majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

Natka2011 (offline)

15-05-2011 17:41:04

Warszawa
Hej dziewczyny no nic sie nie dzieje - rano tylko wydzielina podbarwiona krwią 2 razy i teraz nie wiem, nic więcej się nie dzieje, żadnych bóli ani skurczy ale nie ma tez już zadnej wydzieliny, krwi no nic - czysto i sucho... Dziwne - jeżeli to był czop to myślałam że będzie tego więcej...

Pogoda fatalna... pada, szaro nic się nie chce...


[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

15-05-2011 18:27:47

woj.sląskie
glamur gratulacje!!! witamy malenstwo na tym swieciesmiling smiley

maggie87 bardzo dziekuej za odpowiedz.

Juz sie przyzwyczailam do tych skurczy choc bola jak .... ale czekam cierpliwie i mam nadzieje ze w tym tygodniu urodze.
Wlasnie upeiklam ciasto z truskawkami ,zaraz moze poprasuje zeby tylko sie czyms zajac i nie myslec i sie nie dolowac.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

atena_82 (offline)

15-05-2011 19:43:44

Legnica
Sysiu super że wszystko w porządku z Tobą i Błażejkiem grinning smiley troszkę mnie zmartwiłaś tym żeberkiem ale najważniejsze że wszystko wraca do normy smiling smiley
Glamur GRATULACJE dla Ciebie i Mateuszka smiling smiley niech rośnie zdrowo smiling smiley
Małgorzata ja też we wtorek mam wizytę jak nic się do tej pory nie będzie działo chociaż chciałabym by się ruszyło smiling smiley widzisz nie trzeba było się tak stresować smiling smiley
byliśmy dzisiaj z mężem na obiadku u moich rodziców tak się objadłam że ledwo żyję teraz przydałby się spacerek ale nawet na to nie mam siły a poza tym pogoda się popsuła i jest pochmurno i wietrznie - nie za miło jak na spacer pozostaje więc leżenie
dziś teście przynieśli mi wyprawkę dla małej więc będę miała trochę roboty pranko i prasowanko smiling smiley

pozdrawiam mamuśki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

15-05-2011 19:56:12

Małomice
Glamur iSysiu moje gratulacje fajnie,że macie już swoje dzieciaczkismiling smiley niech zdrowo rosnąsmiling smiley
Kami imalgorzto atenoikujawianko nie martwcie się przyjdzie dzień,że i my urodzimysmiling smiley w końcu musimy urodzić,bo im więcej będziemy o tym myśleć to stanie się to naszą obsesjąsad smiley ja właśnie wróciłam od rodziców i powiedziałam im,że następnym razem przyjadę do nich z wnuczkąsmiling smiley
Soniu ja myślę,że jeśli czujesz się dobrze to śmiało możesz tak po dwóch tygodniach współżyćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

15-05-2011 23:14:37

Warszawa
No i ja jeszcze nierozpakowana a juz w terminie...
Co do laktatorow to mi polecaly kolezanki Medela electric.


[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

15-05-2011 23:28:28

woj.sląskie
Juz nas nie duzo zostalo w dwupaku , co dzien to coraz mniej.Czuje ze jak jako ostatnia sie rozpakuje.

Dziewczyny spokojnej nocy, w calosci przespanej.Ja tez ide sie polzoyc i sprobuje zasnac bo w dzien nic nie drzemnelam sie a cos czuje , ze kolejna juz 4 noc bedzie nie przespana.ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

16-05-2011 08:21:44

Ostrołęka
Witam koleżanki!u nas noc ok...tylko Ignaś ma czasem problemy z kupką..Ten bebilon mu basuje,ale może trzeba więcej
przepajać maluszka,co?Soniu-co dajesz maleństwu do picia?jakie ilości bebilonu i co ile godzin?Przystawiam wciąż do cyca i troszkę pokarmu się pojawiasmiling smileyMiłego dnia dla wszystkich i czekamy na kolejne maluszki!smiling smiley
Moniamalina-dziękuję za pomoc!:*Czekam na smsa i super informacją!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

michalina970 (offline)

16-05-2011 09:29:43

ja jak wczoraj zmierzylam sobie cisnienie to normalnie mi sie az cieplo zrobilo.170/110
tak sie zdenerwowalam ze juz wiecej nie mierzylam,wzielam tabletke i sie polozylam,spadlo do 150/80 i takie sie utrzymuje caly czas pomimo brania 5x1 dopegyt.jUTRO mam wizyte i ktg.boje sie ze da mnie do szpitala,a tam bede lezala bezczynnie pare dni i zas mnie puszcza,zamiast dac oksytocyne na wywolanie.
Dusi mnie coraz bardziej w dole,co chwile latam do wc,bo takie czuje parcie na pecherz.jak ja juz bym chciala zeby sie w koncu rozkrecilo...:confused:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

16-05-2011 10:03:49

Ostrołęka
Soniu-ja leję do buteleczki 90 ml wody i daję 3 płaskie łyżki bebilonu.,.Ignaś wypija dużo-tylko na dnie czasem coś zostanie-to potem ja to sobie wypijęsmiling smileykarmię tak co 3 godziny i przepajam herbatką z koprem Humanny od 1 tyg życia.Mam też taką rumiankową.Glukozy położna nie kazała dawać,bo mówi,że ona obciąża brzuszek.Kopka idzie raz dziennie-taka żółciutka ale nieco gęsta.Widzę,że mogłoby być lepiej z tą kopkąsad smileyOj nie ma łatwo!buziaki:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

glamur (offline)

16-05-2011 10:29:36

czesc dziewczyny,jesli moge cos podpowiedziec tym które jeszcze nie urodziły to mi pomógł olej rycynowy.Wypiłam dwie łyzki stołowe,popiłam sokiem i po czterech godzinach pojechałam rodzic z bólami co 3 minuty.Ból był nie do opisania,błagałam o cesarke ale u mnie nie robia na zyczenie.Lekarz chciał mi zrobic masaz szyjki ale mnie kazdy dotyk tak bolał,ze prosiłam aby tego nie robił.Przy bólach co 3 min.miałam rozwarcie tylko na palec.Lekarz podał mi jakis zastrzyk rozkurczowy i po godz.miałam juz na 7cm.a za pół godz.zaczełam juz przec.Nie nacinali mnie ale za to pekłam na 3 szwy i na jedenprzy cewce moczowej.
Mamuski,które juz urodziły mam pytanie.Jak długo krwawiłyscie taka zywa,czerwona krwia i czy wydalałyscie takie wielkie skrzepy? J dzisiaj mam czwarta dobe po porodzie ale cieknie ze mnie ze hej.
Sorry,ze pisze bez znaków ale stukam jedna reka - na drugiej lezy Mati,cos mu sie w jelitach przelewa i jest niespokojny.


[link widoczny po zalogowaniu]url=http://www.suwaczek.pl/][/url]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.