majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

DomiR (offline)

14-12-2010 19:09:03

Katowice
Uffff dotarłam chociaż nawet nie wiem jak winking smiley ta pogoda mnie dobije...i zamknięte centrum Katowic również ;/

Dowiedziałam się że termin jednak mam na 6 czerwca ale zostaję z Wami smiling smiley lekarz powiedział że mam donosić do 38 tygodnia i raczej czeka mnie cesarka... hmmmm nie wiem co o tym myśleć bo córę urodziłam siłami natury ale chyba lepiej CC gdy jest dwójka winking smiley więc poród raczej w maju...
Raczej na pewno dwóch menów mam w sobie 11 centymetrowych smiling smiley

Co do szkoły rodzenia to ja wcześniej nie chodziłam ale dałam radę w czasie porodu winking smiley zresztą caly poród wspominam miło i mało boleśnie...ale ta pierwsza ciąża była spokojna i tak bardzo się nie przejmowałam...za to teraz łażę po ścianach przed każdym USG...

Pozdrawiam Was cieplutko mamuśki smiling smiley

kami42 (offline)

14-12-2010 19:21:28

woj.sląskie
dziewczyny gratuluje blizniakowsmiling smileyu nas tez bylo takie prawdopodobienstwo ale jednak jest jednosmiling smileymi zostalo 1.5 tyg i w wigilie wszystko bedzie jasne na usg czy to Weronika czy ?????(chlopczyk)smiling smileyu nas juz po zimie dzis ok 6st i caly dzien padal deszczsad smileyjednym slowem jesien paskudnasad smileymam nadzije ze na swieta spadnei troche sniegu na tych wyspach.Teraz trzeba troche odpoczac bo cos plecy mnie bola od siedzenia 8 h wpracy. Zycze wam mamusie milego wieczorku i odpoczynku.
pozdrawiam serdecznie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

DomiR (offline)

14-12-2010 19:54:00

Katowice
Dzięki smiling smiley u mnie te ruchy sa nieregularne chociaż wydają mi się wzmożone wieczorem winking smiley chociaz ostatnio jeden dał się poklepać po pupce tatusiowi ale trwało to 5 sekund i uciekł smiling smiley

mycha306 (offline)

15-12-2010 12:09:07

Dąbrowa Górnicza
DomiR gratuluje chłopcówżartowniś

Ja też będe miec cesarkę,wydaje mi się,że przy bliżniakach to lepiej,bo nie trzeba się męczyc żeby wydac dwa maleństwa na świat:-)

Jeżeli chodzi o ruchy to też mam różnie,czasami całymi dniami się ruszająspinning smiley sticking its tongue outa czasami są takie dni,że tylko wieczorami czuje ruchy.

DomiR mam pytanko,jeżeli można.Gdzie będziesz rodzic?masz już jakiś szpital na uwadze?I gdzie chodzisz do lekarza?

Pozdrawiam cieplutko:-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

michalina970 (offline)

15-12-2010 14:08:32

hej dziewczyny jutro ide na kolejna wizyte mozu w koncu dowiem sie co bedzie...bardzo bym chciala wiedziec juz...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

atena_82 (offline)

15-12-2010 15:23:53

Legnica
hej dziewczyny smiling smiley
mój mąż też się śmiał że będą bliźniaki albo trojaczki ale będzie jedno ale jak na pierwsze dziecko to starczy tak się tylko zastanawiam jak to będzie mam nadzieje że dam rade winking smiley
a jakie macie sposoby na przeziębienie bo coś dziś mnie wzięło gardło i trochę kataru oby szybko przeszło bo jeszcze trochę porządków do świąt mi zostało
zazdroszczę trochę wam tych kopniaków ja czuje ruchy ale na pierwszego kopniaka czekam z utęsknieniem. Ja czuje ruchy zazwyczaj 2 razy dziennie około 12 i wieczorkiem ale nie jest to regularne - niestety sad smiley

pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

DomiR (offline)

15-12-2010 17:17:47

Katowice
Mycha ja będe chyba rodzić w klinice na Ligocie chociaż broniłam się rękami i nogami przed nią ( Zuzę rodziłam też na Ligocie ale w kolejowym i było ekstra ale teraz przy bliźniakach to uważam że klinika jest lepiej na to przygotowana)... chodzę prywatnie do dr. Magnuckiego który pracuje w klinice...fajny konkretny facet...

Pozdrawiam cieplutko smiling smiley

Galaretka1981 (offline)

15-12-2010 17:38:13

Łódź
Cześć,
ja chyba zostanę pierwszą zielarką RP, bo ostatnio jestem trochę podziębiona. Atena na mnie najlepiej działa mikstura w proporcjach: 1,5 główki czosnku, 2 cytryny, dwie łyżki miodu. To zalewam ciepłą wodą (aby miód nie stracił właściwości do 40stopni). Kieliszek takiej mikstury trzy razy dziennie pomaga. Poza tym na katar moczenie nóg w wodzie z solą albo łyżka stołowa majeranku zalana wrzątkiem. Jak się zaparzy to przelewam przez sitko i wypijam. Gardło płuczę również wodą z solą. Jak macie lepsze metody dajcie znać.

Pozdrawiam

Bebe2011 (offline)

15-12-2010 17:48:00

...
Witajcie.
Dzis mialam wizyte u lekarza prowadzacego ciaze. Dostalam skierowanie na krzywa cukrowa, ale mam ja zrobic dopiero od 20 stycznia do 15 lutego. Po badaniu lekarz stwierdzil, ze wszystko jest w porzadku. Od poprzedniej wizyty przytylam 1kg. Na poprzedniej wizycie wazylam poltora kg mniej niz przed ciaza, a wiec powoli wracam do wagi sprzed ciazy. Lekarz nic na to nie mowil, wiec chyba jest o.k.

Daga33 (offline)

16-12-2010 14:03:37

Małomice
Witajcie wszystkie majowe mamusiesmiling smiley
Jestem tu dzisiaj pierwszy raz i ciesze się,że jest taka strona na której można się podzielić swoimi przeżyciami,obawami a także radościami.Ja mam termin na 25 maja.Piszcie kochane majóweczkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.