październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

kasia25 (offline)

29-08-2013 21:59:00

Płock
Cześć dziewczyny.Dawno mnie nie było.Ale widzę żę wszystkie mało piszemy.
U nas wszystko dobrze.Jesteśmy gotowi do szkoły.Mam nadzieję że zwolni się miejsce w przedszkolku i Laura zacznie chodzić.Bardzo bym chciała.On mówi że też chce.
Zapisałam Danielka na BSS czyli bedzie trenował piłkę nożną.Laura będzie kontynuować zajęcia z socatos.Więc czeka mnie dużo jeżdzeniasmiling bouncing smiley

ulinko duzo zdrówka dla dzieci.Przejezdzałam kiedyś koło tego Parku dionozaurów.My mamy bliżej do Solca Kujawskiego.Dzieciom napewno się podobało.Naszym bardzo.

zuza ale miałaś sajgon!!!!Już wszystko dobrze z twoją mamą??

Aniu dzieki że odezwałaś się na tel.smiling smileyJak Madzilka??


Piszcze dziewczyny.




Zuza81 (offline)

30-08-2013 09:13:22

Zielona Góra
Mama była na detoksie w szpitalu psychiatrycznym ... wiem strasznie to brzmi, ale było jej to bardzo potrzebne, ponieważ przez alkohol i środki nasenne nie można się z nią było kompletnie dogadać, wszyscy chodziliśmy przerażeni, na prawdę te dwa ostatnie miesiące były dla mnie straszne. No ale teraz już jest lepiej, nic nie pije, nie pali i nie lyka żadnych tabletek, tylko antydepresanty .. jest pełna nadziei i mam nadzieję, że tak już zostanie, Mikołaj cały czas się o nią pyta i chce z nią czas spędzać, fajnie by było gdyby odzyskał babcię, a ja mamę. Bo ostatnio to czułam się jak sierota.
Właśnie wróciłam z komisji, no i zobaczymy, decyzja przyjdzie pocztą. Miki jest u babci, dzisiaj wizytę w przedszkolu sobie odpuścimy, bo się kiepsko czuję. Od poniedziałku Grześ ma urlop więc mi pomoże.

ulinko wiesz antybiotyk potrzebuje czasu żeby zaczął porządnie działac , skoro już powoli czujesz zmiany na lepsze, to wszystko jest na dobrej drodze. Ja niestety znów wróciłam do antybiotyku 3 tygodnie temu, bo głos straciłam, tak samo miałam 3 lata temu. Trochę go pobiorę i pomyślę co dalej. Zdrówka dla dzieciaczków. Ja się okropnie boję że Miki będzie chorował w tym przedszkolu, no ale coś za coś, on bardzo do dzieci ciągnie i fajnie się potrafi bawic, a w domu ze mną to nudy i nerwy, a mi już cierpliwości brak do niego smiling smiley

kasiu trzymam kciuki za Laurkę żeby się dostała, wiesz lepsze takie jeżdżenie niż nudy w domu smiling smiley tam w przedszkolu od października też będą dodatkowe zajęcia, angielski, tańce, rytmika, na co tylko Mikołaj będzie chciał chodzic to go zapiszę, on ma tyle energii, że trzeba to jakoś wykorzystać smiling smiley

Pozdrowionka dla was dziewczyny i do usłyszenia smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

30-08-2013 12:46:41

Gdynia
kasia Pewnie że się podobało. My mamy jeszcze Łebę w pobliżu, pewnie w przyszłym roku się tam wybierzemy. W Malborku jest fajnie bo dinozaury są ruchome a w Łebie nie, ale w Łebie jest dużo atrakcji, których nie ma w MAlborku. Ja nie mam parcia na przedszkole winking smiley Za rok Piotruś pójdzie do zerówki w szkole, no chyba że coś pozmieniają z tym obowiązkiem szkolnym ale pewnie już nie, bo on jest z początku roku.

Zuza Dużo zdrówka dla Mamy i wytrwałości. Tak tak ja wiem że borelioza szybko nie ustępuje i ogólnie po miesiącu powinnam się spodziewać poprawy. Jeśli faktycznie to mi będzie pomagać, to muszę poszukać jakiegoś kompetentnego lekarza bo ten u którego byłam chce mnie leczyć max 2-3 miesiące a z tego co czytałam to za krótko, tylko NFZ nie finansuje innego leczenia, więc wizyty prywatne i antybiotyk na 100% odpłatności. Piotruś tez chciałby chodzić do przedszkola, on rewelacyjnie nawiązuje kontakty i ze starszymi i z młodszymi, ale te choroby to mnie przerażają. Fajnie jak dziecko jest w przedszkolu, ja chciałam żeby moje dzieci chodziły do przedszkola ale życie zweryfikowało moje plany winking smiley Mam nadzieję że Mikuś nie będzie zbyt dużo chorował.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

demolka82 (offline)

02-09-2013 16:54:04

Zielona Góra
Hejka ja tak na szybko bo o 17 kończe robokke. Dzis straszny poniedzialek bo dłuuugiii strasznie. U nas też przedszkolnie smiling smiley. Nasti dzis posżła z tatusiem i było super. Weszli młoda zrobiła papa i poszła sie bawić smiling smiley. Oby tak dalej bo to różnie bywa dziś było ok a za tydzień bedzie plakac.
U nas wszystko fajnie. Nasti zdrowa, no tylko teraz troszku zasmarkana ale ogolnie jest ok. Rozroznia kolory i liczy do 5 smiling smiley nie wiem jeszcze czy robi to świadomie czy poprostu na pamięć sie nauczyla smiling smiley.
Pozdrawiam i trzymam kciku za wszystkie dzieciaczki!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

02-09-2013 19:58:21

Gdynia
Z ostatnich dni wakacji smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-02 20:00 przez ulinka.

