majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

kami42 (offline)

11-12-2010 19:33:20

woj.sląskie
witam w sobotni wieczorsmiling smileymaggie87 gratuluje corkismiling smiley ja tez juz sie nie moge doczekac usg polowkowego jeszcze dwa tyg i bedzie wiadomo ciąża dzis doszlismy z mezem do porozumienia ze jesli bedzie corka to prawdopodobnie Weronika, teraz jeszcze zostal wybor imienia dla chlopczykasmiling smileyMaz moj sie smieje ze dzidzi nie kopie bo podalo sie do niego i jest i bedzie bardzo spokojne bo gdyby bylo podobne do mnei to juz dawno dalo by mi popalic.Mowi tak zeby mnie uspokoic bo ja juz zaczynam sie znowu denerwowac czy oby wszystko jest dobrze. Zycze milego sobotniego wieczorkusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

11-12-2010 22:56:56

Ostrołęka
Witam Mamuśki!
Maggie 87-GRATULACJE CÓRECZKI!!!!oj też marzy mi się dziewczynkasmiling smileyAle dowiem się wszystkiego dopiero po nowym rokusad smiley
Oby całe i zdrowe!!!To się tylko liczy tak naprawdę!Co do ruchów,to od 6 grudnia odczuwam delikatne ruchy-raz mniej a raz bardziej wyraźnetongue sticking out smiley Ogólnie mam ostatnio kiepskie samopoczuciesad smileyLekarz odstawił mi już hormony(Duphaston),które brałam od 7 tyg ciąży,gdyż miałam zagrożenie..Szybko minęło dzięki Bogu,ale leki kazał odstawić dopiero tydzień temu.może dlatego jestem taka rozdrażniona i płaczliwa!?Masakra....mam dołka!Ale z tego ,co czytam to niektóre z Was też mają takie nastroje w 18/19 tyg ciąży...Sama nie wiem..może to ja jestem dziwna?Przejmuję się wszystkim i martwięsad smiley
Czy wciąż bierzecie kwas foliowy?mam jeszcze jakieś pół opakowania i nie wiem ,czy dokończyć?z witamin biorę FEMINATAL N.
Ps.Brzuch jak piłka-4 kg na plusie i boli mnie kręgosłupsad smileyPozdrawiam serdecznie!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

DomiR (offline)

12-12-2010 11:44:19

Katowice
Maggie gratuluję smiling smiley

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kilo - ale 12 zeszło od razu po porodzie aż się dziwiłam, a teraz na razie przytyłam kilogram ale mam już pokaźny brzuszek winking smiley 2 lokatorów ma swoje prawa...hot smiley

Ruchy czuję lekkie i nieregularne najczęściej wieczorem, chociaż ostatnio jak położyliśmy się spać wyczuliśmy małą twardą kulkę która po chwili zniknęła ... czy to możliwe żeby tak wcześnie jeden dał się poklepać po pupie winking smiley ?

Pozdrawiam

mycha306 (offline)

13-12-2010 10:05:39

Dąbrowa Górnicza
Witam wszystkie majóweczkismiling smiley

Ja jestem w 18 tygodniu i 4 dniu ciąży i przytyłam już 12kg:-)Ale nosze w brzuszku dwa maleństwa więc myślę,że nie jest żle:-)

Teraz w sobotę mam wizytę i usg imamy nadzieje,że dowiemy się jaka płec:-)

Jeżeli chodzi o samopoczucie to nawet dobrze,jedynie mi dokucza swędzenie brzuszka i mam problemy ze schylaniem ale to normalne bo mam spory brzuszek:-)ruchy czuje już od dwóch tygodni i to o różnych porach dnia:-)Uwielbiam moje bulgotania w brzuszku:-)

Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie:-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ryska77 (offline)

