dzieciaczki luty 2009

Wysłane przez zuzanka 

hecatka (offline)

24-10-2009 12:43:38

Opole
zebrrra, Ola tez ma wlasnie katar, juz trzeci w jej zyciu i tez sobie nie daje odciagnac go aspiratorem. No, ale jak mus, to mus. Ryczy strasznie. A najpierw jej sola fizjologiczna zakraplam, zeby katar rozrzedzic i zeby sie lepiej sciagalo, potem aspirator, a potem nasivin soft w aerozolu. A potem jeszcze smaruje mascia majerankowa pod nosem. Sie zawsze biedna uplacze strasznie, a ja musze na sile ja trzymac - rece i glowe. Masakra.

Myslalyscie juz nad prezentami pod choinke dla dzieciaczkow? No i na roczek, bo to przeciez niedlugo po choince smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

zebrrra (offline)

24-10-2009 19:13:51

hej. Pola juz lepiej, katar sam wylatuje wiec go nie odciagam smiling smiley Bylysmy na tych kangurzycach i bylo suuuper! Polcia byla bardzo grzeczna, usmiechala sie do wszystkich, zaczepiala i zasnela sobie slicznie w chuscie jak przyszla pora drzemki- no istny aniol. Nie obudzily jej nawet krzyki placzacych dzieci.
Pozniej sobie troszke poraczkowala i wrocilismy do domu.
hecatka, ja jeszcze nie myslalam o prezencie dla Poli, ale teraz taaaaki wybor zabawek i innych dupereli, ze cos tam sie znajdzie nawet w ostatniej chwili. Ale jak macie jakies fajne pomysly to podeslijcie smiling smiley A od kiedy dzieciak moze bujac sie na koniku bujanym?


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

izka31 (offline)

24-10-2009 19:22:35

Łódź
Hejsmiling smiley

Ja też jeszcze nie myślę o gwiazdce... Przede mną Wszystkich Świętych i to jest dla mnie spory wydatek bo w Łodzi mam ojca i dziadka, w Łęczycy teściów...

zebrrra co do twojego komentarza pod moją fotką konkursową to nie wykluczone, że moja znajoma kura była potem zjedzonasmiling smiley i nie wykluczone że ja też jadłam... Ależ to zabrzmiało drastyczniegrinning smiley
Tak czy siak poproszę o głosikismiling smiley

Co do konika to też się nad tym zastanawiałam, tym bardziej, że teraz są też inne zwierzątka bujane, nie tylko koniki... Ale to już dzieci muszą być chyba stabilne na tyle, że będą się same trzymały...

Miłego wieczorkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

izka31 (offline)

29-10-2009 10:18:47

Łódź
A tu ktoś jest??? Haalloo...co tam? Mam nadzieję ze to z braku czasu tu nie zaglądacie...a nie z jakichś innych powodów np. chorób!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

zebrrra (offline)

29-10-2009 19:52:18

no czesc! slucha, u mnie powazna sprawa- tesciowa zawitala do naszej oazy spokoju na calutki tydzien smiling smiley sama wiec widzisz, ze czasu mi brak, bo kazda wolna chwile poswiecam na nauce cierpliwosci :p chyba nie jestem stworzona do bycia synowa :/ grrr...


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

ulinka (offline)

30-10-2009 01:26:39

Gdynia
Witajciesmiling smiley Czy mogę się przyłączyć? Piotruś urodził się 20 lutego. Ma już 2 ząbki, raczkuje, staje i chodzi przy meblach.

Jeśli chodzi o prezenty to mały dostanie od babci garnuszek na klocuszek a od cioci stolik chicco.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

zebrrra (offline)

30-10-2009 09:07:35

Hej, ulinka i Piotruś smiling smiley Fajnie, że będzie nas więcej! Pola ma garnuszek na klocuszek i uwielbia sie nim bawic. Poczatkowo bylam sceptycznie nastawiona do tej zabawki, ale teraz bawimy sie razem.
Narazie coś ucichło na naszym forum. Nie wiem, co tam u dziewczyn, ale ja mam chwilowa inwazje kosmitow w moim domu... winking smiley


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

izka31 (offline)

30-10-2009 09:46:15

Łódź
Witajcie w piąteksmiling smiley

ulinka witaj u nas i zaglądaj jak najczęściej.

To prawda, ostatnio trochę tu ucichło, ale pewnie taki sezon - grypowy, sporo dzieci choruje i mamy nie mają czasu na kompasmiling smiley Ale miejmy nadzieję że to się zmienismiling smiley

zebrrra uuu to ci współczuje kochana... Moi teściowie nie żyją, więc ja nie mam tego problemu. Teścia wcale nie znałam a teściowa umarła 5 lat temu. Ale jak żyła to miała do mnie stosunek obojętny i ja do niej też.


My wczoraj byliśmy z Szymkiem u lekarza tak kontrolnie tylko, żeby się poważyć i pomierzyć...Wszystko jest jak najlepiej, Szymcio zdrowy jak rybka rośnie sobie jak na drożdżachsmiling smiley

Pozdrówka dla wszystkich i odzywajcie się co u was!


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

cozzii (offline)

02-11-2009 08:47:34

Kraków
Witajcie,jestem z Krakowa.
Urodziłam 10.02.2009 córeczkę Patrycje,chciałabym dołączyć do was.
ur.10.02.2009 godz 10.35 waga 3.650 wzrost 60cm.

Teraz wazy ok 9 kilo i ma 76 cm,bardzo lubi jeść,ale ostatni miesiąc był dla nas ciężki,miała dwa razy antybiotyk.







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-02 10:23 przez cozzii.

ulinka (offline)

02-11-2009 10:32:04

Gdynia
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.