Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

radmag87 (offline)

20-10-2010 22:07:44

Wołomin
karolina_slonce- ja planuje poród w szpitalu w Wołominie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ania_77 (offline)

20-10-2010 23:08:17

Ale sie rozpisałyściewinking smiley
Ja bylam tez wieczorkiem u lekarza ale poza tym że dziecko jest ułozone główką do góry to nic nie wiemsad smiley nie chcialo pokazać co tam ma... chyba zacznę kupować uniwersalne ciuszki i dla chłopca i dziewczynki aha no i 6,5 kg na plusie od początku ciąży wydaje mi się że sporo.
Co do glukozy to juz wiem że będę piła ja w domu i po 2 godz muszę pojawić się w ośrodku na pobranie krwi.Troche dziwne ale mi pasuje zagryze jakąś cytrynkęLOL
Wracając do tych śpiworków to ja nie mam nic dla dziecka oprócz właśnie śpiworkaMr. Green miałam okazje odkupić super nic nie zniszczony za 30 zł.Koleżanka używała go 2 lub 3 zimy nawet na sanki także na pewno go wykorzystam.
radmag87 GRATULUJĘ Tomeczka!!!winking smiley
Nie chcę Was straszyć ale ja z kolei słyszałam że jak my nie śpimy w nocy (bo ja za żadne skarby-i Wy tez sie skarżycie) to dziecko też raczej będzie buszowało nocną porą..Aż strach się baćwielkie oczy
Dobrej nocki dziewczyny:sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-20 23:09 przez Ania_77.

Ewcia21 (offline)

20-10-2010 23:09:17

Tarnowo Podgórne /Poznań
witajcie i jestesmy dzisiaj po badaniu 4 d smiling smiley Mały kacperek łobuziak nie chcial nam sie za bardzo pochwalic jaka ma sliczna buzinkesmiling smiley troszke pokazal ale nie za duzo uparciuszekwinking smiley jestem cała happy bo od gory do dolu zostal ladnie zbadany serduszko zdrowe komory aorty wszystko prawidlowo rozwiniete, ogolnie wszystko dobrze nie bede za duzo pisac smiling smiley ale strasznie sie cieszesmiling smiley dzisiaj przyszly 3 paczki ciuchow masakra ile tego jest nie wiem gdzie to pomieszcze jutro zaczynam prac i prasowac zajmie mi to chyba z miesiac czasu smiling smiley a ciuszki rewelacja tak jak na allegro pokazane wiec nie zostalam w żaden sposob oszukana z czego sie ciesze smiling smiley teraz stop ciuszkom przyszly miesiac kupujemy posciel dla Kacperka i moze namowie jego tatusia zeby jakies mebelki moze juz kupicsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

madziusiapl (offline)

20-10-2010 23:19:46

Lublin/Uk
Hej dziewczyny. Ale postow namachalyscie. W piatek i w sobote mam wolne wiec bede na bierzaco.
Karolina mi sie podoba wozek [link widoczny po zalogowaniu] co do koloru to zielony ale nie ma go na tej stronce. Oni wysylaja do Anglii i na ebay sa inne kolory.
Ania z Poznania jak widze tobie podoba sie wozek z najnowszych tredow grinning smiley
Co do kupowania ciucskow to ja kupuje na ebay uzywane i mimo z e na metkach mi nie zalezy narazie mam same firmowki Gap, next, M&S, H&M. Dziecko szybko wyrasta a ubranka ktore kupilam niektore z nich nadal maja metki. Poza tym lezace dziecko nie ma mozliwosci ich zniszczyc wiec wygladaja jak nowe. Czesc kupilam nowych w Tk Max na wyprzedazy.
Radmag gratuluje syneczka. Nie zapomnij zapisac go do naszej druzyny pilkarskiej grinning smiley
Kaaskaa i Ewa a wy gdzie sie podziewacie.

