lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

yorkmama (offline)

21-02-2011 18:05:34

Poznań
Edytko wykorzystuj każda chwilę z mężusiem, jak mówisz że na kilka dni zostajesz sama smiling smiley Też bym nie wypuszczała mojego z rąk gdybym tylko mogła smiling smiley
Wiesz zapalenie spojówki to pikus przy zapaleniu rogówki sad smiley Przy rogówce nie widzisz nic, łzawisz maxymalnie, wszystko Ci sie rozmywa i do tego tak dziwnie szczypie, mi jeszcze mega ale to mega mocno ropiało, sklejając oko... sad smiley
Hormony też staram sie trzymać na uwięzi, ale młodzi swoją droga lekko przeginają. Tlumacze sobie to pogodą, bo jak dzis wyszliśmy na chwile to po 10 minutach już byli czerwoni i zziebnięci sad smiley Więc w chacie tym bardziej ich roznosi...
Ja dziś właśnie odebrałam wyniczki i widzę że mam lekką anemię, ale swojego czasu u mnie to byl standard więc jakos specjalnie nie panikuję. 1 marca mam kontrolne "widzenie" z doktorkiem to więcej mi objaśni, no i też liczę że zobaczę w końcu z większym prawdopodobieństwem co tam się skrywa. Bo ciuchy i tak mam w wiekszości na laseczkę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

21-02-2011 18:26:53

Kraków
Methus współczuję problemów zdrowotnych! kurde strasznie jesteś biedulka... ale za to gratki 21 tygodnia!! u mnie jutro 18 tydzień zaczynamy grinning smiley młode kopie wieczorami jak szalone grinning smiley a czy czujesz już tą czkawkę z opisu suwaczka?? Moja psiapsióła dziś się dowiedziała że będzie u nich chłopiec smiling smiley poinformowała mnie o tym fajnym tekstem : stara na usg widzielismy siusiaka ! siusiak jak dzwon! smiling smiley
ciekawe czy moje ma dzwon czy też biedrone grinning smiley

wreszcie skończyłam porządki poremontowe... jedynie okna mi zostały ale teściowa obiecała mi je umyć jak się cieplej zrobi...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Anonimowy użytkownik (offline)

22-02-2011 12:20:15

Hej dziewczynki,
mnie też powrót zimy jakoś zbił z dobrego humoru...
maleństwo coraz częściej daje o sobie znać winking smiley martwi mnie tylko opis pod moim suwaczkiem ;/ bo tak szczerze i przez pogodę i ogólnie jakoś nie mam ostatnio zbyt dobrego nastroju :/

U nas remont dalej nazywa się 'budowa' ale już po malutku zaczyna nabierać kształtów... mam nadzieję że na święta wielkanocne już spokojnie będę u siebie zaklimatyzowana...

A Wy co tak cichutko? Melomanka, ryli20 ?? smiling smiley gdzie reszta lipcówek?? przecież tyle nas było...

Iga_Krk (offline)

22-02-2011 13:36:20

Kraków
witajcie ospałe maminki brzuchate

Co tu taka cisza? nie za długo już trwa? wszystkie się obraziłyście? no ale na co? halo odezwijcie się bo nuda i smutno bez Was sad smiley

kurcze ale mróz... mam nadzieję że to ostatnie podrygi zimy bo zaczynam "wyrastać" z ciuszków zimowych a wiosenne i letnie zakupiłam w dużych rozmiarach na "szmateksach"... Freecherry mnie też jakoś dziwne humorki łapią.. raz jest dobrze, za chwilę smutno mi strasznie nie wiedzieć czemu...
Ale jadę na tydzień do rodziców to może mi się odmieni i będę weselsza spotykając moje stare przyjacióły z licealnych czasów...

Kurde za 2 miesiące kończę 30 lat grinning smiley ale stara dupa ze mnie hehehe
czekam na Wasze posty mamki! proszę się obudzić i pisać co u Was!

Edytka mąż wyjechał ? jeśli tak to dawaj do nas - pogadamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Mycha86 (offline)

22-02-2011 15:14:13

Orzesze _ Żywiec
Cześć dziewczyny smiling smiley
Jak zawsze dawno mnie nie było ale śledzę sobie wątek od czasu do czasu ... smiling smiley
Wybieram się na USG 3 D do FEMINY do Katowic . Może któraś z Was jest z okolic lub po prostu tam robiła badania ??
Może coś więcej się dowiem grinning smiley Co powiecie ?

A co do ruchów to ja jeszcze nic nie czuje i jak patrzę na wasze "wyznania" o kopniaczkach _to jakoś mi smutno... A moja Pani Gin. mówi ,że nie ma co panikować {_na wszystko przyjdzie czas ...
Od wczoraj coś mnie kuję w podbrzuszu z lewej strony ... boję,się że przy remoncie za bardzo wzięłam na siebie tyle pracy i teraz to się odbije na maleństwie ... Eeeeh zawsze coś jest nie tak... Wrrrrrr...


