lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Anonimowy użytkownik (offline)

12-01-2011 12:51:37

My jakoś z imieniem nie potrafimy sobię poradzić, nic nie pasuje do dzieciątka ;p

Mycha86 (offline)

12-01-2011 13:07:33

Orzesze _ Żywiec
Z imieniem dla Maleństwa to chyba zawsze jest jakiś problem ;p To nie lada wyzwanie "moim zdaniem smiling smiley)"
Bynajmniej z doświadczenia wiem jak to bywało w przypadku naszych znajomych grinning smiley Ja już oczywiście mam wybrane smiling smiley '
Oczywiście mój narzeczony nie dopuszcza takowych imion do swojej wiadomości i powstaje PROBLEM smiling smiley)

Dla dziewczynki Judyta lub Bianka smiling smiley a dla chłopczyka Krystian, Mikołaj lub Igor smiling smiley Co myślicie Kobietki ?

Może Wy macie sposoby jak przekonać faceta do swojej racji ? smiling smiley Choć pewnie na jakiś kompromis uda nam się wejść grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]

Anna2935 (offline)

12-01-2011 13:47:56

kłodzko
witam witam.yorkmama łzy cisną się do oczu piękna historia.ja teraz też mam na badania morfologia,mocz i test obciążenia glukozą robiła już któraś z was to badanie?co do samopoczucia to na prawde zaczął się dla nas super okres,najgorzej na początku i pod koniec.robicie już jakieś małe zakupki dla dzidzi.ja bym już robiła ale mąż twierdzi żeby jeszcze poczekać


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

12-01-2011 14:37:04

Dobrzyn
Anna2935 jesli chodzi o obciazenie glukoza poprostu tragiczna w smaku !!! Jeszcze nie pilam tego w tej ciąży ale tego smaku nie da sie zapomniec z poprzedniej... ledwo to pilam no a po jakims czasie pobieraja ci krew i czekasz na wyniki.Jesli stezenie jest za wysokie to ma sie cukrzyce ciążowa!!!

Moje imiona na dzien dziesiejszy to Nataszka i Norbert winking smiley Mycha86 my z mezem juz w 1 ciąży poszlismy na kompromis taki ze jak dziewczynka to ja wybieram imie jak chlopiec maż i problemu nie masmiling smiley (zazwyczaj ja mu podpowiadam jakie imiona mi sie podobaja juz duzo duzo wczesniej zeby mial na uwadze hihihi)

Ja jeszcze nie robie zakupów dla dzidziusia , czekam na okreslenie płcismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mycha86 (offline)

12-01-2011 15:24:35

Orzesze _ Żywiec
Edyta24 imię dla dziewczynki Nataszka śliczne również i mi się podoba grinning smiley Mam nadzieję,że i my dojdziemy do jakiegoś kompromisu grinning smiley We will see smiling smiley
A choć i ja swojemu podpowiadam to jakoś nic mu się nie podoba ... Ja nie wiem ale coś czuję,że z imieniem to będzie mega batalia grinning smiley tak sie zapowiada od samego początku smiling smiley) ale w końcu liczę,że mój Kochany ulegnie smiling smiley)

Dziewczyny a tak z innej beczki... Też macie problemy z cerą ?? Ja od samego początku zmagam się ze zmianami skórnymi i już tracę nadzieję ... Wyglądam okropnie ... wrrrrrr.... ;/ Dodam,że wcześnie nie miałam żadnych problemów a teraz zgroza ... ;/
Pani doktor mówi,że to normalne aaaa ja nie mogę patrzeć w lustro ...


