Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

meegi1 (offline)

27-10-2010 19:36:40

Witajcie

Jestem tu pierwszy raz. Mam nadzieję , że ,mnie przyjmiecie??
Na imie mam Magda. Pochodze z Bielsko Białej. Obecnie jestem w 26 tc.
Podobnie jak poyanka mam zamiar rodzić w Esculapie. Tam urodziłąm moje pierwdsze dziecko i byłam bardzo zadowolona ( synek 4250g w 2004 r.)
teraz niemmam jeszcze pewności czy bedzie chłopak czy dziewczynka ( lekarz mówi na 90 % córa). Jak myslicie warto jeszcze robić usg 3D?? A jesli tak to kogo polecacie. ( za wyjątkiem BALISIA)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka_grudzien (offline)

27-10-2010 20:55:03

Częstochowa
witam dziewczyny,

wróciłam po dłóższej nieobecności i mam do nadrobienia 17 stron zaskoczony . Nie wiem kiedy to zdołam przeczytac smiling smiley Byłam u mamy i dopiero dzisiaj wróciłam. Chciałam nie raz usiąśc do kompa i zobaczyc co się tu dzieje na forum, ale przygotowania przed weselem mojej siostry przerosły moje oczekiwania i padałam z nóg po całym dniu chodzenia, pieczenia i wogóle. A po weselu ciągle goście i odsypianie. Nawet nie miałam siły patrzec na monitor sad smiley Na weselisku się wytańczyłąm a bąbel chyba tańczył razem ze mną bo tak dawał czadu ż sama się dziwiłam smiling smiley hot smiley Moja dzidzia już potrafi tak fikac,że aż brzuch mi odskakuje smiling smiley Ogólnie u nas wszystko wporządeczku, tylko mnie ostatnio bierze strasznie spanie. Tylko patrzę gdzie się położyc na chwilę smiling smiley w dniu wesela zrobi.ł mi się taki rozstęp na udzie z boku, że aż się sama przestraszyłam zaskoczony Normalnie zrobił mi się wielki siniak ! Mimo iż smaruję się codziennie. Taką już mam skórę, że wiem że na 100% wyjdą mi rozstępy, tak jak przy pierwszej ciąży. smutny. Ale cóż coś za co jak to mówią. Cieszę się ż wszystko jest ok i coraz bliżej do porodu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewcia21 (offline)

27-10-2010 22:25:19

Tarnowo Podgórne /Poznań
Witajcie dziewczyny w koncu moge napisac dzisiaj caly dzien latania wczoraj kupilismy z mezem duze autko a dzisiaj udalo nam sie sprzedac nasze poprzednie i dopiero teraz wrocilismy do domku. ogolnie jestem padnieta marzę o tym zeby isc spac tym bardziej ze poprzednia noc byla straszna bo przejmowalam sie tym ze kupilismy auto itp zauwazylam ze odkad jestem w ciazy i dzieje sie cos waznego ja strasznie wszystko przezywam i pozniej pol nocy nie spie tylko mysle stalam sie bardzo wrazliwa na jakiekolwiek nowosci tez tak macie??


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Ania_77 (offline)

27-10-2010 22:44:38

Witam nowe mamuskiwinking smiley
A to tak mi gdzies tam wpadło...

Czym się różnią dziewczynki w wieku lat 8, 18, 28, 38 i 48 ???
8: Idziesz z nią do łóżka, a potem opowiadasz jej bajki.
18: Najpierw opowiadasz jej bajki, a potem idziesz z nią do łóżka.
28: Nie musisz opowiadać żadnych bajek, żeby pójść z nią do łóżka.
38: Ona opowiada tobie bajki, by pójść z tobą do łóżka.
48: Ty opowiadasz bajki, by uniknąć pójścia z nią do łóżka.