Zuza81 (offline)

02-09-2013 21:05:04

Zielona Góra
Hej hej.

U nas też ok. Mikołaj dzisiaj poszedł do przedszkola bardzo chętnie smiling smiley o 14.30 odbieraliśmy go z Grzesiem, to Pani mówiła, że trochę płakał w trakcie śniadania, ale podszedł do niej przytulił się, zapytał czy mama wróci i było ok, już się uspokoił i bawił do samego końca. Ale weekend miałam stresujący i dzisiaj w ciągu dnia też cały czas się o niego bałam, dobrze że Grześ był w domu bo chyba bym zeschizowała smiling smiley

ulinko zdjęcia cudne, cieszę się strasznie że troszkę lepiej się czujesz, byle do przodu smiling smiley A co do przedszkola, nie każde dziecko musi chodzic...buziaki dla was smiling smiley

demolka fajnie że Nastka zadowolona smiling smiley kamień z serca prawda ? ja jestem strasznie dumna z Mikołaja, ze tak świetnie dał radę, i jest taki odważny smiling smiley jak z pieluszką na noc ? zakładacie jeszcze ? bo Mikołaj już od miesiąca śpi bez pieluchy, jest cudownie smiling smiley pozdrowionka.

AniuT co tam u was ? tak nas nawoływałaś, a teraz jak jesteśmy to ty zwiałaś ?
kasiu a twoja gwiazdeczka dostała się ? czy siedzi w domku z Tobą ?

Ja idę za chwilkę spac ... miłej nocki smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

03-09-2013 00:17:25

Gdynia
Zuza Chyba niepotrzebnie chwaliłam się ze mi lepiej bo od wczoraj znów mi się pogorszyło sad smiley Moje dzieci śpią w pieluchach, Piotrusia zawsze wysadzamy koło północy a i tak potrafi się zlać w pieluchę a MAdzia ma jeszcze czas.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

03-09-2013 23:45:29

OOO jak fajnie smiling smiley i milej odrazu się robi,że wracamy doo siebie smiling smiley.

U nas ostatnio nie fajnie z pracą Karola, ponieważ był już we firmie na dniach próbnych i koleś na umowę mu zaproponował na początku super warunki czyli pensja + kilometrówka. A jak przyszło co do podpisania umowy to mu powiedział,że tylko kilometrówka do wypłaty,a jak tras nie będzie to i kasy mu nie da sad smiley, więc m wrócił na stare śmieci jak narazie ale nadal szuka. A ja siedzę w domu tzn byłam na kilku rozmowach i czekam na rezultat, zobaczymy co to będzie.

U Madzi tak w miarę badania porobione słyszy wręcz idealnie i nie wiadomo czemu jeszcze nie mówi tyle co powinna i jak powinna. Ale za to jest meeega energiczna i super bawi się z dziećmi.

W ostatnią sobotę zostałam mamą chrzestną małej Nadii, jak tylko dostanę fotki to odrazu się pochwale jaką mam cudną chrześniaczkę smiling smiley. A jestem mega dumna z niej.

Ja czekam na wyniki znamion które mi wycieli ostatnio.

KASIU nie ma za co smiling smiley. Ale masz fajnie z tym jeżdżeniem smiling smiley.

ZUZA oj to współczuję przeżyć kochana. Ale jak z mamcią już lepiej to baaardzo się cieszę. Szybko udało Ci się sprzedać dom - to trudna sztuka. Miki napewno super sobie poradzi w przedszkolu, bo jest mega fajoski smiling smiley.

ULINKA Zuza ma rację antybiotyk potrzebuje czasu na działanie. Jak już jest ciut lepiej, to teraz tylko czekam na dzień aż powiesz JESTEM ZDROWA smiling smiley.

Buziaki dla was moje kochane babeczki :******


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

03-09-2013 23:49:07

A propo pieluch, bo nie doczytałam to moja już od dość długiego czasu nie ma pieluchy ani w dzień ani w nocy.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

04-09-2013 01:12:22

Gdynia
Aniu Teraz to akurat mi jest gorzej a jestem zdrowa to powiem może po 2-3 latach brania antybiotyku o ile to w ogóle jest borelioza bo 100% pewności nie ma.

Byłam dziś u pediatry na kontroli i powiedziała że Piotrusia kaszel to nie jest kaszel tylko tik nerwowy i mam z nim iść do psychologa/psychiatry.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.