majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

Daga33 (offline)

16-05-2012 11:42:24

Małomice
Małe rączki potrafią
Ulepić kwiatek z plasteliny,
Narysują słońce roześmiane
Ulepią domek z klocków
Małe rączki potrafią napisać mama,
I przynoszą mi jabłko czerwone
Ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją
W małych rączkach mieści się cała miłość.


WERONICZKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU TWOICH PIERWSZYCH URODZINurodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

16-05-2012 11:42:51

Świdnica/Legnica
WERONISIU!!

Dzisiaj kończysz 1 Roczek.
To w dorosłość pierwszy kroczek.
Żebyś zdrowo się chowała,
Rodziców zawsze słuchała,
Radośnie się bawiła,
Nowych rzeczy szybko uczyła,
Świat wokół Ciebie poznawała,
I często się uśmiechała.
By twe dzieciństwo było piękne i radosne
Jak rozkwitające kwiaty na wiosnę.
Tego właśnie ci życzymy,
I składamy w Twe urodziny.


Sorry,ze na czarno, ale cos nie mogę kolorku dać!sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

16-05-2012 15:56:52

Świdnica/Legnica
Ale dzisiaj pogoda do d.....

Nic sie nie chce. Gdzie sie podziewacie dziewczynki?? Spicie??

Moje dziecko jak zwykle wywala swoje rzeczy z szuflady.

Wczoraj z DzienDobry TVN mówili ciekawe rzeczy o ciąży. Ze w ciagu ciązy matka przekazuje dziecko 1 chyba gram żelaza i dopiero po roku czasu od ciazy i porodu w organizmie uzupełnia sie ten brak i dopiero druga ciąża po tym roku moze byc. Mówili też,ze karmienie piersią nie chroni przed zajściem w ciąże i nawet 3-4 tyg. po porodzie moze być juz owulacja. Przykład Tori Spelling czy jak jej tam, która zaszła w ciaże 6 tyg. po porodzie!!! Co jest oczywiście masakrycznym obciążeniem dla organizmu.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anka_rubia (offline)

16-05-2012 16:54:06

Hejka, dzisiaj już w lepszym nastroju smiling smiley

Małgorzata czekamy na stały kontakt i wieści smiling smiley

Jak Wam ostatnio pisałam, to był mega kryzys...miarka się przebrała,miałam dość. Wczoraj wieczorem mój m powiedział, że mam wyjść z psem, iść do sklepu kupić sobie heinekenka i wrócić za godzinę. Tak też uczyniłam, najpierw szykując mleko mm w butelce.
Jak wróciłam Monika smacznie spała... Tatuś wykąpał, ubrał, przytulił, dał mleczko i odłożył do łóżeczka, a dziecko bez płaczu zasnęło!!!
Była godzina 21. Zbudziła się o 2 w nocy, zrobiłam mleko mm, nie pokazując się jej, dałam mojemu m, a on nakarmił dziecko i zasnęła bez płaczu!!!!
Ostatecznie wstała o 7 rano!!!!
Przy mamie to histeria i wymuszanie , a przy tatusiu aniołek! Stwierdziliśmy, że trzeba tak kilka dni robić, że m ją "obrabia", a jak się przyzwyczai , że nie ma cycka , a jest mm, to będę ja też mogła w tym uczestniczyć. Rano miałam kwadratowego cycka, musiałam laktator uruchomić, więc jednak coś tam piła do tej pory. Mogę powiedzieć, że karmiłam rok. Jak dla mnie WYSTARCZAJĄCO długo. Co innego gdybym chciała, to może i do 1,5 roku byłoby ok, ale ja już mam dosyć. Za to dzisiaj w dzień dużo się tulimy i buźkujemy smiling smiley

Arya u nas też pogoda do bani, byłyśmy przed południem na spacerku, a popołudniowy odpuszczam. Lecę bawić się klockami winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

16-05-2012 17:13:12

Świebodzin
urodzinowe balonikiW jednym kącie mrówek tysiące,
a w drugim kącie kotki miauczące,
a ja pośrodku składam ci życzenia,
by w twoim życiu nie było smutku nawet cienia,
byś była jak mrówka pracowita
i jak kotek niesamowita.
BUZIAZKI WERONISIU
urodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-16 17:13 przez MamaZuzi.

kami42 (offline)

16-05-2012 20:10:46

woj.sląskie
kochane ciocie bardzo bardzo dziekujemy za zyczonka.Weronisia przesyla Wam i wszystkim dzieciaczkom milion slodziutkich caluskow!!!!!!!


i minal nam jeden roczeksmiling smileypamietam dzien twoich narodzin coreczko jakby to bylo wczoraj.Zyczymy Ci kochane nasze serduszko abys dawala nam kazdego dnia tyle szczescia, milosci i radosci co przez ten pierwszy roczek Swojego zycia.BArdzo Cie kochamy coreczko.Jestes naszym najwiekszym skarbem!!!!!!!!kochamy kochamy kochamy..........kochamy ..........kochamy........
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

16-05-2012 20:17:50

woj.sląskie
ciociu Aniu bardzo dziekujemy za piekna kartkesmiling smiley pamiatka sliczna!!!!!

Dziewczyny moja niunia wybrala rozaniec hihi z apierwszym razem, kolejny wybor to kombinerki i kieliszek hehehe


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

16-05-2012 20:55:29

woj.sląskie
[link widoczny po zalogowaniu]
skonczylam dzis roczek wiec czas spowazniecsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
dlugo myslalam az wkoncu pierwszy wybor to rozaniec, a kolejny to kombinerki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

16-05-2012 20:57:48

woj.sląskie
przyjecie urodzinowe mamy w sobote, mam nadziej ze tort bedzie taki jak zamowilamsmiling smiley

amoja niunia znowu chce w nocy raz jesc wiec daje coz dzis o 3 wypila 150. ehh
dziewczyny uszczerbila mi sie jedynka i pekla na pol boje sie zeby nie odpalo narazie sie trzyma, jutro prosto po pracy jade spory kawalek do polskiego stomatologa az sie boje ile zaplacesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

16-05-2012 23:05:13

Świebodzin
Yala ja robie dokladnie jak Ty grinning smiley choc tez bylo tak jak u Ani ze sprzatalam itd w porze drzemki ale wkoncu powiedzialam dosc i ten czas przeznaczam dla siebie a jak jestem bardzo zmeczona to klade sie razem z Zuza robota nie zajac winking smiley cale szcescie tez mam ten luksus ze nawet w trakcie ''gorszych dni '' Zuzy moge jakos do powrotu m wszystko ogranac winking smiley
Aniu to super !! no faktycznie tak jest ze dzieci bardziej rozkapryszone sa przy mamie tongue sticking out smileyniestety u mnie sie tata nie spr bynajmniej w srodku nocy sad smiley a szkoda sad smiley
ojej jaka Weronisia byla kruszyneczka a teraz to juz nasza kolejna pannica winking smiley buziaczki ksiezniczko :*
Kamilko niestety pewnie nie malo :/ no ale jedynke trzeba zrobic winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.