Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

osito7 (offline)

29-04-2011 08:46:50

no nie! Petrusek wlasnie zmienialam suwaczek i ustawilam identyczny jak Ty!radość Twoj malzon widac tez pilkarz he he?
no! to zamiast pilkarza bedzie kowboj cza-cza!Mr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-29 08:51 przez osito7.

Magunia (offline)

29-04-2011 09:14:53

Łęczna
Hej dziewczyny widze ze niektore z Was to naprawde nocne markiLOL
Osito ja bardzo chetnie sie rozpakuje tylko daj mi jakies pomocne wskazowki jak tego dokonac skoro nasz syn zamiast szukac wyjscia w dol to on wypycha sie i wyciaga nozki w prawym boku.Nie wiem moze trenuje:runner: tylko zly kierunek obralspinning smiley sticking its tongue out

osito7 (offline)

29-04-2011 09:42:47

Magunia idz do carrefura na szybkie sresujace zakupy, mi tam wody odeszlyciążaLOL a co do wiercenia to nasz syn tez sie nie zapowiadal jakims spadkiem aktywnosci.
milego dnia laseczki
a wlasnie po porodzie zeszlo prawie 8 kilo, jeszcze TYLKO prawie 10 do wagi sprzed ciazywielkie oczy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiahetman (offline)

29-04-2011 10:52:11

Kałuszyn
hey dziewczynki niestety mam znowu kolejny problem, iga dostala zapalenia spojowek i okazalo sie że jest alergiczka i że uczulenie na brzoze, która teraz pyli na kolejne testy jedziemy po niedzieli, mam nadzieje ze juz nic nie wyjdzie.
A Maksio niestety ma ospe i bylismy u lekarza, ktory powiedział że takiego maluszka nawet smarować nie można, tylko dwa razy dziennie kapać w nadmanganianie potasu.

Jestem wykończona bo mały caly czas się denerwuje tak go swędzi, aż mi go szkoda, ale jest na koniec dobra wiadomość, Maksio byl zwazony u lekarza i szok przez tydzień przybyl 560g teraz wazy 4760g, rosnie mi chlopak w oczach, mam nadzieje że go bardzo nie wysypie i że nie dostanie goraczki.
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

martik (offline)

29-04-2011 10:58:55

Leverkusen
Witajcie!!!!

Ja dopiero znalazłam czas żeby tu na chwilkę zajrzeć.
Majeczkę urodziłam w samą Wielkanoc o 11.35 smiling smiley
Poród miałam ciężki, kleszczowy.
Opiszę Wam jak troszkę więcej czasu znajdę.
Teraz ledwo siedzę, mam rozcięcie i mało tego jeszcze pęknięcie od krocza do odbytu.
A oto Majeczka smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga

osito7 (offline)

29-04-2011 11:31:35

Martik Majeczka przecudna. porodu wspolczuje, wiem co czujesz .polecam siedzenie na pompowanym kolku, pomaga niwiele ale zawsz troszke, ja pierwsze dni nawet lezalam z nim pod tylkiem bo inaczej nie dawalam rady.
trzymaj sie kochana, i na pocieszenie powiem ze dzis, po 12 dniach moge juz prawie swobodnie usiasc.dyskomfort jest ale bol juz jakby znosny. aha i polozna powiedziala ze moge brac paracetamol, a nawet ibuprofen jak boli.

[link widoczny po zalogowaniu]
wlasnie poczytalam bo mam powtorke z wczoraj, co pol godziny cycek, ledwo zadazylam pozmywac....echhhhh obiadu chtba dzis tez nie bedzie he he


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-29 11:42 przez osito7.

Wagus (offline)

29-04-2011 12:23:28

Kraków
Hej Dziewczyny,
Moja mała księżniczka ma dziś tydzień, ale ten czas szybko zleciał, dopiero co się urodziła.
Martik Osito na prawdę współczuję Wam ciężkich porodów, ale macie to już za sobą a Wasze pociechy są najcudowniejszą nagrodą smiling smiley
Moja mała ma problem ze zrobieniem kupki, bidna strasznie się pręży i popłakuje przy tym, pewnie jej niedobra mama zjadła coś co jej zaszkodziło. Macie jakieś sposoby na złagodzenie takich objawów? Siedzę i czekam na położna, ma dziś przyjść drugi raz. Co do wagi to mi po porodzie jak na razie zeszło 8kg i zostało jeszcze 6kg, nawet udało mi się wejść w jedne dżinsy sprzed ciąży, ale jakoś strasznie szeroka w biodrach teraz jestem, mam nadzieję, że te moje biodra zejdą się trochę.
Dwupaczki do dzieła, została Ania2011, Magunia, Kiki, Gugu, Bebe2011 trzymam za Was kciuki !!!

gorzata_84 (offline)

29-04-2011 12:40:00

Bydgoszcz
Witam mamusie

Wagus i kasiuhetman wiecie co... nie wiem czy to że mam pokarm to zasługa karmi ale piję co drugi dzień jedno. Ja w ogóle dużo piję tak mi kazała położna około dwa litry dziennie.
I ja tak: zaparzam sobie od razu cztery torebeczki herbatki na laktację w dzbanuszku i wiem że to już jest litr -(wypijam to w ciągu dnia).
Oprócz tego karmi, woda niegazowana, kawa inka, herbatka zwykła i dwa litry jak nic się nazbiera.
Mówię wam pijcie duże ilości płynów i dużo jedzcie a na pewno podziała.
Trzymam kciuki.

Dziękuję za miłe komentarze na temat mojej truskaweczki.
Wszystkie dzieci są śliczne i takie niewinne.
Pozdrawiam i miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

guga (offline)

29-04-2011 12:43:47

Reykjavik
A ja tu nie mam karmi i będę sie musiała obyc bez niego w razie potrzeby. Siostra mi dzis rano zadzwoniła ze sie strasznie cieszy i gratuluje a ja nie wiedzialam o co jej chodzi wczoraj jej napisałam eska żeby przekazała mamie ze mała waży 2900 ale chopdzilo mi o to że po USG a ona myslała że urodziłam :runner: do położnej . Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

zelek203 (offline)

29-04-2011 13:57:11

Nysa
martik dzidziuś śliczny. trzymaj się, wiem że łatwo się mówi bo poród ciężki ale na prawdę z każdym dniem będzie ciutkę lepiej. Trzy tygodnie po mogę to śmiało powiedzieć a jeszcze nie dawno na tyłku nie mogłam usiąść tak bolało.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.