Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

Agatka46 (offline)

21-10-2010 12:14:35

Kraśnik
A ja codziennie mam problem z tym co ugotować bo mój małż jest wybredny co do jedzenia ( mamusia go tak nauczyła) i nie dość że najlepiej żeby było mięso to żeby przez około 2 tyg obiad taki sama nie powtórzył bo marudzi " znowu to... " marudna jedna. I u mnie obiad jest na kolację, bo najwcześniej mój mąż kończy 18:20 najpóźniej o 00:00 więc i nawet o tej obiad robiłam grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

mamira (offline)

21-10-2010 12:42:26

Dzień dobry!

Madziusia mogę Ci polecić ten wózek bo znajomi go mają i jest naprawdę super! Leciutki do prowadzenia, łatwo się ściąga gondole i fotelik z adaptera i świetnie się prezentuje! Poszukaj dokładnie na allegro bo moi znajomi kupili go za 900 zł i też 3 w 1. Szkoda przepłacać.
Ja sama kupiłam podobny, na takich samych kołach tylko innej firmy. Dokładnie taki: [link widoczny po zalogowaniu] (model 4)

A moja Niunia tak wczoraj wariowała że aż mąż nie mógł uwierzyć! Trzymał rękę na brzuchu i cały czas twierdził że to chyba ja robię smiling smiley Ale w końcu się przekonał i aż mu się łezka w oku zakręciła smiling smiley Nie dziwie się mu bo naprawdę to jest cudne uczucie jak Twoje dziecko tak maleńkie tak dokazuje!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

21-10-2010 12:47:54

Bielsko- Biała
Agatka mój za to wybredny nie jest, codziennie mógłby jesć ten sam zestaw: ziemniaki, kotlet i buraki. Ale niewybrednosć też jest utrapieniem, bo ileż można jesć schabowego z ziemniakami??Zawsze jak chcę coś urozmaicić, np . dziś, to jest krecenie nosem, że ziemniaków nie ma w tym daniu. Mój synek też się podał pod tym względem na tatusia, warzywa omija szerokim łukiem. Za to kotlecik, inne mięsko i kiełbacha- to wprost kocha. Ostatnio osiągnęłam swoj mały prywatny sukces, przekonałam go do kanapeczki z serkiem almette i pomidorem na kolację, zamiast nieśmiertelnej gotowanej kiełbasy z musztardą...

Buu chyba dam sobie spokój z licytacją..cena podskoczyła już 40 zł, a to pewnie jeszcze nie koniec. Poczekam na wyprzedaze i kupię kombinezon i kurteczkę w grudniu.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

1806ania (offline)

21-10-2010 13:01:51

poznan
polyanka ja w pierwszej ciąży do 20 tyg brałam duphaston a w tej na początku luteinę i po odstawieniu nie miałam żadnych problemów


[link widoczny po zalogowaniu]
Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

21-10-2010 14:23:58

Bielsko- Biała
no to lipa...licytacji nie wygrałam , choć licytowałam w ostatniej minucie, ale doszłam do wniosku że ludzie są zdesperowani, wg mnie ten zestaw nie jest wart az 150 zł, cena wyjściowa była 59. Sama sobie skompletuję taki zestaw jaki będe chciała( wybiorę sama kurteczkę wiosenną i kombinezon) za taką samą cenę albo i mniejszą.
1806Ania to dobrze , narazie żadnych dolegliwości nie mam z tego powodu. Tylko przed chwilą tętno miałam jak po biegu długodystansowym, przez licytacjęgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ania0685 (offline)

21-10-2010 14:52:01

Czechowice-Dziedzice
hej laseczki
mój mąż to chyba żadnego z waszych niejadków nie przebije, ja mam do wyboru pięć obiadów które zje ze smakiem i nie zostawi połowy ( tu podziękowania dla mojej teściowejangry smiley za to że dziwaka z niego zrobiła) ale z drugiej strony nie muszę się silić na wymyślanie obiadkówsmiling smileytongue sticking out smiley

a co do tematów wózkowych to my kupiliśmy 3w1 i jestem z niego jak na razie zadowolona nie jest super lekki ale my mieszkamy w domku wiec nie muszę nosić go po schodach a poza tym ma same plusy jak na chwilę obecnątongue sticking out smiley
[link widoczny po zalogowaniu] dokładnie taki sam jak w tej aukcji


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karolina_slonce (offline)

21-10-2010 17:05:16

Warszawa
Ania0685 Twój wózek jest bardzo ładny i cena jak na 3w 1 też bdb. A powiedz mi czy fotelik samochodowy wpinany jest do auta przodem czy tyłem do kierunku jazdy? U nas w grę wchodzi tylko przodem, czyli Zosia będzie siedziała z tyłu.
KiniaMalina co tzn spaceróka tzw "parasolka" tak składana do siebie ( do środka) na małych kółkach?
My dziś kupiliśmy komode, wreszcie będę miała gdzie zbierać ciuszki, kupiłam też różowy mały kocyk dla Zosi za 19zł smiling smiley i od razu mi się humor poprawił. Dzwoniła tez siostra cioteczna którą poprosiłam o pomoc w sporządzeniu listy - wyprawki dla mełej. Zadzwoniła że przegląda swoje ciuszki by mi coś oddać Jupiiiii smiling smiley Kończe, mąż woła o pomoc, idę mu na pomoc z wkrętarką - komoda się skłąda JUPiiiii smiling smileyhot smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ania0685 (offline)

21-10-2010 17:47:24

Czechowice-Dziedzice
karolina_slonce - fotelik jest montowany tyłem do kierunku jazdy ale możesz spokojnie go montować na tylnim siedzeniu, jedyny minus że Zosi nie będziesz za bardzo widzieć.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-21 18:05 przez Ania0685.

karolina_slonce (offline)

21-10-2010 19:20:40

Warszawa
Ania to tak na pewno bym nie chciała. Musze mieć oko na dziecko.
Może którejś z was się przyda... ja zamierzam się wybrać do ich sklepu. Stronka do wózków. [link widoczny po zalogowaniu]
Coś dziś tutaj spokojnie...
Komoda stoismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewcia21 (offline)

21-10-2010 20:52:52

Tarnowo Podgórne /Poznań
hej dziewczyny widze ze zaczął się temat wozka ja teraz siedze cały czas i szukam co by mi sie podobalo i chyba jestem zdecydowana ale jeszcze mam sporo czasu bo wozek dopiero chce kupowac w styczniu ale co powiecie na niego ?? [link widoczny po zalogowaniu] - podoba mi sie kolor czerwony ma to cos w sobie choc turkus tez jest na topie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547440, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.