13-12-2010 11:26:36

Szczecin
Witajcie!! Gratuluję wszystkim mamusiom bliźniaków, tak strasznie chciałam mieć bliźnięta, jeden poród, jeden kłopot, ale nie wyszło ;P Za to okazało się, że w brzuchu siedzi wielki chłopak, wg USG termin mi spadł z 12 maja na 4 maja winking smiley Także będzie starszy brat, też jak MadziaKa uważam, ze chłopiec powinien być starszy (ja zawsze chciałam mieć starszego brata...). No więc będzie Szymon smiling smiley Poza tym mam nieopanowaną chęćna śledzie pod każda postacią i śliwki suszone i w czekoladzie-Wy też już macie takie zachcianki?? bo nie wiem czy nie za wcześnie ;P I nie mogę patrzeć na ciasta, ciasteczka i inne słodycze (prócz wspomnianych śliwek w czekoladzie ;P).
Co do ruchów, to w zasadzie uważam, że czuję już od dobrego miesiąca, ale gina stwierdziła, że dopiero teraz powinnam zacząć czuć. Więc nie dość, że duży chłopak to jeszcze piłkarz ;P I są to właśnie takie bulgotania smiling smiley Strasznie Ci yala zazdroszczę tego kopniaka, wprost się już go nie mogę doczekać!!
Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko!!


[link widoczny po zalogowaniu]

DomiR (offline)

13-12-2010 15:08:43

Katowice
Mycha jak się ciesze że Jesteś smiling smiley ja również będe miała 2 winking smiley maluchy są w dwóch czy w jednym łożysku?? u mnie w jednym ale mają dwa worki owodniowe smiling smiley

Galaretka1981 (offline)

13-12-2010 15:15:20

Łódź
Cześć Kobitki,
mój mą też się śmiej i mówi "do poprawki" bo miały być bliźniaki. Ja mam nadzieję, że podołamy temu jednemu szkrabowi to i tak będzie sukces:-). Ja jeszcze nie wiem co będzie chociaż chciała bym chłopca i "roboczo" mówię do brzucha Franek, bo imię, które wymyślił mój mąż jest NIEAKCEPTOWALNE!! delikatnie mówiąc:-) No same przyznajcie, która dała by na imię synkowi Gerard?! Za to z dziewczynką byliśmy bardzo zgodni i będzie to Natalka. Już nie mogę się doczekać USG i mam nadzieję, że nie zobaczymy tylko pośladkówwinking smiley Chociaż i tak później może się zmienić. Moi znajomi do 7 miesiąca byli przekonani, że będzie dziewczynka i nagle okazało się, że to chłopiec. Nie mówię już o tych co na sali porodowej są bardzo zaskoczeniu... he, he. Ważne aby było zdrowe, a reszta to nie ma znaczenia.
A co do objawów to gdyby nie bardzo duży brzuszek to nigdy bym nie pomyślała, że jestem w ciąży. Zero zachcianek, nudności itp. Jedyne co to zgaga mnie męczy, ale wcześniej też miałam skłonności (po tatusiuwinking smiley).
Ruchów też w zasadzie żadnych nie wyczuwam, czasami mi burczy w brzuchu jak na reklamie KFCwinking smiley, ale wszystko przede mną. Moja mam miała siniaki na zewnątrz brzucha tak czadu dawałam!! Ale cóż tak na to czekałam, że nawet i siniaki przeżyję.

Pozdrawiam

mycha306 (offline)

13-12-2010 15:32:37

Dąbrowa Górnicza
DomiR moje maluszki są dwukosmówkowe-dwuowodniowe,a wiec mają osobne łożyskażartowniś.Gratuluje również bliżniaczkówradośćWiesz już może jaka płec?Ja może teraz w sobotę na usg się dowiemradość

Pozdrawiam cieplutko:-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

DomiR (offline)

13-12-2010 17:06:20

Katowice
Moje są jednokosmówkowe-dwuowodniowe smiling smiley najprawdopodobniej dwóch chłopców bo pani doktor stwierdziła że jednemu wyjątkowo "sterczy" więc tatuś będzie miał wsparcie...jutro idę na wizytę więc będe się upewniać winking smiley

DomiR (offline)

14-12-2010 13:40:26

Katowice
Dobra dziewczyny lecę na kontrolę smiling smiley ... trzymajcie kciuki ciąża
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.