Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

Madziulkaaa31 (offline)

15-12-2012 22:01:35

Olkusz
Ehhh musze jechac do prokocimia zarejestrowac modego do poradni immunologicnej i do urologicznej bo mlody ma problem z siurkiem.
ale niewiem czy mam go odrazu brac czy jechac samej.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maya (offline)

17-12-2012 10:37:31

CZeść;]]]]

I co Madziulllka zarejestrowałaś syneczka???
a ma problem z sikaniem czy z przyrodzeniem?;]]

My mamy choinkę;];] Jestem przeszczęśliwa...
Taka na ponad dwa metry stoi sobie już ubrana ...pachnie...
a ja sprzątam syf po niej;];]

Udanego dzionka;];];];];];];]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Madziulkaaa31 (offline)

17-12-2012 17:46:21

Olkusz
arejestrowalam na 22 lutego do poradni immunologicznej.
a na 17 czerwca do urologa. Tomus ma cos z napletkiem moze zalatwi nam kolezanki siostra wizyte wczesniej.
U nas choinka od soboty ale nei za duza na szafce stoi bo synek siostry by bombki tukl albo gryzl;-0


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maya (offline)

17-12-2012 18:30:08

Ale terminy długie ... no ale to nasz kraj.
Mój miał stulejkę ale byliśmy u chirurga dziecięcego
powiedział co robić i papa I jest już lepiej;]]]

Udanego wieczorku;;];]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

smerfietka (offline)

17-12-2012 19:29:50

Bytom
Cześć Dziewczyny smiling smiley
Melduję się i ja w urodzinowo - przedświątecznej gorączce winking smiley
Maya zazdroszczę pachnącej choinki smiling bouncing smiley ale tego sprzątania "po" już trochę mniej winking smiley
U nas od niedzieli świeci ładnie malutka choineczka i nam wystarczy w maleńkim mieszkaniu.

Widzę, że z tymi chłopakami i ich siusiakami od początku są jakieś problemy...
Dominik od jakichś 2-3 dni ma lekkie zaczerwienienie na samym końcu ale nic dalej
się nie dzieje, nie płacze, nie daje znać że go boli więc poczekamy sobie (mam nadzieję)
do stycznia na bilans i zobaczymy jak go oceni Pani doktor.

Madziulka ja momentami nie daję rady z jednym Dominikiem a Ty jeszcze
jednego smyka miałaś pod opieką - wyrazy uznania the finger smiley

MyszkaKiszka mój synek nad wszystko inne uwielbia zabawę samochodami
i grę w piłkę. Ostatnio dostał autko z wkrętarką do zmieniania kół i był megazadowolony grinning smiley
Biega po mieszkaniu z tą wkrętarką i dotyka czego popadnie - papuguje Tatę w akcji grinning smiley

My w niedzielę robimy urodziny i już się nie mogę doczekać ale z drugiej strony
odechciewa mi się tego całego przygotowywania w takim gorącym okresie...
Wszędzie szał zakupów, pełno ludzi, trzy razy zastanawiam się czy to już ostateczność
że trzeba jechać coś kupić... Ale czego się nie robi dla tak cudownego małego Mężczyzny? winking smiley

Dziewczyny staram się Was czytać codziennie ale ostatnio w sobotę naskrobałam
długiego posta i mi go wcięło! Ale się posypało niecenzuralnych słówek moody smiley
Tak się wkurzyłam, że wyłączyłam laptopa i dopiero dziś się przeprosiliśmy winking smiley

Spokojnego, miłego wieczorku smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

MyszkaKiszka (offline)

17-12-2012 19:50:06

smerfetko mój narzędzia uwielbia, autko z zestawem do rozbiórki już masmiling smiley teraz szaleje ze sterowanym tirem....i mówi że jest tatąsmiling smiley
Ciężko coś wybrać rozsądnego no i żeby z kasą nie szaleć....
U nas choinka narazie w planachsmiling smiley ale żywasmiling smiley fakt, sprzątania jest codziennie ale zapach fantastycznysmiling smiley
Przerażają mnie te świąteczne zakupy.... i gotowanie.... ale stwierdziliśmy, że w tym roku gotujemy sami sobie smiling smiley taki zapas wigilijnych przysmakówsmiling smiley
Przygotowujecie maluchom jakieś świąteczne specjały? Ja rok temu robiłam uszka i pierogi mini z kapusta i pieczarka(sztuk 1 na wszystkie) winking smiley i był zachwyconysmiling smiley On ma po mamusi gust kulinarny i lubi takie jedzenie....oby mu nie minęło w tym rokuwinking smiley
Powiedzcie mi.....jaki ma być ten zdrowy siurek?;/ głupie pytanie ale lekarze jakoś mam wrażenie mnie olewają w tej sprawie.... Sikamy na stojąco już w wc więc mam z nim doczynienia że tak to powiem........ ale nie wiem czy jest ok....:/ nie boli go....nie jest czerwony ....i sama nie wiem kogo się poradzić....Madziulka te terminy są makabryczne... my do alergologa 4 miechy czekać mieliśmy ale nam się udało wcisnąć po 2...winking smiley


[/ur

Madziulkaaa31 (offline)

17-12-2012 23:47:08

Olkusz
mamusie jutro jade Toomaszka zpaisac do przedszkola mamy znajomego synowa i corka tam pracuja i moga mi go przyjac wiec 3majta kciuki zeby sie udalo a ja bym wreszcie poszla do pracy i zarobila na wymarzonego laptopa;-0


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

smerfietka (offline)

