Dzieci ROK PO ROKU lub z małą różnicą wieku

Wysłane przez Bernadetta 

Bernadetta (offline)

12-05-2009 21:17:32

Ryba - będzie dobrze, pewnie leki pomogą.

Coś nam wątek znowu siada... ale u nas też nic szczególnego się nie dzieje - Hanka rozrabia nakręcona, troszku bywa nerwowawinking smiley a Janka obserwuje starszą i jest super grzecznagrinning smiley




ryba1548 (offline)

12-05-2009 22:20:10

B.
bernadetta dopiero niby zaczelam podawac te leki,zle dzis juz bylo gorzej niesttey i zaczynam sie bac,czy te ponad 2tyg podczas kt mamy brac leki to nie bedzie za dlugo,a jestem sama,maz na statku i jak ja mam to zrobic,moge zostawic zuze niby u dziadkow,bo sie wzajemnie uwielbiaja,ale jakos niewyobrazam sobie byc w szpitalu samej,przeciez nawet ze tak powiem nie mozna z wc skorzystac nie mowiac juz o tym ze nikt ci nic nie kupi,nie przyniesie (szpital odlegly od nas minimum 30km) a najgorzej,ze wszystkie decyzje podejmuj wrazie cos samemu...tego ostatniego najbardziej sie boje...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ryba1548 (offline)

12-05-2009 22:22:25

B.
agnus chyba juz od soboty tuli malenstwo ?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bernadetta (offline)

14-05-2009 11:42:54

Ryba - a skąd masz ten 'przeciek' o Agnus??? Oj, to fajnie, że się doczekałagrinning smiley
A jak u Ciebie na froncie kupowym?

Dziewczyny, odezwijcie się, bo tu wieje nudą aż szok...








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-14 11:43 przez Bernadetta.

ryba1548 (offline)

14-05-2009 12:58:13

B.
bernadetta agnus pisala,ze jak nie bedzie do soboty jakiejs akcji porodowej to wtedy na cesarke ma isc...

kupki powiedzialabym gorzej...


macie moze takie cos w uzytku?sprawdza sie?



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bernadetta (offline)

14-05-2009 15:39:08

Ryba - tak my mamy dostawkę do wózka (troszkę inną) ale stosujemy sporadycznie. Twoja Zuzia jest dużo starsza więc i dłużej na niej wytrzyma. Ale jak dla mnie to był dobry zakup.




Bernadetta (offline)

14-05-2009 22:37:54

No to sobie znowu sama ze sobą muszę tutaj pogadacwinking smiley

Yen, Ninka, Ryba, Asiek i inne - jak tam u Waszych starszaków z nocnikiem?
Dojrzewam poooooooooowoli do próby nocnikowania Hanki (tzn. u nas akurat opcja nakładka na kibelwinking smiley). Tylko cosik się obawiam, że czasami może byc ciężko z szybką reakcją, np. podczas karmienia Janki. No i może są tutaj już jakieś kobity po przejściach w tym temacie - proszę o mądre radygrinning smiley




ryba1548 (offline)

14-05-2009 23:43:48

B.
bernadetta u nas dopiero teraz walczymy i niezle idzie,rok temu bez szans zuska byla wedlug mnie za mala,teraz jest duzo lepiej niz nawet 3 miesiace temu...zawola albo ja ja sama wysadze,czasem mamy skupkane lub zasiusiane rzeczy wiadomo,dzisiaj nawet ne ichciala na dwor pieluchy,ale jeszzcze nie ryzykuje...musi sie do wrzesnia nauczyc,bo mam nadzieje,ze do przedszkola ja przyjma...jesli u was jest bardziej opcja nakladki to mamy czesto stawiaja taki podnozek,zeby dziecko samo moglo wejsc...ja nie mam,bo moja i tak wszedzie wlazi bez problemu...u nas to jest juz ktores podejscie ze wgledu tez na to,ze poprzednia wiosna/latem nie mialam sily i czasu na przypilnowanie,potem bylo juz za zimno zeby latala w mokrym chociaz proby byly...i dzieki za odpowiedz w sprawie przystawki....

ja mam jak zwykle problem co mlodszemu dac na dzien dziecka...hmmmm...jakies propozycje?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

yen (offline)

15-05-2009 08:09:12

Warszawa
Ja nie piszę, bo niewiele mam do powiedzenia. Co do nocnika - na razie zero prób (nie da się, bo Filip jeszcze za mały, żebym się mogła tym zająć). Dostawki do wózka nie mamy. Prezent - ja kupiłam lego duplo, drugi zestaw. Pierwszy był zoo. Drugi supermarket.




everything in its right place
konkursowe zdjęcie gwiazdkowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-15 08:09 przez yen.

agnus (offline)

15-05-2009 14:15:31

Bydgoszcz
Mamcie witajciesmiling smiley

Ja juz na szczescie rozpakownasmiling smiley)))))))).....jutro jak mala pojedzie na dzialke do dziadkow to napisze wiecej, teraz tylko jestem na momencik
Antos urodzil sie w sobote 9 maja o 19:55 (SN) wazyl 3450 i mail 56 cm. porod mmeeeeeeeeega szybki, w papierach na[posali ze 1h 55 min, ale tak naprawde troche dluzej....na razie jest anioleksmiling smiley)))


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[/url]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547750, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.