Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

alebazi (offline)

19-03-2011 21:10:41

Raciborz, München
a niunia lula....
dzis byla u mnie kumpela....dawno sie niewidzialysmy bo chyba z ponad rok
nio i moja mysia dostala pieska...jutro sie pochwalimy








[link widoczny po zalogowaniu]

Layla (offline)

19-03-2011 22:33:22

Bydgoszcz
Mój mały już śpi, jak zwykle.
Wczoraj po raz pierwszy obchodził urodziony taty smiling smiley I akurat miał dobry humor. Najpierw grzecznie się bawił jak przygotowywałam impreze, a potem dał sie nosić ciocim, babciom, a na koniec dziadek go uśpił w wóżku smiling smiley A dziś był pierwszy raz w galerii handlowej - musieliśmy kupić tacie prezent, myślałam, że będzie grzecznie siedział w foteliku, nawet miał pałąk z zabawkami, ale Igor wolał na rękach, no i pół bluzki mi zaślinił przy okazji smiling smiley
dobranoc smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

elliot3 (offline)

19-03-2011 23:22:12

...naszym kochanym brzdącom mija tak naprawdę już roczek grinning smileygrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

krycha (offline)

20-03-2011 01:15:31

My po imieninach tescia. Marcelek ma jeszcze katarek a ja zapomniałam mu kupić ten nasivin...bo widzę, że to gówno co mamy to coś słabo działa. Teraz ma taką gęstą wydzielinę, że cieżko to ściągnąć aspiratorem. Mecze go pare razy a on sie drze w wniebogłosy.

askastar Lenka śpiczna...a jak się z mężem ubawiliśmy przy oglądaniu jej języczka hihi. Tak mocno go wysuwa. Niezła spryciula smiling smiley

alebazi wydaje się że on taki duży na tym zdjęciu...takie ujęcie smiling smiley Chociaż dużo osób mówi, że on jest duży...tzn długi hehe po tatusiu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

l_i_d_i_a (offline)

20-03-2011 09:31:18

Międzyrzecz
Witam wszystkie Mamusie.
Dawno nie zaglądałam na forum ale nie było czasu. Przygotowania do chrzcin a później do wyjazdu mojego męża do Afganistanu sad smiley. Byłyśmy 8 marca na szczepieniu nasza Zuzka ważyła wtedy 6,620. Jeśli chodzi o szczepienia to my szczepimy tym zwykłym z NFZ. Do skojarzonych mamy wstręt. Męża chrześniak dostał właśnie taką i zatrzymał się w rozwoju, a dokładnie to przestał gaworzyć. Zaczął mówić dopiero w wieku 3 lat. Obecnie ma prawie 6 i nadal nie mówi wyraźnie sad smiley.
My we wrześniu 2008r wzięliśmy ślub cywilny, a dopiero w czerwcu 2009 kościelny. Po cywilnym nadal mieszkaliśmy osobno bo zarówno ja jak i Arek nie wyobrażaliśmy sobie mieszkania z rodzicami. Moja mama zawsze mi powtarzała, że o suchej kromce chleba ze smalcem ale mieszkać należy na swoim. Ja mam to szczęście, że ani moja mama ani teściowa nie udzielają mi żadnych rad ani nie narzucają się. Teraz dużo mi pomagają jak nie ma męża.
Do pracy wracam 1 czerwca bo nie mam wyjścia. Niunia zostanie z moją mama smiling smiley. Nie muszę się martwić gdzie ją zostawić.
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

angeling (offline)

20-03-2011 10:30:58

Gdańsk
No i już na nogach moje 2 żuczki śpią ciekawa jestem jak długo bo dziś mamy kilka rzeczy do zrobienia a ogólnie to trzeba autko umyć i wysprzątać i wybrać się na jakiś spacerek z małą puki taka ładna pogoda jest.Dam im pospać do 13 choć pewno mała obudzi się wcześniej aby się z nią pobawić.O 5 zrobiła mi koncert i nie chciała iść spać tylko czekała aż tata wróci no i jak wrócił momentalnie zasnęła w łóżeczku.Jakby tylko czekała na to a wróci do domu.


[link widoczny po zalogowaniu]

trussska (offline)

20-03-2011 10:38:30

hi hi hi..wlasnie nasze Maluchy wlasciwie juz roczek majasmiling smiley

ja wlasnie przedwczoraj mowilam do mojego M., ze chyba dzis jest rocznica poczecia naszego slodziakasmiling smiley chyba, bo w sumie nie wiem kiedy i jak to sie stalo, ze nas takie szczescie spotkalosmiling smiley

zycze pieknej niedzielismiling smiley

moj Marcelek oczywiscie siedzi ze mna i pozdrawia Was cioteczki machajac zyrafkasmiling smileytongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-20 10:39 przez trussska.

aniula888 (offline)

20-03-2011 11:51:32

Lubcza
Witam niedzielnie smiling smiley
Właśnie Malutka mi się obudziła i tak słodko się uśmiecha. Ale jeszcze nie marudzi to mogę pisać.
Ja po spowiedzi... hmm, trochę zaczynam wątpić w swoją wiarę. Rozgrzeszenie dostałam ale ledwo ledwo, bo nie mam ślubu z moim chłopakiem. A tak w ogóle to usłyszałam na swój temat takie rzeczy...że chciałam wyjść z Kościoła z płaczem. I to tylko przez ten jeden grzech, który przestanie być grzechem kiedy dostanę papier od księdza, że zawarłam związek małżeński. Trochę to wszystko zakręcone, ale cóż...Takie zasady...
No nic... Maleńka już skora do zabawy to zmykam.
Miłego odpoczynku :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

askastar (offline)

20-03-2011 17:50:05

ale tu dzis cisza.....mamy zajete:-)
my po obiedzie i spacerku odpoczywamy i pozdrawiamy:-)



dzieki Krycha, ja tez mam radoche jak patrze na ten filmik:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-20 17:51 przez askastar.

krycha (offline)

20-03-2011 18:46:38

Pustki, pustki weekendowe smiling smiley
Ja dzisiaj pokłuciłam się z mężuchem. Wqurw... mnie.
A Marcelek śpi chyba już 3 godziny. Marudził coś od rana a jak zasnął to śpi. Zaraz mleczko muszę mu zrobić. Mąż pojechał do Wrocławia sprawę załatwić i siedzę sama.
Kupiłam Nasivin. Dziewczyny które go stosowały...jak to robiłyście? Zakraplalyście i aspirator czy najpierw odciąganie gilów aspiratorem i potem zakropienie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.