Mialam dzis dluuuuugi dzien. Na 7 do pracy skonczylam o 15 ale jeszcze pogadalam z ludzmi i wyszlam o 15.30. Poszlam z kolezanka pomoc jej kupic spodnie. Poczekalam na wspollokatora na stacji bo wlasnie wracal z pracy do domu. O 16.45 do czlapalismy do domu. Odrazy stanelam do garow zeby zrobic obiad. O 17.30 obiad byl gotowy. Dziubnelam dwa razy. Maz zadzwonil ze przyjada znajomi na kawe. A w domu balagan. Poskladalam pranie :washing: odkurzylam, umylam podloge mopem :cleanning:. O 18.30 wrocil maz dalam mu obiad i zaczelam obierac jablka na przesmarzenie i zawekowanie zeby potem miec np na szrlotke. Zaczelam przesmarzac na wolnym ogniu. Przyjechali znajomi. Posiedzieli chwile i o 21.20 poszlam brac prysznic. O jablka zapomnialam wiec zrobila sie papka. hot smiley Jutro dosmaze druga ture a z czesci papki zrobie dzem. Siadlam do kompa przestudiowalam wasze posty i zamierzam zaczac odpoczywac. Jeszcze tylko zmyje i pomaluje paznokcie.
Niunia malo dzis czulam ale wcale mu sie nie dziwie ze nie ma ochoty sie ruszac skoro mama w ciaglym biegu.
Jutro znow do pracy ale w piatek wolne. grinning smiley
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

mika14 (offline)

21-10-2010 07:00:00

Łuków
Czesc dziewczyny

My wczoraj bylismy u swojego gin zobaczylismy malenstwo i ma byc chlopczyk!!! i na tym koniec dobrych wiadomosci poniewaz moj synek sie rozchorowal i moj maz o2 wnocy byl z nim na pogotowiu na razie dostal antybiotyk i spi:sleeping_baby_55:

A ja tak jak sie tego spodziewalam wyniki mam do luftu i we wtorek mam sie zglosic do szpitala

Tak bardzo sie martwie i spac nie moge juz mam oczy czerwone jak krolik.

Ps glukoza jest straszna do wypicia i jest jej 3/4 szklanki

KiniaMalinia (offline)

21-10-2010 09:07:06

Kraków
mika14 - gratuluję chłopczyka. szkoda, że drugi się rozchorował, ale widać że szybko zareagowaliście, więc na pewno będzie wszystko ok.

z tymi wózkami dziewczyny - ja już niby mam, ale teraz bym to trochę inaczej chyba zrobiła. przede wszystkim nie ma sensy kupować takiego mega kombajnu, czyli gondola + fotelik + spacerówka, bo te dwie pierwsze są na prawdę ważne a spacerówka zazwyczaj za ciężka (bo am stelaż) do wygodnego używania, więc i tak prawie od razu trzeba kupić tzw "parasolkę" za ok 400 PLN , która jest leciutka i łatwo się składa zajmując mało miejsca - nie to co stelaż. teraz wiem, po fakcie smiling smiley - najważniejszy jest dobry fotelik i gondola.

a śpiworki nam sie chyba przydadzą wszystkim - ma być podobno zima stulecia. a poza tym ja nawet jak nie będę wychodzić z małym przez pierwsze 2 tygodnie - 3 z domu to go będę werandować, więc i tak przyda mi się. kurcze, chyba sama się będę z nim werandować, bo ja to w domu nie wytrzymuję, muszę się codziennie chociaż trochę przejść.

p.s. jutro akcja wymiany komody smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka46 (offline)

