TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

TylkoTy (offline)

02-09-2010 18:54:41

[link widoczny po zalogowaniu]

synek JoliMi- MICHAS


Olenkawi- ja tam się przed szereg nie pcham, puszcze Ciebie przodem jeśli chcesz winking smiley grzecznie poczekam na swoją kolej, moge byc ostatnia.

Ewela- masz rację darcie sie nic nie daje.............. ja chyba nie dam rady sie drzec



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 19:02 przez TylkoTy.

BeataS (offline)

02-09-2010 19:02:04

A ja to już wogóle nie będę cicho podczas porodu winking smiley A niech mnie słyszą winking smiley
Beata1988 czyli na ciebie jeszcze jest czas smiling smiley teoretycznie powinnaś rodzić przede mną ale wygląda na to że chyba będzie na odwrót
Ania84 mój mały też albo żebra mi obija albo próbuje wypchnąć nóżki na zewnątrz i robią mi się przez to takie fajne górki smiling smiley Od razu uśmiech wraca po takich wygibasach małego
Kuzyn mojego w sierpniu też został tatusiem i jak się okazało ma bardzo dużego synka. Teściowa mi mówiła że mały ważył 4430 i mierzył 61 cm.

Ewelcia (offline)

02-09-2010 19:03:30

Kwidzyn
TylkoTy ale słodziaksmiling smiley Pozdrawiamy Jolę i przesyłamy buziole dla synka buziak od dzieckaTe zdjęcie małego jest na NK smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

TylkoTy (offline)

02-09-2010 19:14:52

Ewela no właśnie to jest foto z nk, pozwoliłam sobie skopiowac, mam nadzieję, że ani Jola ani jej mąż sie nie pogniewaja, ale skoro nie zastrzegli kopiowania zdjec to chyba nie. Nie mogłam sie oprzec jak go zobaczylam, fajniutki jest!!!!!!!!!!!

kinga1423 (offline)

02-09-2010 19:19:07

suchorze
Witam ponowniesmiling smiley
Ale naskrobałyście smiling smiley
KOKATE GRATULUJE I ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I NIUNI
Ania84 i Cherry posłałam Wam zaproszenie smiling smiley
A to link do mojego profilu [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

cherry (offline)

02-09-2010 19:19:52

Brzeg
same słodziaki normalnie smiling smiley co każde niby maleńkie i podobne ale każde inne! już się doczekać nie mogę aż zobaczę swoją kruszynęsmiling smiley Dzięki dziewczyny za zaproszeniagrinning smiley

beata1988 (offline)

02-09-2010 19:57:53

płock
Olenkawiale żebyś to słyszała to nie był krzyk tylko ryk nie wiem co to było ale brzmiało straaaaaaaaaaaasznie smiling smiley
Ewelciano właśnie położna mnie uspokajała i mówiła , że one jej tłumaczą żeby parła, żeby oddychała a ona swoje i krzyyyyczy smiling smileysmiling smiley
TylkoTysłodziaczek malutki smiling smileysmiling smiley

Ja mam zdjęcie Madzi Kokate i dodam jak tylko mój M wróci do domku, słodka jest nasza Modeleczka smiling smiley
Pochwalę mojego Mężą genialnego który ma więcej szczęścia niż rozumu:whipping: siedzę sobie w domu i przychodzi sąsiad z kluczykami od naszego samochodu i mówi chyba pani czegoś zapomniała ja w szoku no i wiecie co mój Michał zmieniał samochody pod blokiem no i zostawił kluczyki w drzwiach bo się zajął przekładaniem L no i już o nich zapomniał i wsiadł do drugiego samochodu i odjechał nieźle co.... farta ma po prostu i tyle dupek jeden....na szczęście już ciemno to nikt nie zauważył bo by go zdziwko złapało jakby podjechało a tu dupa nie ma samochodu :laugh_new:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewkanr2 (offline)

02-09-2010 20:10:46

Ja po wizycie u ginka. Echh USG mi nie zrobił, bo stwierdził, że teraz nie trzeba, tylko rozwarcie sprawdzil i mimo krążka rozwarcie mam na 1,5 cm. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i sciągnięcie krążka a wtedy się okaże kiedy będę rodzić. O ile wcześniej się nic nie zacznie. Hmm już się boję jak mi zrobi to USG bo moje pierwsze urodziło się ważąc 4200, mówią, że kolejne dzieci są większe. Jak ja to urodzę???
Beata gratulacje dla męża, ja bym mu zrobiła niespodziankę i odjechała samochodem w takie miejsce żeby nie zauważył. A później bym spytała o kluczyki bo do zgłoszenia kradzieży trzeba smiling smiley Niech się chłopak trochę postresuje a co? tongue sticking out smiley


[ebobas.pl]]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 20:13 przez ewkanr2.

Ewelcia (offline)

02-09-2010 20:48:22

Kwidzyn
TylkoTy pewnie ze Jola by nie miała nic przeciwko skopiowaniu tego zdjęciawinking smiley kinga nie mogę cos wejść w twój link na NK przewracjący oczamiBeata1988 dobrze że sąsiad zauważył te kluczykismiling smiley A swoją drogą nic m nie mów że masz te kluczyki,niech się trochę pomartwi :laugh_new: Zołzy jesteśmy no niesmiling smileyCzekamy na fotkę Madzismiling smiley ewka może nie będzie te maleństwo takie duże jak poprzednie,będzie wszystko oksmiling smiley Wykąpaliśmy małą,niedawno zasnęła ide sie też położyć.Dobranocsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546660, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.