październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

AnnaT (offline)

22-07-2013 23:20:19

Hej. Widzę,że nic nie piszecie a szkoda.

Madzia już zdrowa odpukać,ale za to się zrobiła tadek niejadek nic dosłownie nic nie chce jeść.Może macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić????


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

24-07-2013 13:41:43

Gdynia
AnnaT Mnie nie było przez pare dni i nie miałam dostępu do netu, więc nie pisałam, ale faktycznie ostatnio puściutko tu. Jak moje dzieci nie chcą jeść to nie wciskam na siłę, zgłodnieją to zjedzą, jedynie pilnuję żeby piły.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aga250 (offline)

25-07-2013 18:42:08

Chorzów
Hej dziewczynysmiling smiley U nas wszystko oki. Mniej wiecej co 2gi dzień ląduje z dziećmi nad jeziorkiem albo na basenie stąd mało czasu na pisanie... W koncu sa wakacje więc jak tylko pogoda dopisuje to używamysmiling smiley Bylismy tez w ten weekend w zoo w Opolu, a za 2 tyg jedziemy na weekend do Zakopca ze znajomymi. Dorian wygląda juz jak dziecko cygańskie i Darie (choc mniej) tez staram się troszke opalić. Daria pomału przez te wypady odzwyczaja się od popołudniowej drzemki i bardzo dobrze bo we wrzesniu do przedszkola i będzie tam do 13 00 więc nie chce aby tam spała.
Poza tym jak tylko jestem w domu to ogarniam mieszkanko bo urodzinki swoje i Doriana robie 03 08 i bede miała znowu chmare gości...

Ulinka gratulacje dla Piotrusia!! Super jeździ, Daria to jeszcze nawet na czterech nie umiesad smiley ale i nie chce wiec nie ma co zmuszac choc rowerek juz ma super (dostała od tesciów), ale nie jest widocznie na koordynacje-kierowanie i pedałowanie gotowasmiling smiley Jak tylko zrobie małej zdjęcie w czapeczce to wrzóce tutaj i sie pochwalimy.

Anna T moze tak byc, że ta dziewczynka jest zazdrosna i na pewno tak jest, ale nie ma co dziecka za to ganic tylko odpowiednio do sytuacji podchodzic bo to takie "naturalne" uczucia, a to od nas dorosłych zalezy jak to sie miedzy dziewczynkami wszystko rozwinie. Daria ma rok młodsza kuzynke i ta, czesto wali Darie po głowie albo ja kopie czy gryzie (mojej Darii sie to nigdy nie zdarzyło i za to dostaje od swojej mamy po dupie więc nic dziwnego, że mała bije skoro sama jest bita... Takie koło zamknięte niestety. Próbowałam gadac jej mamą, ale niestety bez skutku... wiec uwazam, ze nalezy sytuacje spokojnie wytłumaczyc swojemu dziecku i z wiekiem naprawde zrozumiewinking smiley Grunt to spokój, naprawdę.



AnnaT (offline)

25-07-2013 23:22:03

AGA ja to rozumiem i staram się Madzi tłumaczyć, ale moim zdaniem w tej sytuacji najwięcej zależy od zachowania dziadka. Szwagier Oli... też tłumaczy ale dziecko to tylko dziecko. Tak jak mówisz podrośnie to zrozumie smiling smiley

ULINKA dzięki za radę. smiling smiley A jak zdrówko???


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

27-07-2013 20:20:54

Gdynia
AnnaT W szpitalu nic mi nei znaleźli, czekam jeszcze na 2 wyniki a czuję się cały czas tak samo.

aga Madzia też nie jeździ, ona woli jak się ją wozi tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 20:23 przez ulinka.

AnnaT (offline)

29-07-2013 23:22:38

Byłam dziś z Madzią u audiologa i jeszcze nas czeka bardzo ciężkie badanie, mianowicie badanie przepływu nerwów odpowiadającej za słuch w korze mózgowej sad smiley. Normalnie mam mega sters przed tym badaniem.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

26-08-2013 23:00:02

Widzę,że na forum już żadna nie zagląda sad smiley a szkoda. Dziewczyny znamy się tyle czasu!!!!!!!!!!!!!! Co się z Wami dzieje???????


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

28-08-2013 00:57:27

Gdynia
Pewnie wszyscy korzystają z wakacji i ładnej pogody smiling smiley Ja mam urlop a Piotruś chory więc jesteśmy uziemieni a mieliśmy jechać na Mazury.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

29-08-2013 06:26:00

Zielona Góra
A ja miałam sajgon nieziemski przez ostatnie 2 miesiące ... mama była w szpitalu przez cały miesiąc, ja zajmowałam się siostrą nastolatką, sprzedażą domu, mężem, Mikołajem i wszystkim innym.
Wczoraj byłam z Mikołajem w przedszkolu na pierwszym dniu adaptacyjnym, było bardzo fajnie, Mikołaj lekko zszokowany, że musiał tańczyć i coś kazali mu śpiewac...bo on tam wchodzi jak do sali zabaw.
Dzisiaj kolejny dzień w przedszkolu, a jutro mam komisję ZUS.
Z Grzesiem wszystko oki, dom mojej mamy udało mi się sprzedać, a teraz szukamy mieszkania jakiegoś fajnego tu w Zielonej Górze.
Mikołaj rozrabia jak pijany zając, wszystko "sam", wszystko jest na "nie" , ubzdurał sobie, że jak ja mam na imię Zuzia, to on nie jest Miki tylko też Zuzia i tak przedstawia się jak go pytają o imię, czasem też mówi że jest Józia smiling smiley
Strasznie się boję poniedziałku i wysłania go do przedszkola, normalnie jak o tym myślę to mnie zmraża od środka smiling smiley

ulinko jak ty się czujesz ? coś ci pomogli w tym szpitalu jak wtedy byłaś ? Dużo zdrówka dla Piotrusia, u nas panuje jakiś wirus że dziecko wysypuje okropna wysypka nawet na języku, bardzo wysoka temperatura i antybiotyki nie pomagają. Wnuczek mojej sąsiadki już choruje drugi tydzień.

Aniu a jak u was ? byłaś z Madzią na badaniach jakiś nowych ? jak wasze mieszkanko ? A mąż ma pracę ? buziaczki winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

29-08-2013 20:53:01

Gdynia
Zuza Oj to faktycznie sajgon miałaś. Co mamie się stało? Już wszystko ok? W szpitalu nic mi nie wykryli, jedynie powtórzyły się graniczne wyniki na boreliozę, więc stwierdzili, że można uznać że to borelioza i od 2 tygodni biorę antybiotyk, na razie trochę zmniejszyły się bóle kości tzn bolą mniej i nie przez cały dzień tylko np pół dnia a reszta objawów na razie nie ustąpiła.

Piotruś powoli zdrowieje, ale Madzia się zaraziła. Byliśmy dziś w Malborku w parku dinozaurów i przy zamku - fajnie było smiling smiley Potem wrzucę fotki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.