemy się też nie najgorzej poza wiecznym śpiochem jest całkiem nieźle i nawet mdłości poranne ustąpiły.
wykrzyknik
Adela ciesze się strasznie, że wszystko poukladało się po Twojej myśli, teraz możesz już spokojnie czekać na dzidzię a szkołę napewno pogodzisz i wszystko będzie ok.

Jakaś nowa siła we mnie dziś wstąpiła..... mam ochote całemu światu ogłosić, ze jestem w ciąży...smiling smiley ciąża
Pozdrawiam Was wszystkiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Marzenia się spełniają...smiling smiley[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

17-01-2011 16:27:53

hej wrzesnioweczki!
Zycze wam radosnego czasu oczekiwania na dzieciątko!!

marrina- gratulacje tongue sticking out smiley
kasie- jesli chodzi o wyprawke to ja polecam zajrzec na stronke [ebobas.pl] ,-tutaj mozna kupic ciuszki za"gosze" i przy okazji pomoc chorej Laurze

czerwcowka 2010


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-17 16:28 przez wswp.

Adela_000 (offline)

17-01-2011 19:11:14

Ta sesja mnie dobije ale coz... wierze w jakis cud zaliczenia i tyle. bo ja mam straszne mdlosci ;/ a jeszcze gorsze jak sie denerwuje wiec ehh bleeeee tongue sticking out smiley

marrina (offline)

17-01-2011 23:50:40

Adela dasz rade ze studiamismiling smiley Ja rok zaliczylam z pierwsza ciaza, nawet z brzuszkiem łatwiej mi poszło smiling smiley Tylko najgorzej z dolegliwościami, ale do przezyciasmiling smiley


wswp dziekuje smiling smiley Przed Toba nie da sie schowac hi hi smiling smiley




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.