październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

ulinka (offline)

04-10-2013 22:10:02

Gdynia
AnnaT Spóźnione urodzinowe buziaki dla MAdzi. My robimy urodzinki za tydzień dla dzieci (o ile dzieci będą zdrowe bo chyba ich rozkłada) a dla rodzinki za 2 tygodnie.

Zuza Piotruś śpi normalnie, Madzia często do nas przychodzi.

Umówiłam się do lekarki która leczy boreliozę metodą ILADS bo dotychczasowe leczenie początkowo trochę pomogło ale ogólnie nie jest dobrze, tylko że jest tylko kilku takich lekarzy na całą Polskę, w Trójmieście niestety nie ma w ogóle, więc jadę do Słupska (na szczęście to nie tak daleko) ale powalił mnie koszt pierwszej wizyty: 270 zł a będzie ich dużo bo leczenie ma trwa kilka lat.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

06-10-2013 00:39:05

ZUZA u nas spanie to czasem graniczy z koszmarem (ale na szczęście rzadko). Madzia czasem potrafi kilka razy w nocy się obudzić i krzyczeć z niewiadomego powodu sad smiley.

DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA smiling smileysmiling smileysmiling smiley.

Madzia już zdrowa ale muszę jej dawać imunoglukam i omega med. Ach te uroki jesieni, zimno jak na Syberii.

Buziaki dla Was :*


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

01-11-2013 01:06:08

Ojjj dziewczyny co ja widzę forum nam upadło????? SZKODA!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

21-12-2013 22:17:56

Mikołów
Hej Dziewczyny,
Wieki do Was nie pisałam, ale szybko się wszystko toczy i na nic nie mam czasu winking smiley
Od września moje dziewczyny chodzą do żłobka i przedszkola. Jakoś poszło nam to bezboleśnie- bez płaczu i histerii winking smiley Miałam mega wyrzuty sumienia, że wysylam Dage do żłobka, ale ma tam super ciocie i codziennie cieszy się jak mówię, że idziemy do cioć. Gosia też kocha swoje przedszkole i nie mamy żadnych problemów. Oczywiście pierwszego dnia tylko ja wyłam jak bóbr winking smiley Od września zaliczyłyśmy tylko jedną hurtową chorobę, a tak to cały czas obie dziewczyny mają katary i już chyba przestałam zwracac na to uwagę.
Jak widziecie u nas nic ciekawego się nie dzieje winking smiley postaram się częsciej zaglądać i nadrobic zaległości w czytaniu.

buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

23-12-2013 01:31:33

Hej kochana.

HOGATA U nas powoli jakoś się zaczyna układać,Madzia zrozumiała,że babcia poszła do aniołków i teraz co zajedziemy to atakuje dziadka do zabawy - a dziadek całą niedzielę nie ma chwili spokoju hehe smiling smiley.
Ja też jakoś powoli oswajam się ze sytuacją,że teściowej nie ma, ale powiem Wam ciężko mi to idzie. Dużo razy się złapałam na tym,że chciałam zapytać teścia gdzie mama poszła sad smiley.
Mąż chyba z nas wszystkich jakoś najszybciej się ogarnął ale widać,że czasem się tak zamyśla,a jak pytam go o czym myśli to mówi otwarcie,że o mamie.

A teraz z innej beczki Madzia powoli zaczyna mówić i co raz lepiej jej to idzie grinning smiley. Biedulka dwa tygodnie temu skończyła chorować,a jak by tego było mało to ona skończyła a ja zaczełam i już jestem dwa tygodnie na lekach blleeee.

A jak u Was przygotowania do świąt??? Bo ja już mam dość dużo rzeczy uszykowanych smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.