21-10-2010 10:24:00

Kraśnik
Dziewczyny a ja sobie wymyśliłam kolejny powód do zmartwień. Chodzi o to że jestem maniaczką, miłośniczką i fanatyczką psów zwłaszcza TTB - teriery typu bull ( amstaffy, pitbulle bullteriery, staffiki) - ale nie chodzi tu o rasę. W domu posiadam dwa Amstaffy - nie boję się o akceptacje naszej pociechy ale o ALERGIĘ. Jestem stałą bywalczynią formu amstaff-pitbull i pomagam fundacji AST na rzecz zwierząt niechcianych. Dzisiaj przeczytałąm temat BABY suczki młodej amstaffa która ludzie zaadoptowali i okazało się że ich 1,6 miesięczna córka dostała uczelenia na sierść psa aż wylądowała w szpitalu i lekarze powidzieli że muszą się pozbyć psa. Kurde ja sobie u siebie takiej sytuacji nawet nie chce wyobrażać. Fakt jeden z psów teraz od roku mieszka u moich ordziców ale to tylko dlatego że się w nim zakochali i oddać go nie chcą. U mnie został tylko jeden.

I teraz moje pytanie jakie może być prawdopodobieństwo wystąpienia u dzidzi alergii na sierść?? Dodam że w rodzinie nie ma nikogo uczulonego na sierść.... da się coś zrobić żeby dzidzia nie była uczulona.... kurde ta się tego boję... bo nie wyobrażam sobie oddać komuś obcemu psa ( w rodzinie nie mam już komu - rodzice maja aby 2 pokoje, tesciowie tez i mają psa) jeśli musiała bym to zrobić to chyba załamała bym się psychicznie, wiadomo dziecko jest najważniejsze ale ja bez zwierząt nie potrafię żyć, a bez swoich pociech sobie tego nie wyobrażam. Alem mam fazę.... boję się.


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

KiniaMalinia (offline)

21-10-2010 10:35:46

Kraków
Agatka46 - nie ma się co martwić na przód. mała ilość ludzi posiada takie alergie a już na pewno nie da się przewidzieć kto będzie miał a kto nie. poczekaj, bobo się urodzi, wtedy będziesz wszystko wiedzieć, ale na razie wyrzuć te myśli z głowy i nie katuj się na zapas. równie dobrze dziecko może mieć alergię na kurz albo gluten lub kompletnie na nic, jak większość dzieci. luuuuzik....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

1806ania (offline)

21-10-2010 11:28:27

poznan
Karolina_slonce ja potrzebuję gondolę i spacerówkę.
Madziusia ja chciałam wózek coneco ale jak oglądaliśmy w sklepie to nam babka poleciła właśnie ten espiro. No i mój mąż stwierdził że ten jest ładniejszy i lżejszy.

Moja niunia się wczoraj nie wierciła prawie wcale, ale za to w nocy pokazała co potrafispinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]
Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

21-10-2010 11:57:14

Bielsko- Biała
Agatka, skloność do alergii jest dziedziczna, moje dziecko jest uczulone na wiele alergenow, m.in. pyłki traw, drzew i sierść kota w mniejszym stopniu, ale ma tatusia alergika. Ja też sie trochę obawiam co to będzie jak się młodsze urodzi. Mam nadzieję ze pod tym względem będzie podobna do mnie. Mnie nic nie rusza. Z męża sie śmieję że slaba jednostka z niego, bo od miesiąca kaszle i ma katar- niewinne roztocza drażnią jego błony śluzowe. A zaznaczę, zeby nie było, że latam ze szmatą codziennie i nie mamy dywanów.
Dziewczyny te ktore brały duphaston lub luteinę na podtrzymanie, miałyście jakieś bóle czy plamienia po odstawieniu?? dziś jestem pierwszy dzien bez duphastonu i troche się boję, czy moje łożysko podoła. W pierwszej ciąży jak przestałam brać duphaston to zaczela mi sie skracać szyjka macicy, musialam przejśc na fenoterol.
Dobra lecę gotowac, co tam dziś pichcicie?? ja wygrzebałam jakiś zapomniany przepis na garnek meksykański..mąż znów będzie niepocieszony bo przeważają tam warzywatongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.