majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

Kujawianka (offline)

16-05-2011 10:58:37

Bydgoszcz/Wojnowo
Cześć dziewczyny!

U mnie cisza...
Glamur a gdzie kupić ten olej rycynowy? normalnie w sklepie?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Anka_rubia (offline)

16-05-2011 11:15:04

Witajcie,
glamur ja 5 doba i krwawię-krew jasna, skrzepów malutko, boli jak mała się przyssie, czuję jak sie macica zwija.

miałam wczoraj zastój pokarmu- horror, juyz miałam jechac na IP ale moja siostra z mama mi pomogły...bolało jak cholera- normalnie poród nr 2.Na moich oczach piersi rosły i popekala skóra!! Dzisiaj nadal mamy nawał, ale staram sie nie dopuscic do zastoju. Chodze z kapucha w staniku i przystawiam mała. Choc ona pocycka chwilke i zasypia...
Robi rzadki kupki , kolor ok, ale one sa wodniste....Tez tak maja Wasze skarby?

Dwupaczki kochane do boju! Ja bym nie próbowała żadnych przyspieszaczy...I tak maluchy decydują.
Piłam herbatę z liści malin i może miało to wpływ na to, że wyszłam bez obrażeń, ale z pewnością nie przyspieszyło nic.
Z całą pewnością badanie ginek.które miałam dzień wcześniej pomogło peknac pecherzowi płodowemu...a potem przyszły skurcze...Trzymam kciuki za Was.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

iwonkaaa (offline)

16-05-2011 11:17:00

u mnie 4 dni po terminie i też cisza. Także była bym zainteresowana tym olejem , gdzie go mozna kupić?

kami42 (offline)

16-05-2011 11:40:41

woj.sląskie
witajcie mamusiesmiling smiley

ja juz dzis nie mam sily nie wiem czy mi sie wydaje czy skurcze coraz silniejsze przy kazdym kolejnym wyje z bolu i lzy leca,teraz od 1.5h co 10 min dobrez ze trwaja do 25 s.-30s, a ja mam nadal czekac cierpliwie w domu.Dla mnie to jest nie do pomyslenia!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

16-05-2011 11:58:00

Warszawa
Moniamalina nie znacie jeszcze płci...mmh podziwiam Was za cierpliwość i wytrwałość, ja bym nie wytrzymałasmiling smiley Niesamowite.

Do nierozpakowanych - podobno pomaga herbata z liści malin, nawet chciałam kupić ale w aptece nie było i nie wiem gdzie to można dostać a już raczej nie chce mi się ganiać po sklepach. Olej rycynowy czytałam mieszane opinie.
Już doczekamy, na pewno na dniach urodzimy bez wspomagaczy, w końcu kiedys te dzieciaczki muszą wyjśćsmiling smiley

U mnie pojawiły się bóle jak na okres w brzuchu i w plecach ale przemijają, w nocy ból spojenia łonowego ale większy niż wcześniej,dziś kolejny fragment czopu śluzowego, coś tam się rozkręca ale bardzo nieśmiało... Najbardziej boli jednak spojenie. Jutro mam termin więc pojade na ktg do szpitala... Brzuch stawia się niesamowicie, momentami twardy jak skała.


Dziewczyny z dzieciaczkami już poruszyłyście tyle istotnych kwestii, jak my urodzimy będziemy musiały jeszcze raz czytać forumsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

16-05-2011 12:02:01

Warszawa
Kami ile to już u Ciebie trwa... może jedź do szpitala może coś przyspieszą, dziewczyno to nieludzkie tak się męczyć.
Trzymam za Ciebie mocno kciuki.


[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

16-05-2011 12:07:58

woj.sląskie
Pierwsze bole przyszly w nocy z czwartku na piatek,w paitek popoludniu zaczal odchodzic czop wiec juz sie tak mecze kilka dni.w sobote wieczorem jak maz dzownil do szpitala bo tu trzeba dac znac przed przyjazdem to powiedizlei ze co 20 min to jeszcze nie czas ze jak beda co 5 i coraz dluzsze boelsniejsze to wtedy zeby przyjechac wiec sie tak mecze. w nocy byly juz co 15 a teraz co 10 min.boli mnie przy tym tylek tak na odbyt uciska i siedziec, lezec ciezko.Ide teraz do wanny albo bedzie lepiej albo gorzej ale jesli nic ise nie zmieni to popoludniu pojade najwyzej mnie odesla do domu.sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

michalina970 (offline)

16-05-2011 12:52:53

cisnienie sie unormowalo...cale szczescie
od rana mnie bardzo mocno dusi przy chodzeniu,od jakis 2 godz mam skurcze,coraz silniejsze,moze w koncu sie cos rozkreci...albo ustąpi,czego bym raczej nie chciala...
no to czekam dalej na jakis znak,jakis czop,lub odejscie wod.
ide pospacerowac chociaz boli jak cholera,zeby czasami sie nie uspokoilo...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

16-05-2011 13:13:32

Świdnica/Legnica
Ja też niedługo dołącze do rozpakowanych mam. Dziś mi ordynator powiedział,że pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia bede mieć cc. Nareszcie po 6 tyg. w szpitalu ( w czwartek mija). Jak jeszcze poleżę po cc, to może do 7 tyg. dobiję.
Trochę się martwię,bo dziś koło 5 rano obudził mnie ból brzucha, wstałam z łóżka, pochodziłam troche i nawet przeszło. Choć jeszcze czuję pobolewanie. Oby dociągnęła do końca tygodnia.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

16-05-2011 13:21:12

Małomice
Kami bardzo mi Ciebie szkoda,że tak cierpisz,ale jesteś bardzo dzielna tak jak wcześniej pisałam o meggie,ale tak na dobrą sprawę jak widzę z suwaczka to u Ciebie już leci 41 tydzieńsmiling smiley to powinno już się na dobre rozkręcić,ale myślę,ze lada chwila tak będzie głowa do góry maleństwo Ci potem wszystko wynagrodzi i zapomnisz o cierpieniu.
Ja tak na dobrą sprawę przestałam już myśleć kiedy będzie to będzie do terminu mam jeszcze parę więc cierpliwe czekamsmiling smiley chociaż dzisiaj rano było mi coś nie dobrze poleżałam trochę i przeszłosmiling smiley tez myślę,że akcja może rozpocząć się lada dzień,ale naprawdę nie popadam w panikę wsłuchuję się w swój organizm i cierpliwie czekam,bo tylko to mi pozostałosmiling smiley
michalina te Twoje ciśnienie,rzeczywiście było wysokie kontroluj je kochana,żebyś nie dostała stanu przed rzucawkowego.Soniu szkoda,szkoda,że się jednak nie spotkamy w szpitalu,ale jak tylko urodzę od razu do Ciebie napisze smssmiling smiley a twój Dawidek jest naprawdę ślicznysmiling smiley z reszta wszystkie dzieci naszych już rozpakowanych mamusiek,które dodały zdjęcia są słodkie nie mogę się na nie napatrzećsmiling smiley
Dzięki za radę odnośnie laktatora już kupiłam ręczny z AVENTUsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.