[link widoczny po zalogowaniu]

madziusiapl (offline)

27-10-2010 23:26:47

Lublin/Uk
Hej dziweczyny. Mialam dluuuuuuuuuuuuugi dzien. Samochod przeszedl przeglad w tym samym miejscu w ktorym w sobote nie przeszedl. Tym razem pojechalam tam z mechanikiem i panowie od przegladu musieli przyznac ze sie pomylili. Poprostu chcieli mnie naciagnac grinning smiley
Co do porodu rodzinnego to moj maz przed ciaza zawsze mowil ze nie chce byc przy nim. Ale odkag jestem w ciazy to mowi ze przy mnie bedzie ale ze nichce niczego wiedziec wczesniej. Zobaczy na miejscu.
Astrid dobrze ze z sunia wszystko ok.
Witam nowe forumowiczki!
Ania dowcip bardzo dobry.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

hetka (offline)

28-10-2010 07:17:10

szczecin
hej, witam nowe forumowiczki smiling smiley
dobrze, że nie macie terminu na styczeń bo duuuuuuuuuużo byście miały do nadrobienia grinning smiley
Ja też ostatnio dużo śpię, ale dziś jest chyba wyjątkowy dzień bo nie mogę. Wczoraj kupiłam parę drobiazgów dla maleństwa. Z przychodni d(ostałam reklamówkę z pampersa gdzie jest bardzo fajna lista rzeczy potrzebnych dla maleństwa już w domku, no i do szpitala dla mamy i dzidzi. To zapobiegnie szałowi zakupów rzeczy niepotrzebnych.
Chciałam wstawić zdjęcia brzuszka, tylko nie mam co fotografować :/ Wy już macie piękne.
Mam cichą nadzieję, że nasz dzidziuś nie będzie taki duży jak jego mama (4850) i narodziny godz 0.15 pierwszego stycznia (tego nic nie przebije) ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka46 (offline)

28-10-2010 07:56:46

Kraśnik
Astrid nawet nie wiesz jak się cieszę że z sucz już coraz lepiej, ale powiem Ci WIEDZIAŁAM że tak będzie!!

A mi nie ma kto zrobić zdjęcia brzusia... jak kogoś namówię to wstawię.


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

Astrid (offline)

28-10-2010 09:03:04

Ania_77 dowcip pierwsza klasa! smiling smiley

hetka a możesz podzielić się ta listą? Mnie by interesowały te wszystkie rzeczy potrzebne już po powrocie ze szpitala...

Agatko 2 dni miałam dosłownie wyjęte z życiorysu! Chodziłam tylko i ryczałam!! A teraz najchętniej wszystkich bym ze szczęścia całowała!!!!

Witam nowe lutóweczki!





Ewa2060 (offline)

28-10-2010 09:20:03

Katowice/UK
Hejka dziewczynki!
Witam nowe lutoweczki!
Astrid - super ze z pieskiem wszystko ok.
Ania_77 - poprosimy o wiecej dowcipow, bo ten byl super.
madzisuia - nareszcie doczekalas sie przegladu.
Dziewczynki wlasnie wychodze na usg tego mojego wezla chlonnego, trzymajcie kciuki, aby wszytko wyszlo ok.
Odezwe sie pozniej. Milego dnia.


[link widoczny po zalogowaniu]

radmag87 (offline)

28-10-2010 09:59:01

Wołomin
Wy tez się budzicie kilka razy w nocy ? ja to mam tak od ponad tygodnia, budzę się, przekręcam się na drugi bok albo plecy. leżę chwilkę i zasypiam. 5 razy w ciągu nocy potrafię się tak obudzić.

A teraz fajny dowcipsmiling smiley

w komunikacji miejskiej siedzi murzyn. wchodzi kobieta w zaawansowanej ciąży, ten się zrywa i ustępuje jej miejsca. niestety pani z brzuszkiem nie zdążyła usiąść, bo jakaś staruszka była szybsza. murzyn zwraca się do staruszki:
-ale proszę pani ja ustąpiłem miejsca tej pani w ciąży
na to staruszka:
-nie wiem z jakiego plemienia pan pochodzi ale tu się ustępuje miejsca starszym kobietom
murzyn:
-nie wiem z jakiego plemienia pani pochodzi ale u nas takie stare czarownice zjadamy na obiad grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546770, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.