Miłego popołudnia Kobietki smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

22-02-2011 19:33:28

Dobrzyn
Czesc dziewczynkismiling smiley
Iga mężulek wyjechałsad smiley ale dzis sie wzielam w garsc i pojechalam odwiedzic swoja kolezanke z czasów szkolnych. Nagadalam sie za wszystkie czasy!!!!
Mycha86 Kucie w lewej stronie i ja dzis czuje co jakis czas....bardzo delikatny ale moze to dlatego ze dzis nie pozwolilam sobie na popoludniowa drzemke co robie codziennie przynajmniej 2 godzinkismiling smiley
Ciezko jest mi wytrzymac do 22.00 zazwyczaj po 20 juz odlatuje i jestem w cudownym sniesmiling smiley Wczoraj sniło mi sie ze Na usg gin zapytal sie mnie jak bedzie miec na imie córeczka, odpowiadajac Nataszka powiedział ze sliczna dziewusie urodzesmiling smiley Ale to tylko sen - okaze sie czy proroczysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Dajcie laseczki przepis na pyszny czerwony barszczyk (ale z buraków) - sprawdzony nie z netusmiling smiley nigdy nie robilam a teraz mnie naszlo, a ze nie ma meza to moge pozwolic sobie na zupki bo on niestety nie przepada za nimi!

stwierdzam fakt ze na samym poczatku bylo nas o wiele wiecej na lipcówkach ....cos sie dziewczynki rozmyslily!!! Dobrze ze Wy jestescie. Trzeba przyznac ze sie juz "internetowo zaprzyjaznilysmy"smiling smiley

Zycze Wam kochane cudownego wieczorku

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

melomanka (offline)

22-02-2011 19:59:08

Witam Lipcóweczki:***

Przepraszam, że nie było mnie tutaj... ale działo się nie za dobrze u mnie i nie chciałam aby się Wam udzieliło. Przynajmniej ja tak mam, że jak coś komuś dolega, to potem często zauważam podobne objawy u mnie... Ale zaglądałam tu czasem dowiedzieć się co u Waswinking smiley Bo to uzależnienie chyba jakieś- że myślę i zastanawiam się co się u Was dziejesmiling smiley

Skurcze dokuczały mi ostatnio bardzo mocno i często...
Ale od wczoraj przeżyłam koszmar. Wieczorem skurcze co kilka minut, potem bardzo słabe ruchy maleństwa...prawie niewyczuwalne. Ja sama z Julkiem, P. w Szwecji, Mama nie odbiera tel, teściowa tak samo, przyjaciółka poza zasięgiem...
Rano ubrałam małego i przeprawiliśmy się przez mroźne miasto do lekarza. Cała w łzach wchodziłam do gabinetu bo od obudzenia nie czułam dziecka już w ogóle. Na fotelu już, okazało się, że żadnego rozwarcia na szczęście jeszcze nie ma ale kiedy zaczęłyśmy szukać serduszka nie było słychać nic prócz łożyska... Już myślałam że tam zemdleje gdy... małe kopnęło!!!
Dostałam leki na skurcze w tym luteinę dopochwowo ;/ wrrr...
Wzięłam ok. godz. temu i... brzuch znów miło miękki a małe... rusza znów bardziejsmiling smiley
Jestem spokojniejsza... i tak mi jakoś lekkosmiling smiley Całuję Was kochane... teraz już jestem:***


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

22-02-2011 20:25:59

Poznań
Witajcie kobietki
ja po powrocie do pracz wracam zupełnie wypompowana , o 19 już mam odlot ale jestem dzielna i sie nie kładę bo potem w nocy by była zupełnie męczarnia. Z jednej strony fajnie wrócić do roboty, nie było mnie prawie 3 tyg. powrót do ludzi, do nawału roboty, ale jest ta druga strona nie można w dzień poleniuchować w łóżeczku heheeee

dzisiaj momentami miałam bóle tak jakby w samym kroczu, nie wiem czy mam sie martwić czy może mój organizm przyzwyczaił sie ostatnio do innej pozycji w większości leżącej a teraz jednak 8 godzin przy biurku , zobaczymy co będzie dalej czy przejdzie czy nie - mam nadzieje że będzie oki

Melomanko to żeś biedna przeżyła sad smiley życzę żeby było wszystko ok. tak sobie mysle ile musimy sie nastresować, namartwić czy wszystko ok. Ale pamiętajmy tylko o tych cudowanych, niezapomnianych chwilach

Co do barszczyku to niestety nie mam przepisu - sama robiłam barszczyk raz w życiu i była to klapa. Teraz kupujemy w kartoniku z Krakusa, smakowo podpasował nam najbardziej, ale może ktoś ma taki sprawdzony przepisik to sama chętnie z niego skorzystam smiling smiley

pozdrawiam wszystkie ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

22-02-2011 21:33:09

Kraków
siemanko,

Edytka oto mój przepis na barszczyk :
gotujemy wywar z warzyw lub lekki rosołek. dodajemy ok 4 buraki pokrojone w plasterki o grubości 1 cm i kilka ząbków czosnku. przyprawiamy pieprzem, solą i majerankiem i gotujemy razem ok 40 minut na malutkim ogniu żeby tylko się to nie zagotowało - trzeba pilnować. potem dodajemy sok wyciśnięty z połówki cytryny, około pół szklanki soku z ogórków kiszonych albo żurku (normalnego żurku z butelki aby to wszystko zakwasić). jeśli jest mało kwaśne ja czasem dodaję niecałą łyżkę octu. trzeba pamiętać żeby to wszystko się gotowało na malutkim ogniu i nie doprowadziło do wrzenia. ja na bieżąco sprawdzam smak i jak trzeba to dosypię pieprzu albo majeranku albo czego tam brakuje do smaku...
ja jeszcze robię tak że nie podaję barszczyku od razu tylko go studzę , zostawiam na trochę w zimnym miejscu i potem odgrzewam - wtedy wszystkie składniki się dobrze "przegryzą" i jest lepszy smak smiling smiley przepis sprawdzony - znajomi w sylwestra wypili cały wielki gar bardzo zachwalając smak grinning smiley

Melomanka to przeżyłaś... bidulko pilnuj się! dbaj o siebie i maleństwo, oszczędź sobie wielkich porządków! i dużo wypoczywaj! pamiętaj że masz pod sercem maluszka który rośnie w Tobie i potrzebuje Cię zdrowej i uśmiechniętej a nie przerażonej!

buziaki idę lulać


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.