18-12-2012 20:11:25

Bytom
Hej smiling smiley

MyszkaKiszka myślę, że Dominikowi też by się podobał taki tir który w dodatku sam jeździ
Ostatnio u kuzyna to był numer jeden, tylko że tamten przewoził kilka małych aut (laweta) i bawił się
praktycznie nim non-stop Poza tym Dominik dostał już dzisiaj od jednej babci sanki, reszta prezentów
przybędzie w niedzielę...
A mnie chyba siwych włosów przybędzie bo nie wiem jak z tym wszystkim zdążyć przewracjący oczami
Ja w wigilię będę już wyluzowana i wtedy na pewno z radością będę krzątać się po kuchni bo będę
gotować praktycznie tylko dla nas Dominik będzie jadł to co my, nie robię żadnych specjałów tylko
dla niego bo jemu i tak najbardziej smakuje to co my mamy na talerzu Poza tym jesteśmy już
zaproszeni do rodziców na pieczoną kaczuszkę i halibuta no i rewelacyjny karczek z pieczarkami the finger smiley
A do tego jak zwykle masa innych pyszności :p Jak ja kocham jeść grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Co do siusiaka to sama nie wiem za dobrze jak ma wyglądać i czy u nas jest tak jak ma być...
Pani doktor zawsze go ogląda i nie każe z nim nic robić także stosuję się do zaleceń Wiem, że
kiedyś musi zacząć "schodzić" ale mamy chyba czas najpóźniej do 3-go roku życia (chociaż to zależy
od lekarza bo inni od razu dają skierowanie do chirurga a Ci nieco wrażliwsi przepisują jakąś maść.
Zobaczymy co usłyszymy na bilansie. Póki co zaczerwienienie minęło poszłooo!

Madziulka no jestem bardzo ciekawa czy Tomuś będzie dzielnym przedszkolakiem? Udało się?
Mnie się marzy żeby Dominik dostał się do jakiegoś przedszkola państwowego blisko domku bo wiem,
że są fajne tylko dzieci niestety duuużo... A za żłobek musimy płacić przeszło 500zł no i kilka przystanków
muszę podjechać...
Mam nadzieję, że Ci się udało i zarobisz nie tylko na nowego laptopa ale też na inne zachcianki grinning smiley

Maya co u Ciebie? Masz już dość czy dzielnie znosisz tę całą krzątaninę?
Myślę, że przy tej pięknej choince myśli się o świętach tylko poooozytywnie smiling smiley
Czego Ci oczywiście z całego serca życzę smiling smiley

My już jesteśmy po kolędzie smiling smiley
Był u nas super młody ksiądz ze śmiesznym akcentem grinning smiley
Dominik dostał 2 obrazki, zachowywał się nadzwyczaj grzecznie smiling smiley
Niestety piszę to w czasie przeszłym bo szybko wrócił do normy grinning smiley
Mały tajfun szaleje młody kozak

Spokojnego wieczorku wszystkim smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Madziulkaaa31 (offline)

19-12-2012 08:10:38

Olkusz
Czesc mamusie nas wzielo chorobsko tomus cala nc charczal temperatura juz karta wyciagnieta do lekarza.
Niestety jeszcze nie pojdzie do przedszkola bo sie bal jak ja bylam bawil sie jak poszlam odrazu go chlopczyk udezyl i byl ryk wiec wole poczekac jeszcze troszke. jakos sobie damy rade.e a co do tomusia to fajnie gada.


He he co do tomka to gada mowie mu Tomus ie skakaj bo zlamiesz noge.
A on spoko mama.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maya (offline)

19-12-2012 14:12:45

Cześć;];]
Boszz wczoraj tez mi wcięło posta...a nawet pisałam w nim Smerfetka do Ciebie , że trzeba się streszczać bo tu po dłuższej chwili nast.automatyczne wylogowanie... hehe tez poleciały K...ch...itp i juz nic nie pisałam...
Fajnie tak Wigilię tylko w trójkę... Raz w życiu tez bym tak chciala spędzic Choc przyznam, ze kiedyś sobie tego nie wyobrażałam... Dla mnie zawsze to pozostaną radosne i rodzinne Święta choć z roku na rok przestają być tak radosne... i co raz mniej nas zasiada do stołu...Wtedy zawsze nachodzi mnie taka refleksja i zaczynam ryczeć... I wiecznie od lat jak sie dziele opłatkiem to ryczę i nie potrafię tego wyjaśnić... Jestem emocjonalna strasznie... My juz powoli tez szykujemy wszystko jak sie stopniowo cos robi to jest nadzieja na to, że obejdzie sie bez stresu... Najgorsza będzie sobota jak będę miała wykazać swoje pokraczne umiejętności kulinarne...Obiecałam sobie ze upiekę sernik i piernik... i ciekawe czy choc jedno mi wyjdzie;];];]

Robal jest zachwycony choinka codziennie od samego rana leci do pokoju i każe zapalić bale ( lampki) iwoła choina i pokazuje na ozdoby... po bliższym zapoznaniu sie z lampkami które chciał zedrzeć wczoraj z choinki i szdjciu 3 bombek juz nie interesuje sie zbytnio ale jak co to wołam mówię "nie wolno"
Madziulllka rozumiem Cie, że nie chciałas dać jeszcze Tomcia do przedszkola jak tak płakał... Skoro tam znajoma pracuje... Może zapytaj czy mogłabys przychodzić z nim 2-3 rqazy w tyg na godzinke lub dwie żeby sie pobawił i oswoił... Po czasie jakimś na pewno będzie inaczej... Zostawisz go najpierw na chwilkę a później na godzinkę... i wreszcie będziesz go mogła zapisać. Bo tak od razu rzucony na głęboka wode ... biedaczek bał się... Ja najchętniej bym wcale Robcia nie oddawała do przedszkola w ogóle...


Udanego popołudnia;];];]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.