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

12-01-2011 20:47:13

Poznań
Witajcie dziewczyny - rzeczywiście miałam co nadrabiać od wczoraj na forum - fajniutko smiling smiley

ja dziś miałam wizytę - i widziałam naszego groszka - achh jak ja sie za tym widokiem stęskniłam
w skrócie wszystko jest ok - mierzy 52 mm - macha jak szalony (a ) łapkami. Doktorka nie widziała nic niepokojącego.
Kolejna wizyta za 4 tygodnie, i muszę kolejne badania morfologii i moczu zrobić- jakoś dam radę smiling smiley będę dzielna

Miałam robioną też przezierność - coś tam widziała, i to co widziała jest ok, a resztę spróbuje zobaczyć jeszcze przy kolejnym badaniu, bo teraz był problem z odpowiednim ułożeniem - generalnie nie ma powodów do obaw

Pytałam o podwyższony poziom białych krwinek - i mówiła że jest ok i że w ciązy to normalne że są podwyższone
tak wiec ulżyło że wszystko rozwija się i że jest ok - oby tak dalej

pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

13-01-2011 09:29:52

Ja tam problemów z cerą nie mam, nawet mąż gdy mu wspomniałam że myślę że to będzie chłopak naglę dostrzega w mojej twarzy 'coś pięknego' co znaczy że będzie chłopczyk hehe ach ta siła sugestii ;p

Mam za to inny problem... wczoraj przy kąpieli zauważyłam u dołu piersi czerwone piski...oczywiście mocne postanowienie wcierania w siebie wszystkiego co się da... niestety chyba tak miło nie będzie ze skórą jak się łudziłam...

yorkmama (offline)

13-01-2011 09:48:25

Poznań
Kochana FreeCherry nie wcieraj wcieraj wszystkiego co sie da, bo mozesz sobie jeszcze bardziej zaszkodzić (jestem kosmetyczką) Najlepsza jest oliwka czy to będzie zwykła zwyczajna dla niemowląt czy np ta z rossmanna babydream nie ma znaczenia, byle dobrze nawilżała. Ja naturalnie mam większy rozmiar piersi a teraz robia sie kosmicznie duże i od pierwszej chwili kiedy wiem że jestem w tym cudownym stanie(mimo pojawiających sie od kilku dni mdłośći) Wieczorkiem biorę kąpiel pod prysznicem (bo tam ponoc lepiej) Scieram się peelingiem dośc łagodnym, zwłaszcza na piersiach, brzuszku i udach. Po czym wcieram oliweczkę. Rano bez kapieli balsamuję się bardzo delikatnym balsamikiem właśnie z babydream i mimo że gołym okiem widać że się "rozrastam" ciąża to jak na razie nie mam żadnej rozstępki (co zapewne jest i tak nieuniknione, ale może troszke później).
Problemu z cerą też nie mam, nic mi nie wyskakuje... Jedyny problem jaki mam to ta spadająca waga sad smiley
Miłego dzionka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

13-01-2011 11:13:59

Dobrzyn
Ryli20 Swietnie ze i twoja wizyta pomyslnasmiling smiley ja juz doczekac sie swojej nie moge...a do 27 jeszcze kawal czasu (tak mi sie dluzy).
FreeCherry niestety nie da sie uniknac tych rozstepow...ale pociesze cie ze po porodzie beda pomalenku blednac.... ja zaczynajac 1 ciaze wazylam zaledwie 50kg przytylam 16kg z tego co zostalo po porodzie to wszedzie rozstepy, fakt ze na udach sa b.malo widoczne ale te na boku brzucha (biale) na piersiach tez mam ale sa naprawde b. malo widoczne.... jedyne co na nie dziala to solarium albo sloneczko!!!
jesli chodzi o problemy z cera...teraz w ciazy powstaly mi jakies podskorne krostki ale sadze ze kosmetyczka da sobie z tym rade i takie oczyszczenie twarzy pomożesmiling smiley moja waga czuje ze rosnie bo apetyt wrocil, ale te 2 kilogramy w I trymestrze sa dopuszczalnesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anna2935 (offline)

13-01-2011 16:12:46

kłodzko
witam kochane!mnie od wczoraj męczy okropny ból głowy,nic nie działapłacza co do imion dla dziewczynki Aurelia co o tym myślicie?a dla chłopca może Łukasz albo Kamil.ale jeszcze nie na 100%.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548720, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.